שלום לכם מה שלומכם

שלום לכם מה שלומכם

אני לא כל כך טוב מבחינת רגשות אני יסביר לכם אני מאוהבת בידיד שלי מהעבר זה כל הזמן משגע אותי הלב שלי אומר לי הוא אוהב אותי כי הוא שאל עליי בהווה אני לא יודעת אני מרגישה שאנחנו מתאימים מה אתם אומרים? אני מודה לכם

שכחתי עוד משהו

כדאי לי לכתוב לו מיכתב? אולי לרמוז לו באישהו דרך שאני אוהבת אותו מה כדאי איך הוא ידע שאני אוהבת אותו איזה דרך אתם מציעים

מכתב אולי

אני בעד מכתבים, בתנאי שיש לך את הכשרון לכתוב אותם ולהעביר את המסר. שלא יהיה ארוך מדי, שיהיה לעניין וישאיר טעם של עוד. כמובן שעדיפה הפנים מול פנים אבל אם את לא בטוחה לגבי התגובה שלו ומפחדת לעשות את הצעד, אז מכתב כן יעשה את העבודה. אם יש לכם חברים משותפים שיכולים לברר איתו, אולי זה עדיף.

אני לא בטוחה שזה רעיון טוב - מכתב!

אני אציג את הצד השלילי כי אם במידה והוא יקבל את המכתב ויחליט, מכל סיבה שהיא, לא לענות את סתם תישארי מלאה במלא בסימני שאלה
לכן אני ממליצה לך לגשת לדבר איתו ולראות אם הוא מעוניין.. פששוט דוגרי.. לא יקרה כלום אם תגידי מה שאת מרגישה! מי יודע אולי תזכי לקבל תשובה חיובית? בהצלחה

ידיד מהעבר

אתם בקשר כלשהו היום? מה הוא שאל לגביך? מה היה הקשר שלכם בזמנו? תראי אם הייתם ידידים פעם ולא קרה כלום, לא בטוח שעכשיו משהו השתנה. האם בזמנו הרגשת כלפיו משהו? מה השתנה בעצם?

