שלום לכם

טלושית14

New member
שלום לכם

אני טלי מהפורום השכן.. אז בקשר לבעיות בגיל ההתבגרות הורים זה הבעיה המרכזית והם ממש הרסו לי ת`יוםהולדת (שזה מחר) והיה לי יום ממש גרוע ואני מקווה ששלכם היה יותר טוב בעצב רב -טלי-

דניאל***

New member
תגובה

היי טלי!! בבקשה ממך, אל תהיי עצובה... אולי תספרי לי קצת על זה ואני ינסה לכל הפחות לנחם אותך או כל שאר חבריי הפורום... פה זה המקום לכך! בברכה, דניאל***

MetalBoy

New member
היי טלי!

אני לא יכול לפתור לך את הבעיות תוך יום אבל אני יכול להציע לך שתשכחי מהבעיות שלך מחר ותחזרי אליהם ביום הבא כי ביומולדת צריך להיות שמחים מטאל שמאחל לך מזל טוב ויום הולדת שמח ומאושר

ויליאמס

New member
אפשר לשאול...

למה או איך הם הרסו לך ת`יומולדת? שלך ויליאמס האוהב תמיד

טלושית14

New member
ההורים שלי אלה מי ......

בקיצור מחר כמה חברים טובים שלי באים אליי לקצת.. ואז אנחנו יוצאים להיפגש עם השאר וסתם לצאת כמו כל יום שישי. בדרך כלל לא מרשים לי לצאת מאוחר ואני כל הזמן רבה איתם על זה, ואפילו מחר שזה היום הולדת שלי, לא מרשים לי.... והיום לא נתנו לי לצאת סתם ככה.. ועולם במסיבה ואני פה לבד משועממת כשאמא יושנת ואבא בעבודה... ובחיים שלי לא הרגשתי כל כך לבד.... ומקודם הלכתי לסלון התחלתי ככה לבכות כי אני ממש על הפנים מרגישה מזה רע ואמא שלי אומרת לי ``את בוכה?`` אז אמרתי לה ``לא אני סתם שמחה`` ובקיצור לא איכפתת לה ובשיא האדישות היא אומרת לי ``סגרי ת`דלת בחדר זה מפריע לי לישון`` אז זהו כמו כל דבר בחיים שלי אין שום דבר טוב....

T.Z

New member
יוווווווו אני כל כך מבינה אותך....

גם אני מרגישה גרוע וזה כנראה יהיה עוד יותר גרוע ביום ההולדת שלי... כמו תמיד... :.(.... אני מאחלת לך יום הולדת הרבה יותר שמח משלי!... ~TaZית מדוכאת

טלושית14

New member
לא יכול להיות יותר גרוע משלי...

אז תיתעודדי טאזית יקרה. או שנפתח קבוצה תמיכה ביחד... ואם זה מנחם אותך המון המון מזל טוב...

MetalBoy

New member
אני מאחל לך מזל טוב..

ואני חושב שההורים שלך לא יודעים שאת מרגישה ככה.. ואני גם מרגיש חרא ואני לא מתכוון לספר להורים שלי כי הם לא יבינו.. אין מה לעשות זה גיל ההתבגרות אז אל תדאגי זה יעבור בינתיים תשמחי מטאל

MetalBoy

New member
אני מאחל לך מזל טוב..

ואני חושב שההורים שלך לא יודעים שאת מרגישה ככה.. ואני גם מרגיש חרא ואני לא מתכוון לספר להורים שלי כי הם לא יבינו.. אין מה לעשות זה גיל ההתבגרות אז אל תדאגי זה יעבור בינתיים תשמחי מטאל

אווייש... כמה שאני מבינה אתכם......

גם אני בימי הולדת שלי קצת בדיכי... אני לא יודעת למה... כנראה אצלי זה בה אוטומטי!! :) אבל די!! זהו... מהר יש יומולדת!! תנגבי את הדמעות שבעיניים ותחייכי בשבילנו קצת!! יווווווווווומולדת שמח מתוקה!!!!!

טלושית14

New member
אני לא בדיכי בגלל היום הולדת

אני בדיכי כי הרסו לי אותה........... ושוב תודה על כל המזל``טים תגידו מתי יש לכם... שאני ידע להחזיר... 8-(

למעלה