שלום לכם

Limbonic Art

New member
מה גרם לך לחשוב שכן?

אם אתה נמשך לנשים אז קיימת אצלך משיכה מינית- ואתה סטרייט זה שלא היית עם מישהי זה רק אומר שאתה בתול - בחור ללא ניסיון מיני, אבל לא לנצח
**או שזו הייתה שאלת בדיחה או לא יודעת מה...

שלום שוב

זו ממש לא היתה שאלת בדיחה. אם לא הייתי עדיין עם אשה אז בתכלס, בשורה התחתונה אני אסקסואל, לא? כי בפועל אני לא מקיים יחסי מין. מה זה משנה אם אני כן נמשך לנשים? אני כבר מעל 30 ואני מרגיש שהחלק הזה של מין לא קיים אצלי בחיים ואף פעם לא היה קיים. אז מבחינה מסויימת אני אסקסואל. לא?

Limbonic Art

New member
לא הבנת את עיקרון העיניין

להיות אסקסואל זה לא רק לא לקיים יחסי מין, אלא בכלל לא להימשך מינית- לא לגבר ולא לאישה ואז בעיקבות זאת לא לרצות לקיים יחסים, כי לא קיימת משיכה או עיניין בכך מקווה שזה יותר ברור עכשיו

בקיצור, מתנזר

אם מבחירה או מכורח אני מניח שאתה כן רוצה למצוא בחורה זה חלק מהחיים השלמים אם אפשר לקרוא לזה כך... המשיכה שלך לנשים זה הרצון להביא ילדים. השאלה הנשאלת עכשיו זה מה קרה בעשור האחרון לחייך, איפה הבעיה. כמובן זאת לא בעיה אם אתה מגדיר את מצבך כנורמלי. בכל מקרה, זה לא הפורום בשבילך.

אולי כן ואולי לא

לדעתי רק אתה יכול לדעת אם אתה אסקס או לא. יש כאן גם עניין של בחירה. בהצלחה בכל מקרה!

בחירה?

בהנחה שזה דבר גנטי... אין כאן בחירה אם זה פסיכולוגי... ואני חושב שרוב הפורום לא יצדד באפשרות הזאת, אז כן, יש כאן בחירה.

Limbonic Art

New member
המקום הזה פתוח לכולם

גם למתלבטים, גם לסקרנים- לכולם אבל חשוב שתבין מי אתה ולא תתבלבל זה היה רק לטובתך

כמו ש limbonic art ענתה

הנני הטרו למשל, לא כאן מסקרנות. הגעתי מסקרנות אפשר להגיד, אבל כתמיכה בשונה, אחרי הכל קבוצת האסקס בעולם היא לא גדולה. אני מעדיף קופיריטר אסקס או לפחות עם רעיונות כאלה מאשר לראות ילדות בפרסומות לבתי אופנה בתנוחות מיניות
בוא נגדיר את זה ככה, יש כאן אוסף של אנשים טובים ששמחים לדון על הרבה נושאים בעולם, כל אחד ואישיותו ותחומי עינייניו ולא על סקס. מדי פעם מישהו יקום ויתלונן על כמות הסקס בתרבות וכולנו נבכה ביחד איתו
מי ראה את פלזנטוויל? זוג נערים שעוברים דרך המסך של הטלויזיה לתוכנית האהובה עליהם, עירה חלומית בשחור לבן. החיים בעירה ממש צנועים, שנות ה 50 שכזה. כשהזוג אחים נכנס לחיים שלהם... הם מקבלים צבע, לטוב ולרע. לסיכום הנאום... תשב בנוח ותספר לנו על עצמך, מה אתה אוהב ותשכח את מגרעותיך עם המין השני (שוב, אפשר להתווכח האם אלה מגרעות או לא, אבל לא חשוב).

שלום

אני בן 35. כמו שכבר אמרתי, משום מה מעולם לא שכבתי עם בחורה, לא התנשקתי עם בחורה, ולא היה לי שום קשר רציני עם בחורה. בשנים האחרונות אני סובל מבדידות מאוד גדולה. בלי משפחה או חברים או אהבה.

לא התכוונתי לזה...

תחומי עיניין, עוסק בספורט? אוהב לעשות באנג'י? לשחק דוקים, מונופול? לאיזו מוזיקה אתה מקשיב? באיזו מכונית אתה נוהג? וכו וכו' וכו' לא מסרת שום מידע חדש כרגע אדם

ברוך הבא

לפחות יש לך פורום... יהיה טוב, תקום קהילת אסקס בישראל ותוכל לבחור אם אתה משתייך אליה או לא. יש עוד אנשים כמוך.

מה זה "נמשך לנשים"?

למה אתה מתכוון כשאתה אומר את זה? יש אסקסואלים שמרגישים שאם היו מיניים, הם היו סטרייטים. יש אסקסואלים שמרגישים שאם היו מיניים, היו הומוסקסואלים. לאסקסואל אין משיכה מינית. זה אומר שלא בא לו על אף אחד או אחת. האם אתה מרגיש שזה מייצג אותך? אם תהיה בסיטואציה המתאימה עם החברה המתאימה, תשכב איתה? או שתרגיש שהיא אמנם אדם קרוב, אבל את זה אתה לא רוצה לעשות איתה? באחת הכתבות על אסקסואליות, מישהי אמרה שסקס בשבילה זה כמו אלגברה. היא מבינה איך זה עובד, אבל לא בא לה לפתור משוואות. זה אחד התיאורים הטובים שאפשר לתת. תחשוב עם אילו משפטים פה אתה מזדהה. כמו שאמרו, אתה בכל מקרה מוזמן להשאר ולפטפט איתנו. ברוך הבא

aminimini

New member
אסקסואל או לבידו מאוד נמוך

שלום נסיך סוס לבן? אולי אתה נהנה מייצר מיני נמוך מאוד, אולי לא יכול לתפקד מינית. מצבך הבדידותי מובן, במיוחד למבוגרים יותר שבינינו. אנו (לדעתי) לא יכולים לשפוט אף אחד ואל תיתן לאף אחד לשפוט אותך. אני אסכים להיות ידידתך, אלא אם כן אתה בלתי נסבל עם ריח רע.
בכל אופן, הנה אתה לא לבד יש עוד כמה מאיתנו כאן. שבוע טוב

nobles3

New member
שלום לך נסיך

לגבי "אומר" התשובה היא - לא בהיכרח. יכול להיות שכן ויכול להיות שלא, רק אתה הוא זה שיכול להחליט (כמו שאמרתי הרבה פעמים לפני זה). שמעתי כמה חבר"ה אומרים ש"אסקסואל הוא אדם בלי משיכה מינית כלל" שזה גם לא מדויק. לפי ההגדרה אסקסואל הוא אדם ללא משיכה מינית כלל או עם משיכה נמוכה (שלא מספיקה לקיום יחסי מין). אבל אני מתנגד עקרונית להחלטות שמבוססות רק על ההגדרה היבשה כי רק האדם עצמו יכול להחליט אם הוא אסקסואל או לא וזה מה שיקבע בסופו של דבר. הייתי חולק גם על אמירות כמו "סטרייט" או "מתנזר" זה לא לעניין לדעתי. כאמור הפורום הזה פתוח לכל אחד, אם הוא מקבל עליו את החוקים ומכבד את הדעות של אנשים אחרים. אז ברוך הבא ותרגיש בבית

למעלה