אני יספר לך הכל

לא היונו בקשר בעבר זה היה בתיכון היונו באותה כיתה הוא תמיד התנהג אליי כמו אל משהי שחשובה לו החברות שלי ניראה לי הרסו את הכל למרות שלא היונו חברים ולא יצאנו החברות שלי עשו לי סיוט למה כי בתוכי הבתי אותו הם בהתחלה הציקו לו והוא לא אהב אותן הוא ראה שאני מתווכחת איתם כל הזמן אז שיעור אחד הוא התערב וצעק עלייה הגן עליי לא הסכים שהיא תיצעק עליי חלק מהדברים היו כלפיו אני הגנתי עליו ורבתי איתה ביגללו כולם טענו שאני והוא לא מתאימים זה לא נכון הם ראו מזיית העיין שלהם תיראי מה שהיה שם שהוא תמיד אמר לי שהוא מציע לי להתרחק מהם כי הם מדרדרות אותי ביגלל שרבתי איתם הם אמרו לי כל פפעם תשכחי ממנו הוא יפגע בך הוא סתם מנצל אותך אני אמרתי להם אלף פעם שאין להם ממה לחשוש ולהן עליי אני מסתדרת עם זה ניראה לי הם קינאו בי כי הוא התתיחס רק אליי הוא כמו שאמרתי הגן עליי, הצחיק אותי, דיבר עליי דברים טובים, דאג לי, עזר לי בחלק מהשיעור, החמיא לי כל פעם אמר שהוא מעריך ומעריץ אותי. מה את חושבת שהוא אהב? ועכשיו לחלק השני בסיפור הוא ניסה כל פעם להתקרב אליי כמו ישב לידי פעם אחת דרך לי על הרגל נתן לי כאפה יעל הגב יענו בצחוק הבהיל אותי מאחורה הכל כדי רק להתרקב אליי אני כמובן לא נתתי לו הייתי איתו קשה להשגה ניראה לי שהוא ראה שאני קשוחה איתו ולא נותת לו להתקרב אליי אז הוא התחיל עם חברות שלי בצחוק התחיל עם משהי אמר לה שהוא אוהב אותה ובסוף עבד עלייה לא התכוון בכלל למה שהוא אמר אני לאומת זאת חברים שלו באו אליי ואמרו לי שהוא אוהב אותי ורוצה לצאת איתי אני אמרתי להם שעם הוא אמר ככה באמת שיבוא ויגיד לי ולא ישלח שליחים אז הם אמרו לי הוא מתביש ממך יש לנו את הטלפון שלו הוא רוצה שתתקשרי אליו ככה הוא אמר שיגעו אותי אמרו לי אלף פעמים שהוא אוהב אותי בעוד שהחברות שלי אמרו לי שהוא לא מתאים לי זה נכון שהחברות צודקות אבל פה הם קינאו פה הם רבו איתי ביגלל זה הוא כמה פעמים התערב הם אשכרה גרמו לי להבין שהוא סתם נצלן מגעיל ואת יודעת הוא התיחס אליי מדהים הוא כיבד אותי באמת היה אחלה של ידיד חוץ מהקטע של האהבה שאולי הוא לא יכל איך לראות לי שהוא אוהב הוא ביקש ממני את הטלפון שלי התחיל איתי שאל אותי איפה אני גרה זרק לי משפטים שהוא דלוק עליי שאני מדליקה אותי משפטים כאלו עקיפים גם אמר לי שהוא ניפרד מחברה שלו וכל פעם אמר לי אני רוצה לומר לך משהו חשוב אבל לא אמר כי משונה שהחברים שלו באו אליי אמרו לי שהוא אוהב אותי משהי מהשיכבה מרה לנו שאנחנו מתאימים הוא קיבל קריזה התעצבן עליי וביקש שלא תאמר זאת שוב שלא תרגיז אותו מוזר באמת מוזר שהוא עף מהבית ספר החברים שלו עדייןדיבבו אותו ואמרו לי שהוא אוהב ורוצה שאני יתקשר אליו כולם פשוט אמרו לי שהוא אוהב אותי חוץ מהחברות שלי שהיו נגדי או רצו להרוס לי כי שהייתי עם חברה שלי ממזמן הלכתי איתה הביתה היא אמרה לי שאני לא יתקרב לבחור שאני אוהבת אולי זה מתקשר שהם ניסו להרחיק אותי ממנו בכל אופן הןן קנאויות לא רצו לטובתי אחרי ארבע שנים בהווה שמעתי מידיד שלי שאמר לי שהוא פגש אותו והוא אמר לו שאל אותו יותר נכון איפה אני ,למה לא רואים אותי, מה איתי והידיד שלי אמר לו שהוא דווקא ראה אותי אז הבחור שאני אוהבת אמר לו שימסור לי ד"ש אז הידיד שלי אמר לו שהוא הפסיד אותי את האמת אני חושבת שאני הפסדתי אותו ביגלל החברות שלי הוא גם לא ידע מה לעשות שהחברה שלי שמעה את זה היא אמרה לי אל תאמינו לו היא יודעת שאני אוהבת אותו לא האמנתי שהוא ישאל עליי מה אני עושה עם המידע הזה מה את אומרת? מה את חושבת על ההתנהגות שלו? שלי ושל חברותי שלי? מה ת אומרת עכשיו על זה שהוא שאל עליי מצטערת שאני שואלת המון שאלות אני חייבת לדעת אני עוד אוהבת אותו ואם הוא מפחד להתקרב אליי ביגלל חברות שלי זה משהו אחר אולי הוא גם אוהב מה דעתך אני מודה לך

אני מוסיפה עוד משהו קטן

שהוא עזב את התיכון אני אהבתי אותו במשך שנתייים ועכשיו שוב אוהבת וזה קשה לי כי חברה שלי לא מוכנה לשמוע עליו היא טוענת שהוא סתם אחד אני לא כי היא לא היתה בכיתה שלי איתו היא היתה מדברת אחרת ביגלל שהיא הרזגיזה אותו הוא הנתהג אלייה מוזר התעצבן ובצדק הוא אמר לה פעם אחת גם שלא תתערב מה שביני לבינו זה בנינו שלא תתערב

