שלום לכם...תקראו ותגיבו אם תרצו...

yaniv_h

New member
שלום לכם...תקראו ותגיבו אם תרצו...

ערב טוב לכם... שמע , יש חלק שאומרים שאני משתגע אותם אני מבטיח לך שהיום יהיה אחרון... ,מה שהיה זה רק היה כמו מתברר ולהבין מה כדאי וכו... , המון תודות לכם על אזהרות כמו לא מומלץ ADC וכו... ופעם אני רציני ולסופי... פשוט לאחרונה היה לי התלבטות גדולות על במיוחד רמקולים... כל השאר כבר יש לי !!! יש לי רסיבר סוני דגם 675 - 100 ואט וסאב וופר סונאב דגם V-250 ונשאר האחרון זה 4 רמקולים וסנטר ! (רמקולים בינוני) הלכתי לפ"ת וגם נמל ת"א שאתם המלצתם...אני לא יודע אם הם דוברים נכון או מה... לכן פניתי לכם באופן אישי... פ"ת - הוא אמר הכי טובים במחיר הזה ושמיעה מעולה זה חברת WHARFEDALE דגם VALDUS 100 מחיר - 1950 ש"ח (4 רמקולים וסנטר) כל אחד 100 ואט ! נמל ת"א - הוא אומר הכי טובים במחיר הזה ושמיעה מעולה זה KEF דגם KRF CRESTA 1 עולה 2100 ש"ח (4 רמקולים וסנטר) אבל כל אחד 70 ואט וסנטר 120 ואט ! שניכם, בשבילי נשמע כמעט אותו דבר בערך... רצוני לדעת מה אתם אומרים ? נמל ת"א אומר ש 70 ואט שזה מספיק ומתאים לרסיבר שלי או שבאמת אני צריך יותר מ 100 ואט או 70 גם זה מספיק ??? באישית - אני לא מכיר אף חברות אלו.... מה אתם אומרים ? איזה עדיף ממליץ ? כמובן גם לדעתי שזה יקר.... ממני יניב , תודה על שיתוף פעולה !!! מצפה לכם תשובתכם...

eyalpor

New member
ליניב

1)קח איתך את הרסיבר שלך ולך שוב לשתי החנויות האלה. 2)בלה קצת זמן בשמיעה של הרמקולים בסוגים שונים של מוזיקה שהבאת איתך מהבית (מספיק שיחברו לך את שני הקידמיים וודא שמחברים לך CD דומה למה שיש לך בבית - עדיף בעצם שתביא אותו איתך). 3) אם אתה מרגיש מרוצה משני הסטים במידה שווה, בחר את זה שזול יותר. בהפרש קנה דיסקים. 4) עניין הוואטים חסר כל משמעות שהיא, באופן גורף ומוחלט.

el11

New member
מניסיון שלי

הולדוס עושים רושם טוב בהתחלה (צליל חד עם בס), אך לאורך זמן מתגלה שהם מאוד לא מוסיקליים (היו ברשותי הולדוס 500 שהם הטופ בסדרה). לאחר שהחלפתי את הולדוס, גיליתי את ההבדל שיכולים לעשות רמקולים טובים.

eyalpor

New member
יש עוד המון אופציות ... אז מה? אם

החלטת שזה או זה או זה, אז ההמלצה שלי בתוקף - או שתתיחס להמלצות על ה - KEF שקבלת כאן - לבחירתך.

ערן^25

New member
משה נו באמת...תהיה רציני...

מה השלב הבא? תאמר לו שיבדוק רמקולים שמתחילים ב"פ" ונמכרים בסטיראו סטאר כי זה מותר ולא אמרת בפירוש את השם המלא?... כמו שאיל אמר, יש עוד המון אופציות,אז מה? ערן

yaniv_h

New member
פרטים ליותר...

מה זאת אומרת שם ??? פ"ת - כמובן בסטיראו סטאר הציע לי wharfedale נמל ת"א - חנות הוולויד... KEF הוא אומר שזה זבל והוא אומר שזה זבל... אני מרגיש הם עובדים עלי משהו.....

למעלה