שלום לפורום טלנובלה בע''מ כנסו בקשה!! חשוב!!!

tasrit

New member
שלום לפורום טלנובלה בע''מ כנסו בקשה!! חשוב!!!

זה דווקא די קשור לפורום אב בבקשה לא למחוק! רציתי לעשות שיתוף עם הפורום שלכם,אני כותב סידרה וכבר כתבתי את התסריט של הפרק הראשון,חשבתי שתוכלו להיות חלק מזה,להציע,להחליט מה יהיה בעלילה,בקיצור להיות חלק מזה לא פחות ממני ב(עיקרון אני יודע בערך את העלילה עצמה) הבאתי לכם כאן חל קטן מהתסריט של הפרק הראשון (בינתיים כתבתי רק את הפרק הראשון,את השאר אני אכתוב בעזרתכם) לפני שאתם קוראים אותו רק שתדעו שאולי יקח לכם דקה לקרוא אותו אבל זה בגלל שאתם קוראים אותו במהירות אבל אם זה בסוף יהיה סידרה זה יהיה במהירות שונה ואולי הפרק הראשון יצא לי קצת שיטחי ורדוד אבל בפרקים הבאים אני ישתדל שזה לא יקרה והכי חשוב! יכול להיות שיש כמה טעויות ובשגיאות בקטע! פשוט עוד לא עברתי עליו ממש! אחרי שתקראו את הקטע בבקשה תגיבו,כאן בפורום הזה! כי אם אני רואה שזה לא מעניין אז אין טעם ואני לא ימשיך עם זה.. אז הנה הקטע: סצנה 1 כיתה יא'1 אילן: (מדבר בטלפון) מה נשמע גילי? כן בטח שאני בא! מה? רק שנייה.. (לבועז) אתה בא היום אחי? בועז: לאיפה? אילן: לגילי,יש אצלה ת'מסיבה בועז: אהה.. נו בטח,תגיד לה שברור שאני בא,ניראה לי גם דנה טוב,ואלמוג אילן: (לגילי) גילי תיראי אותנו כבר בערב,ביי (מנתק) בועז: למה לא באת אתמול למסיבה של ירדן? אילן: מה ניראה לך? שיש לי את כל הזמן שבעולם? אני לא יכול כל יום ללכת למסיבה! לעומתך אני גם לומד! (אלמוג מגיע) אלמוג: אחים שלי אתם באים היום כן אילן: בטח,בדיוק הרגע דיברתי איתה,אמרתי לך שגם בועז ואתה באים אלמוג: מה זאת אומרת? עם מי בדיוק דיברת? אילן: עם גילי! מזה עם מי? אלמוג: מי מדבר על המסיבה אצל גילי?! המסיבה בה"צריף" בועז: ב"הצריף" זה לא עולה כסף? אלמוג: זה עולה אבל היום אבא של שני המליין שכר לה אותו להיום,אז זה לא אילן: אז רק מי שהיא מזמינה.. אלמוג: נו?! אתם מוזמנים! אילן: טוב אולי אני יבוא,אני לא רוצה להעליב את גילי בועז: אני בטוח לא בא,מזמן לא ביליתי עם גילי והחברים שלה,טוב תלכו אתם למסיבה של שני,אין לי בעיה,ואני ילך למסיבה של גילי עם דנה,מסכנה גילי אילן: למה? בועז: תגיד עוד לא קלטת שהיא דלוקה עלייך? (נעמה ויפעת נכנסות) אילן: איזה שטויות בועז: לא משנה,אני הולך למסיבה של גילי! אילן: ניראה לי שגם אני,(לבועז) רגע בועז ומה דנה תגיד? בועז: מה היא כבר יכולה להגיד? אם היא לא תירצה לבוא שלא תבוא (המורה נכנסת,השיעור מתחיל) סצנה 3 חדר המנהל (המנהל מדבר בטלפון) המנהל:שיבואו מחר לתקן.. לא זה כבר מוגזם! כבר שבועיים שאין מזגן בבצפר! (פלג נכנס) מחר אתה שולח לי טכנאי שיתייצב במשרד שלי בשעה שמונה אפס אפס,ואני מקווה לטובתך שזה מה שיקרה (מנתק את הטלפון) כן פלג מה אתה צריך? פלג: המנהל,הבאתי לך את העצומה! המנהל: איזה עצומה בדיוק? פה היה אמור להיות קטע שברגע האחרון החלטתי לשנות בו כמה דברים ולכן הוא עוד לא גמור,בקיצור בין הסצינה הקודמת לסצינה הבאה אמור להיות עוד קטע סצנה 3 חדר המנהל (המנהל מדבר בטלפון) המנהל:שיבואו מחר לתקן.. לא זה כבר מוגזם! כבר שבועיים שאין מזגן בבצפר! (פלג נכנס) מחר