שלום לפורום.

דותן007

New member
שלום לפורום.

כגרוש אך לא פנוי, אני עוקב כבר כמה חודשים אחר הפורום הזה, בלי לכתוב אף מילה. יש לי גם ניק אחר , יותר פופולרי בפורומים אחרים אך אני מעדיף לכתוב בניק הזה שאף אחד בעצם לא מכיר. המסקנות שלי מהקריאה הם חד משמעיות. צר לי לומר לכם, אך בתור צופה מן הצד אשר לא מכיר פה אפילו אחד מהכותבים, זה נראה פשוט נורא. לצד הודעות נחמדות ואף אינטיליגנטיות, יש כל כך הרבה סיכסוכים והשמצות, חלקכם ואני מדגיש רק חלק מכם, הוא פשוט אינפנטילי. קראתי והבנתי שאתם נפגשים יחד בכל מיני הזדמנויות, אולי שם נוצרו חברויות אבל בטוח שגם יריבויות. אין שום רע בלא לאהוב מישהו שפגשת, אבל מכאן ועד להביא השמצות , הכפשות וסתם מריבות לפורום אשר אמור לתת מענה לאוכלוסיה , המרחק רב. אני לא תמים, אני יודע שכמעט בכל פורום שאכנס יש טינה ורגשות שליליים לפעמים, אבל כשאני מדפדף אצלכם, זה נראה כאילו פה זה עבר כבר את הגבול וחבל. לעניות דעתי פורום גרושים גרושות אמרו לתת כתף לבעיות של הציבור הנ"ל ואולי אף להכרויות. ברור לי שחלק מהתגובות יהיו" אז אל תקרא ואל תכנס", וזה נכון כמובן, סתם רציתי להאיר את עיניכם. בכל מקרה.. שיהיה בהצלחה.

שלום גם לך דותן

כמו בכל חברה גם לא בוירטואלי, ישנם אנשים מכל הסוגים ותפיסות העולם. לחלקם יש שפה יפה ונעמה ולחלקם יש "שפת רחוב", חלקם עונים בציניות ויש כמה שעונים מתוך רוע מוחלט. כך גם כאן..... יש גם כאלה שמככבים בפורום שכן ובאים מידי פעם לזרוק הערה עוקצנית - להזריק ארס ולברוח...בעצם זה לא כמה זה בא בבודדת ויש את אלה שככה זה באופי אצלם - מהם אפשר להתעלם (למעשה אחד מהם אצלי בהתעלמות כבר הרבה זמן וככה ישאר). מה שבטוח... ומו שכתבת יש גם אנשים שכותבים הודעות נחמדות ואף אינטיליגנטיות ומנסיון אני יכולה להגיד לך שיש כאן אנשים טובים, חכמים ומעניינים. קח את מה שטוב לך, או אל תיקח.... וכמו בחיים - אתה יכול לבחור את הטוב ואת הרע ואת הממוצע. שיהיה לך יום טוב

אורח לרגע...

ואני ראיתי זאת...כביקורת כללית. להבדיל מביקורת מגמתית ולוחמנית,שנמרחה לה על הכביש...לפני כמה ימים בפורום השכן...ומשלא נענתה שם לקריאות התגר... הועברה לכאן...במסווה ובהתחסדות של דיון תמים,עד ש... יצא לו המרצע מהשק.

ערסlight

New member
אוף... עוד אחד

פעם בכמה זמן בא לנו אחד עם אבחנות של "אני יודע מה לא בסדר אתכם..." כאילו... מי בדיוק שאל אותך? אולי תעשו לכם פורום נפרד? [תשאיר לינק... נשלח לך מועמדים]

Gefen

New member
לקחת את מה שמתאים

ןלא לנסות לחנך את כל העולם ואישתו (או את גרושתו במקרה הזה..) זה המוטו שלי לזכותך אני חייבת לאמר שהביקורת נכתבה יפה, הייתי קוראת לה אפילו "בונה". לגבי ייעוד הפורום שאמור "לתת כתף לבעיות של הציבור הנ"ל ואולי אף להכרויות", אני רוצה לאמר שהוא אכן נותן - אם תתעלם מהעטיפה תגלה פה שירשורים מאלפים ומעניינים שנותנים מענה למגוון רחב של מצבים, וגם בימה להיכרויות. בהצלחה גם לך

הצצה מהצד

זה מה שנקרא "הזקנים מהחבובות" כשמביטים מהצד ולא מתערבבים או משתייכים... הכל מקבל זווית נוראית. זה בדיוק מה שקרה לי בהתחלה... לא התחברתי, גם היום לא חייבת להתחבר לכולם, גם לא רוצה! בחר לך את אזורי הנוחות שלך ושם תתנהל.

Mastul4u

New member
שלום לדותן

מתיחס למה שאמרת מכוון שחדשות לבקרים צץ ( לפעמים גם צצה )מישהו וחוזר על המוטו המגוחך שלך. למה מגוחך בעיני , מהטעם הנורא פשוט , שאיפה לסטריליזציה של מערכות טובה רק בתנאי מעבדה, החיים עצמם דורשים הסתאבות קלה בכדאי שיהיו מענינים יותר. תנסה אוכל סטרילי,סקס סטרילי,עסקים סטרילים וכולי ותראה שיחד עם הסטרילזציה אבדת את טעם החיים. אהה.... גם ריבים השמצות ואמוציות יוצרים את החיים. תחשוב על זה......

למעלה