מדי1983

New member
לדעתי, קודם כל תנסי לשים את הרגשות

בצד ולחשוב באמת באמת בהגיון האם הוא בן אדם שהיית רוצה לצאת איתו. לא רק מבחינה רגשית אלא מבחינת אופי וכו... אחרי שהחלטת שחברות שלכם רק קינאו ובגלל זה אמרו מה שאמרו, תנסי למצוא דרך לצאת עם ידיד שלך (שאת כן בקשר איתו) ולהגיד לו שיגיד לאותו אחד שאתה מעוניינת בו שהצטרף אליכם. או שאולי ביום ההולדת שלו להתקשר להגיד לו שמצאת יומן מהתיכון וראית שזה היומולדת שלו והחלטת להתקשר לאחל לו מזל טוב. אם הוא מעוניין אני מניחה שזהה ימשיך לזרום. בהצלחה ! ושיהיה לך רק טוב.

מדי1983

New member
מצטערת על טעיות החיבור... כתבתי בלי

לעשות היגוי. מקווה שהבנת בכל זאת

מדי1983

New member
ולגבי שאלתך, עדיף שגבר יענה לך

לפעמים שואלים סתם מתוך נימוס או מתוך התעניינות שהיא לווא דווקא רצון להתעניינות רומנטית אלא סתם... וייתכן מצד שני שכן. גברים אולי אתם תוכלו לעזור לה, כשאתם שואלים חבר מה שלום זאת וזאת האם זה אומר שאתם מעוניינים בה?

כן זה אותו כינוי מצטערת עם התבלבלת

וסיבכתי אותך תוודה שאת עוזרת ומתענינת באמת את עוזרת בנים בבקשה תגיבו

d a n a 3 5

New member
הצעה של בוגרת...

את אוהבת אותו, הוא אוהב אותך, הוא ביישן את פחות את חושבת עליו הוא חושב עלייך את רוצה אותו והוא רוצה אותך מה יש פה יותר מידיי לחשוב? כבר הפסדתם כמה שנים בדרך? רוצה להתחתן עם אחר? ושתמיד יישאר לך טעם של "הפסדתי אולי משהו יותר טוב" את חייבת לצאת איתו ולהתקרב אליו כי אחרת תתחרטי על זה כל חייך. את צריכה להיות שלמה עם עצמך שניסית לפחות. לא צריך לעניין אותך מה חברים וחברות אומרים. באמת, זה שטויות את לוקחת את הטלפון שלו, או מפתיעה אותו בדפיקה בדלת (ובטח לא נלחצת אם את מוצאת שם מישהי אחרת כי זה לא אומר כלום...) וכאתם מתפנים , את אומרת לו : שאת רוצה שתנסו לצאת יחד להכיר יותר טוב - כי כבר הגיע הזמן.... הוא בטוח יישמח. תיקחי את החבל לידייך ותתחילי להוביל, אולי את מפסידה בחור מקסים. ועוד דבר : אל תדווחי שום דבר לחברות שלך עד שאת לא מסכמת ונפגשת עם הבחור החמוד הזה. (איך הצלחת להתאפק עד עכשיו?)

אין לי מושג בואי אני יגיד לך

שהוא עזב את התיכון הייתי מבולבלת כי חברים שלו עדיי באו אליי ואמרו לי שהוא אוהב אותי רוצה שאני יתקשר אליו לא האמנתי באמת שהוא מעוניין בי שהוא בא אחרי כמה זמן לבקר את חבריו הוא לא אמר לי כלום רק הביט כל הזמן כולם אומרים לי מי שאוהב אותך יבוא אלייך אני מאמינה שהוא התביש כי אגב הוא אותו מזל שלי יש לו את אותן תכונות שלי שהוא עזב את הבית ספר היה לי באסה כ י התחלתי לאהוב אותו ואמרתי לחברות שלי כיום חברה שלי לא מוכנה לשמוע שאני מדברת עליו ובטח תקבל את זה קש שאני בעזרת השם יצא איתו אני לא יודע מ לחשוב עליו כולם אמרו לי משהו אחר מבינה אותי? אני הצלחתי עד עכשיו כניראה שבאמת אני אוהבת אותו אף אחד לא יכול לקבוע לי דרך אגב הוא באמת חמוד ומקסים רואים שאת מבינה אותי ואוהבת אותו חברות שלי קנאו זה נכון את יודעת איך רבתי איתם וגם הוא רב איתן והגן עליי כל בחור שאני ניפגשת איתו הם אומרות לי את הדעה שלהם ואחרי זה אומרות הוא לא בשבילי זה לא חברות ביגלל זה אני אוהבת להתכתב איתך מאשר עם חברות שלי הן אומרות לי תשכחי ממנו אני מבינה אותך אבל מגיע לי משהו יותר טוב אולי באמת מגיע לי אבל הלב שלי תמיד אמר שאני והוא מתאימים כל יום חזרתי עם חיוך על הפנים שנה של אושר למרות שלא יצאנו ניראה לי את די מחבבת אותו מה דעתך על האופי שלו? מצטערת עם מה שכתבתי ארוך תודה רבה סיוון

