שלום לכם.

batgalim

New member
שלום גם לך

בת כמה את? לא נוכל לומר לך אם תמצאי את אהבתך מכיון שמטרת הפורום אינה לנבא אלא לייעץ... אם תמסרי יותר פרטים אולי נוכל לכוון אותך ולשאול מה עליך לעשות על מנת לממש אהבה בחייך...

אז ככה

אני בת 25 בחיי כרגע אין אהבה...ואשמח מאוד לדעת מה עלי לעשות כדי לממש אהבה בחיי...

batgalim

New member
באה מאהבה

האם היתה לך זוגיות בעבר הקרוב? קשר שקשה לך להנתק ממנו?

batgalim

New member
אם כך

האם את רוצה לדעת לגבי הקשר החדש הזה, או איך לממש זוגיות בחייך באופן כללי?

השאלה שלי היא לגבי

המימוש באופן כללי...בכל זאת זו היתה פגישה אחת...ואני לא מאמינה שצריך לשאול אחרי פגישה אחת... אז השאלה היא מימוש באופן כללי.

batgalim

New member
אני מבינה שכן היתה לך אהבה בעבר

שקשה לך להנתק ממנה? פרסתי עבורך אתמול בלילה ויש לי תשובה כתובה, פשוט המתנתי לתשובתך. את הפירוש אתן מאוחר יותר בשעות הערב. המשך יום טוב

batgalim

New member
ערב טוב ../images/Emo39.gif

איני רואה כל בעיה במציאת אהבה בחייך, את המכשולים את שמה בדרכך שלך. הפחד שמא תשארי לבד מונע את בואה. המסר שלך הוא להאמין שמה ששלך שלך, ושמה שמגיע לך כצדק קוסמי - עליך לקבל. היי פתוחה לקבל אהבה חדשה, הניחי את העבר מאחור והמשיכי הלאה בחיוך וידיעה שמימוש הזוגיות בחייך יתקיים. נסי לא להיות קצרת סבלנות, אל לך להלחץ מכך שאינך בזוגיות, כי הלחץ מרחיק אותה ממך... אמרי לעצמך כל בוקר - "התבונה האינסופית שולחת אלי את בן הזוג אשר יאהב אותי ויראה בי טוב". צפויה זוגיות בחייך בקרוב, היי פתוחה לקבלה.

אם אפשר בבקשה רק הבהרונת...

כשאמרת "הניחי את העבר מאחור" התכוונת לקשר האהבה שציינת שקשה לי להתנתק ממנו? או באופן כללי לעבר שלי כפחדנית קשר כרונית?(זה שהמון זמן לא היה לי אף אחד...אכן השאיר בי פחדים רבים והפחד להפגע נמצא שם כל הזמן...) ואגב...איך אני יכולה לדעת מה מגיע לי כצדק קוסמי?הרי היקום לא בחר לשתף אותי בתכנונים שלו לגבי... זה לא שאני פסימית דרך אגב...פשוט פוחדת ...מאוד פוחדת.

batgalim

New member
יקירה,

להניח את העבר מאחור - פשוטו כמשמעו.. אם העבר הוא קשר שתוקע אותך היום, אז הכוונה לכך, ואם ה"עבר" גורם לך לפחד להתקדם הלאה, זו הכוונה. המסר כוון אליך ואת היחידה שאמורה להבינו כפי שהוא באמת. "צדק קוסמי" - הכוונה לכך שלכל נשמה ייעוד, יש מסלול אותו עליה לעבור, ואנשים אשר עליה לפגוש. הפחד מעכב את הזרימה של הדברים ושם מכשולים בדרך. כשהאמונה שכל מה שאמור להיות לך תתחזק, ואת תפסיקי לדאוג ולפחד - תראי כמה קל הכל יהיה עבורך, הכבלים ישתחררו ואת תהיי חופשיה לקבל לחייך את הטוב שהחלטת לגביו לפני שנולדת לחיים אלו. ממליצה לך לקרוא את הספר "התקדשות" של אליזבת הייך. מאמינה שיתן לך כח להמשיך הלאה ולהשאיר את הפחדים מאחור. שבת שלום ומבורך

למעלה