שלום לכם

mikilatino

New member
שלום לכם

שלום לכם קוראים לי מיקי ואני ניסיתי להעלות קטע משיר אחד שאני מחפש ואני לא מוצא לא הצלחתי להעלות את הקטע ואני מאוד רוצה למצוא את השיר אם מישהו מכם יכול להשאיר לי פה את המסנג'ר שלו או את האי סי קיו שלו זה מאוד יעזור לי כי ככה אני יוכל לשלוח לכם את הקטע ואז אולי תדעו מי שר את השיר

mikilatino

New member
לא ממש לא

הלוואי והיו לי מילים מהשיר אני רק יודע שיש בו מילים ברזילאיות כאלה ושמים במסיבות כאלה ויש לי עוד שיר אחד שגם הוא מאוד יפה וגם אין לי מושג מי שר אותו או מילים ממנו אז בגלל זה אני אומר שאם מישהו ממכם מוכן להשאיר פה את המסנג'ר שלו או את האי סי קיו שלו זה מאוד יעזור כי ככה אני יכול לשלוח לכם את הקטע כי פה מה שלא עשיתי לא הצלחתי להעלות אותו לפה

יש לי בשבילך דרך ממש קלה להעלות

קובץ... כנס לאתר: http://www.megaupload.com/il/\ למעלה יש לך "עיון" , תשים שם את הקובץ מהמחשב שלך, תלחץ על "אני מסכים לתנאים", ותכתוב "תיאור משמעותי" (סתם משהו..)ותעשה "שלח" ייקח לו קצת זמן ואז הוא יגיד לך שהו העביר וייתן לך כתובת..שאותה תכתוב פה.

mikilatino

New member
אני שוב מזכיר

ניסיתי הרבה זמן ונעזרתי בסבלנות האמנו לי ושמעו זה לא עבד אני לא מבין מה הבעיה בלתת את המסנג'ר בשביל לעזור זה עדיין לא ברור

mikilatino

New member
כן עשיתי מה שהוא אמר

אבל בכל זאת עם כל הניסיונות לא הצלחתי באמת שניסיתי המון פעמים קראתי את המאמר הזה שהוא הביא לי הרבה ואין בכל זאת לא הצלחתי

ועדיין אין צורך לפתוח הודעה חדשה

תנסה להביא לנו פרטים על השיר אחרת לא נוכל לעזור לך לא מקובל לשלוח דברים באמצעות מסנג'ר או איסייקיו דרך הפורום

mikilatino

New member
ממש תודה

אני בסך הכל מנסה למצוא שיר זה שאני מבקש מסנג'ר של מישהו זה לא דבר רע פשוט אני אומר שאין לי הרבה מה להגיד על השיר

ZIV E

New member
יש לך מסר

למעלה