שלום לכם

lonely TearDrop

New member
שלום לכם

בשנים האחרונות התחלתי מאוד להתעניין באמנות רחוב לסוגיה בכל אופן, מתוך פרוייקט קטן שאני זוממת לעשות בשנים הקרובות אני קודם כל מודה לאדון יקום שיש כזה פורום, ורוצה לשאול אתכם כמה שאלות אם אפשר.. אז ככה, מתי התחלתם עם זה? איזה סוג של אמנות רחוב אתם עושים (איזה סגנון, עם איזה כלים, איפה..)? מה אתם מנסים להפיק מזה (לשם היצירה, לשם המחאה, לשם החתימה...)? האם יש גבולות שאתם מציבים בפניכם בעת הביצוע?

Gulashuq

New member
אז ככה

התחלתי מזמן בכיתה ד'...מאז אחרי כל שנה בחופש גדול הייתי עושה 3 4 סקיצות עד החופש הגדול של 05 שהבנתי שאני בכלל לא עבדתי נכון ומאז אני עובד כמעט רצוף בלי הפסקות של שנה כמו פעם על הבסיס. אני מרסס בלוקים על קירות ריססתי 2 טרוואפים אבל צריכים יותר עבודה בדף. בקשר לשאלה מה אני מנסה להפיק מזה...זה מפיק הנאה רבה לא יודע כל כך לענות על שאלתך. בינתיים הצבנו גבולות עם מי שאני מרסס למשל לא נרסס בחיים על בתים או מבנה ציבורי פעיל כלשהו אבל עם הזמן עוברים את הגבולות בינתיים עובדים במקומות כמו בתים נטושים ומערות. מקווה שעזרתי איכשהו :\

Gulashuq

New member
זה לא משנה אני עוסק בזה

כחצי שנה מכיתה ד' עד הקיץ הזה שהיה זה יותר טוי מטוי אני יעלה בקרוב סקיצה של אחד הדברים שמצאתי זה הרבה טריבלים או איך שקוראים לזה כל שנה בחופש גדול מד' עשיתי 2 3 סקיצות ועזבתי בצד עד הקיץ הזה שהיה. הגיל לא משנה אני קרוב לסיים לימודים

lonely TearDrop

New member
תודה שענית

כשאתם עונים, אחרי מושגים כמו "בלוקים", "טרוואפ" אשמח אם תפרטו. כששאלתי מה אתם מפיקים התכוונתי האם אתם עושים את זה לשם האמנות, ההנאה, המחאה, כי זה נגד החוק.. וכו.. ועזרת מאוד, תודה

lonely TearDrop

New member
עוד שאלה

חשוב לי לדעת איזה סוגי גרפיטי קיימים, ו.. מהעבודות שיצא לי לראות בנתיים, רובכם לא עוסקים במחאה מעבר לאקט עצמו שהוא מחאתי. מה דעתכם על ריסוס אמירות פוליטיות וחברתיות- אתם מייחסים את זה כחלק מאמנות הרחוב שאתם עושים?

Dtiup

New member
../images/Emo152.gif

תראה תראה בוא אני אמליץ לך לעיין בפורום קודם ויהיו לך את התשובות לכל כמו לבלוקים ותרואפס. אחכ תשאל.. וגם בנוגע לשאלה השניה כנל.

FIRE GODDESS

New member
אבל אין "בלוק" במילון מונחים

וגם לא ל-"תרואפס" אני חושבת שאתם צריכים להוסיף עוד כמה מילים למילון מונחים

למעלה