בקשר לתשובה שלך

הצלחתי כי האמנתי לו האמנתי בו שהוא אוהב אותי למרות שהוא לא ידע איך להפגין את רגשותיו מה את אומרת עליו חמוד?

d a n a 3 5

New member
הם מקנאות, והאהוב שלך צדק לגביהן

חברות טובות שיודעות שליבך הולך אחריו, לא היו אומרות לך "תישארי בסיבלך" אלא היו אומרות לך תנסי....תיבדקי... כמה בחורים יש בימינו שלאורך שנים, נותנים לך תשומת לב וחיבה? תיסלחי לי אבל זה די "פרימיטיבי" לשמוע לחברות, חבורת תרנגולות שרק מנסה להזיק אחת לשנייה מקינאה, הן אפילו לא מודעות לזה, זה לא יוצא להן בכוונה - אבל כך זה יוצא.... ולכן את לוקחת מהן קצת מרחק, מתארגנת עם עצמך לבד, משיגה את מס' הטלפון שלו, ו-עושה לו הפתעה ו-מתקשרת. את לא צריכה לדבר איתו על דברים אישיים שבינכם, אלא רק לאמר שהתקשרת לשאול מה איתו, איך עובר לו היומיום? עובד ? לומד? צבא? לא יודעת באיזה שלב של החיים אתם. את יכולה גם להתקשר ל-144 ולבקש את המס' הסלולרי שלו. הם נותנים. תספרי לו מה את עושה בחיים עכשיו, מה התכניות שלך, ורק בסוף תישאלי אותו אם בא לו להיפגש ככה בשביל הכיף. מה את אומרת? למה אני חושבת שהוא חמוד? כי הוא חיזר אחרייך בצורה מאוד עדינה, הגן עלייך מפנייך חברותייך, מוסר לך ד"שים, ומתעניין בכלל, וחוץ מזה הוא לא נשמע לי דון ג'ואן, הוא נשמע בחור עדין ומעניין, אז יאללה תני גז... לכוון הטלפון והבית שלו.

אין לך מושג איך העלית לי את החיוך

כל הזמן האמנתי בו שהוא אוהב אותי באמת ולא סתם הוא ממש מתוק לגבי זה שלא ידעתיעם הוא אוהב או לא כולם אמרו לי שכן שלא שהוא רוצה לשחק שיגעו אותי עכשיו אני במרחק קצת מהחברות שלי לא מספרת להם כלום תודה רבה על העצה עזרת לי מאוד אני אשמח לעדכן אותך אני מקווה שהוא לא יצחק או ינתק לי בפנים וידבר איתי סתם בכייף מקהה שהיה בנינו טוב כמו שהלב שלי אומר הוא יודע

בדיוק ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

תראי, לא חבל על כל השנים שעברו? לא זכית להכיר אותו באמת, הייתם רק ידידים. נראה לי הפסדת. נכון, אולי חברות שלך צודקות במשהו אבל את לא תדעי זאת לעולם אם לא תנסי. אין מנוס מליצור איתו שוב קשר, לחדש את הקשר ולצאת איתו. אולי סוף סוף תסגרו מעגל ואולי תבינו שהוא האיש שלך, ואולי לא. אין לדעת. חבל שלא עשית זאת בזמנו עוד. מקווה שהוא עדין ירצה כי אם דחית אותו בעבר איכשהו, לא בטוח שירצה לעבור זאת שוב ממך. תעשי מעשה ואחזיק לך אצבעות

למעלה