אתה שולח לי טכנאי שיתייצב במשרד שלי בשעה שמונה אפס אפס,ואני מקווה לטובתך שזה מה שיקרה (מנתק את הטלפון) כן פלג מה אתה צריך? פלג: המנהל,הבאתי לך את העצומה! המנהל: איזה עצומה בדיוק? פלג:זוכר שהצעתי לך שנעשה עיתון בית ספר שבועי ואתה לא הסכמת? אז הכנתי עצומה עם חתימות של תלמידים מהבצפר כדי שאולי בכל זאת תשנה את דעתך! המנהל:כמה חתימות כבר השגת? פלג:בינתיים רק 71 חתימות אבל אם זה לא מספק אותך אני יכול השיג יותר,בבקשה המנהל! עיתון בית ספר זה רעיון מעולה! וזה רק יקדם את הבצפר! את יכול לסמוך עליי! תנסה שבוע אחד! מקסימום אם זה לא ילך אז לא נפסיד מזה שום דבר! המנהל: לא נפסיד מזה שום דבר?! יש לך מושג כמה יעלו לנו דפים?! והדיו של המכונת צילום?! פלג: זה לא יעלה הרבה! חוץ מזה ברוב בתי הספר יש עיתון שבועי אז למה שלנו לא יהיה? המנהל: יודע מה? בינתיים אני לא רואה שזה כל כך מעניין את התלמידים אם השגת רק 70 חתימות פלג: 71 חתימות המנהל:אז אם תשיג לי 300 חתימות אז אני יחשוב על זה.. פלג:אני ישיג! תודה המנהל! תודה תודה! (דינה נכנסת) דינה:סליחה,אתה המנהל של הבית ספר? המנהל:כן דינה:(קוראת מעבר לדלת) בוא מאורי! זה כאן! פלג: טוב אני ילך עכשיו המנהל:תלך שלא תאחר לשיעור.. (פלג יוצא) סצינה 4 כיתה יא1 אילן ובועז בכיתה,דנה נכנסת) דנה: בועז,סוף סוף,(מתנשקים) איזה פוסטמה היפעת הזאתי בועז: מה היא עשתה דנה: עזוב,למה מי היא שאני אתעצבן בגללה,איך אתה מגיע היום למסיבה? בועז: ברגל,זה שתי דקות הליכה מהבית שלי,מה חשבת? דנה: אתה חי בסרט,ברגל יקח לך שעה להגיע,ואל תגיד לי שאתה לא בא כי זה רחוק בועז: בטח שאני בא למסיבה של גילי דנה: מה גילי? אתה רוצה לומר לי שאתה הולכת למסיבה המעפנה של הילדה המושפלת הזאת בזמן שיש מסיבה ב"הצריף" ועוד בחינם? בועז: אפשר לחשוב! למה זה שזה ב"הצריף" זה לא הופך את זה ליותר שווה,בקיצור דנה אני הולך למסיבה של גילי,אני אשמח אם את תבואי איתי,אם לא חפיף,אין לי בעיה שתלכי למסיבה ששני מארגנת דנה: תגיד לי אתה שפוי?! אני לא מאמינה בכלל שאמרת את זה עכשיו! באיזו זכות?! בועז אני חברה שלך! בועז: על מה את מדברת? דנה: אולי על זה שאני רוצה ללכת למסיבה וחבר שלי הולך למסיבה אחרת,זה ניראה לך הגיוני? לא תענה לי! בועז: דנה את עושה מזה יותר מדי עניין,זה כולה מסיבה מעפנה דנה: אולי המסיבה אצל גילי מעפנה בועז: את לא יכולה להכריח אותי לבוא למסיבה שאני לא רוצה! דנה: אני באמת לא יכולה להכריח אותך,אבל יש תוצאות! (דנה מתחילה ללכת) בועז: (לאילן) למה היא התכוונה,(לדנה) דנה חכי! אילן: איי איי איי בועז בועז בועז בועז: מה!! אילן: מתי כבר תפסיק להיות הסמרטוט שלה? נעמה צדקה במה שהיא אמרה,אתה סמרטוט! בועז: תודה רבה לך באמת! חשבתי שחברים אמורים לפרגן אחד לשני ולא לרדת אחת על השני אילן: לפי מה שאני שמעתי חבר אמיתי צריך להגיד את האמת! בועז: אוף מה היא רוצה ממני עד כאן,חוץ מזה שלא היה מקום לכל התסריט בהודעה אחת,אני מחכה מכם לתגובות כמה שיותר מהר,ואני ממש אשמח אם תגיד שאתם תהיו חלק מזה אם כן אז אני אפתח קומונה בשביל זה אני כותב את כל ההודעה הזאת במהירות כי אני ממהר,אז כשאני יחזור אני מקווה שכבר הצפתם בתגובות

למעלה