שלום לכן, מצטרפת חדשה

ד פ נ א

New member
שלום לכן, מצטרפת חדשה ../images/Emo171.gif

מגיעה אליכן היישר מהפורום השכן של מעין ופונג אז ככה קוראים לי דפנה (30) ואני ממש בהתחלה, התל"מ שלי ממש רחוק שאפילו אני לא חושבת עליו, אני אמא לאיה בת שנה ו 5 חודשים ממש היום. אני ממש לא זוכרת, איזה בדיקות עושים ומתי, אשמח אם תרעננו את זיכרוני, דבר נוסף אני כל הזמן בשרותים, בהריון הקודם לא זכור לי שהייתי רצה ממש על ההתחלה לשרותים, אלא יותר לקראת הסוף, האם אני טועה או שהסניליות קפצה עלי בגיל צעיר זה
. עוד שאלה האם צריך לעשות בדיקת דם, אן שמספיקה הערכה הביתית?, הביקור אצל הרופא במילא מתוכנן לסוף החודש, האם תהיה משמעות לבדיקה? אשמח להשתתף בפורום זה לתת עצות ולקבל דפנה

ברוכה הבאה דפנא ../images/Emo24.gif

אני מצרפת לך דף הריון אינטראקטיבי עם כל הבדיקות שצריך לעבוטר במהלך ההריון. ותדעי לך שגם ההרייונות שלי מאד שונים בינתיים.. אני חושבת שכדאי לך לעשות בדיקת דם. שיהיה בהצלחה.

Arfilit

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo42.gif

לדעתי - כדאי לעשות גם בדיקת דם. לגבי השירותים - זה לגמרי נורמלי בשליש הראשון (ואצלי עוד נגרר גם לשליש השני - וצפוי להתחיל שוב לקראת סוף השלישי...). בדיקות - אני לא מהזוכרות הדגולות - אז בטח בנות אחרות יעזרו לך יותר. נראה לי שבכל מקרה כדאי לקבוע אולטרה סאונד ראשון וביקור אצל רפוא לשבוע שמיני או משהו כזה. שיהיה בהצלחה ובשעמום...

זוג חדש

New member
מצטרםפת אל דפנא

גם אני מצטרפת חדשה, מלקראת הריון. הודענו ביחד אתמול על ההריון שלנו וכנראה שב"ה נעבור אותו פה ביחד. אז קודם כל דפנא - אני איתך !!! גם אני רצה כל היום לשרותים. אני אמנם בהריון ראשון ואין לי למה להשוות, אבל זה עדיין נראה לי קצת מוגזם. וקצת על עצמי - בת 25.5 מהמרכז, נשואה לאיש קבע ומבסוטית מהחיים וממה שהם מזמנים לנו. דרך אגב, אני הייתי אתמול אצל הרופא (ילדה טובה), והוא ביקש שאני אעשה עוד בדיקת דם ביום א' בשביל שנראה שהבטא מכפילה את עצמה. אז - שיהיה לכולן כיף בתקופה הנפלאה הזו, ונעבור אותה ביחד.

אילת25

New member
../images/Emo140.gifמזל טוב

כבר ענו לך על השאלות, נשאר לי רק להגיד לך ברוכה הבאה

lulyK

New member
ברוכות הבאות ../images/Emo24.gif

אני הייתי מסתפקת בבדיקה הביתית (למרות שלא עמדתי בזה והלכתי לעשות בדיקת דם, וכל אותו יום הייתי במתח נוראי והרגשתי "לא בהריון".... אין ממש צורך בבדיקה הזו, אז תלוי בך)

She Dolphin

New member
ברוכים הבאים לכל המצטרפים החדשים

שיעבור לכולכם בקלות והנאה
.

Vicky H

New member
ברוכה המצטרפת ../images/Emo49.gif

שיהיה לך הריון קל, נעים ומשעמם.

למעלה