שלום למי שזוכר אותי וגם למי שלא...

שלום למי שזוכר אותי וגם למי שלא...

אני מתחילה לעבוד היום בקפה רימון בירושלים לכל מי שזה מעניין אותו... תאחלו לי בהצלחה? מקווה שילך לי טוב וחוצמזה אוהבת את כולכם וקוראת את כל ההודעות... וגם אם לא עונה בדרך כלל אני חושבת עליכם ודואגת לכם. מקווה שהמצב של כולכם בסדר בסכ"ה ושולחת חיבוקים... גם לוותיקים (שכבר המון זמן לא ראיתי) וגם לחדשים. אוהבת פרח

עידכון../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תודה רבה לכם אנשים. היום התחלתי והיה ממש נחמד, למדתי איך להזמין הזמנות דרך המחשב ועושים לי סידור עבודה ביום ראשון. איזה מלצר חמוד הסביר לי וממש דואגים לי שם כי אני המלצרית הכי קטנה שם (17.5) אז דואגים שידברו אלי יפה... שלא יתחילו איתי וזה... אני ממש נהנית ואני מקווה שהתקופה הזאת תהיה טובה מהתקופות האחרונות. אוהבת אתכם, ושוב תודה פרח

ש ו נ י

New member
פרח - בהצלחה. אני אוכלת שם מלא פעמי

ם לא יודעת בתור מה את הולכת לעבוד שם, מן הסתם במלצרות אבל בהצלחה מכירה את הבעלים הם אנשים טובים!

kiticat

New member
היי מתוקה!

רק רציתי לשלוח חיבוק ונשיקה והמון בהצלחה!

Unrealtanas

New member
בהצלחה! ו...

אני ירושלמי! אפשר לבוא לבקר? :) ממש בהצלחה... שילך טוב. זה מקום מאד נחמד. חגי.

וואו!

לא ציפיתי שתגיבו לי בכלל תודה רבה לכולם! אם אתם שם תבואו לבקר אותי אני אשמח כל כך! אולי אני אסדר לכם איזו ארוחה מוזלת... אוהבת, ושוב תודה פרח

sichi

New member
גם אני ירושלמית... בהצלחה מתוקה!

וגם אני מקווה שזאת תיהיה תקופה טובה בשבילך!...

אולי תשני את השם שלך לפרח מלבלב?

יכול להיות שזה יעזור לך לראות הדברים אחרת גם ניק זה לא סתם אם תשני את הניק שלך אולי זה ישנה משהו? הבנתי שמצבך טוב יותר מפעם בהרבה ואני שמחה לשמוע למרות שאין לי מושג מה יש / היה לך בכל זאת יש משפט שאומר: אני כל מי ומה שאני אומרת שאני (כלומר שאני מגדירה את עצמי) אולי זה בכל זאת עדיף, אם באמת מצבך משתפר הרבה, ש... שתשני את הניק שלך למשהו יותר אופטימי? אהבה רבה
ושוב

אני אחשוב על זה... ו...

לפעמים יש לי סרט על השיער, יש לי מבנה גוף רזה ונקודות חן בפנים... אולי זה יעזור... ואני אשמח אם תבקרו אותי... שוב תודה פרח

למעלה