שלום לכם...וכמעט בוקר טוב...

שלום לכם...וכמעט בוקר טוב...../images/Emo142.gif

ובכן, אני חדשה כאן, ובכלל חדשה בעניין של טארות,קלפים וכדומה... לכן לא כל כך בטוחה שעושה מה שצריך. אבל בכל אופן מנסה. אז ככה: פרסתי את ריידר ושאלתי מה- שוטה עלי-אביר המטות לעשות-העולם כדי-ירח לסיים-ארבעה גביעים את-תשע חרבות מערכת-שבעה מטבעות הגירושין-תשעה מטות עם-עשרה מטבעות בעלי-שני מטות מקווה שזה נכון... אני במערכת גירושין קשה, שבה גם הילדים מעורבים. אנא תשובתכם. תודה.

היי מכורה לאהבה

בוקר טוב הייתי מקצרת במספר הקלפים ושואלת כך: מה עלי לעשות על מנת לסיים את מע"כ הגירושים 5 קלפים+ סיכום

צ ל י ל 8

New member
ואני הייתי מנסחת את זה יותר מורכב

כדי לראות מה עמדות 2 הצדדים בעניין מה עליי לעשות על מנת לסיים את מערכת היחסים עם איקס בחצי שנה הקרובה? 7 קלפים+קלף סיכום שיוצא אוטומטי

תודה צליל על ההתיחסות../images/Emo24.gif

והנה השאלה לפי ריידר מה-שלוש חרבות עלי-תשעה מטבעות לעשות-נער המטבעות על מנת לסיים-תשעה גביעים את מערכת היחסים-מלך הגביעים עם x-שתי חרבות בחצי השנה הקרובה-שלושה מטבעות סיכום-אביר הגביעים תודה לך צליל אם היית שואלת אותי גם את שם העמדה לא הייתי מבינה למה הכוונה. תודה ויום נפלא מכורה לאהבה.

תודה חתול שחור לבן../images/Emo140.gif

אז הנה 5 קלפים וסיכום לפי ריידר מה-קוסם עלי-שמונה מטבעות לעשות-שני מטבעות על מנת לסיים-הכוהנת הגדולה את מע"כ הגירושים-עשר גביעים סיכום- מלך המטות תודה ובוקר נפלא. מכורה לאהבה.

ולעומת זאת בשאלה הראשונית...../images/Emo141.gif

הקריאה היתה מימין לשמאל, אבל קראתי קצת את הפורום, והבנתי שזה חשוב. תודה

צ ל י ל 8

New member
בוקר טוב מכורה לאהבה ../images/Emo23.gif

את צריכה לבחור אחת מבין 2 הפריסות מפני שהן זהות. או הפריסה שהציעה חתול שחור לבן, או מה שהצעתי אני...

צ ל י ל 8

New member
היי

מה-שלוש חרבות עלי-תשעה מטבעות לעשות-נער המטבעות על מנת לסיים-תשעה גביעים את מערכת היחסים-מלך הגביעים עם x-שתי חרבות בחצי השנה הקרובה-שלושה מטבעות סיכום-אביר הגביעים את יודעת, סתם מצחיק, בדרך כלל שואלים מה עליי לעשות בכדי לקיים זוגיות, ואת שאלת ההיפך
נראה כי את מאוד מאוכזבת מהקשר הנוכחי ואיך שהוא מתנהל (3 חרבות). את כבר לא מרוצה ממה שיש למרות שאת מנסה להראות חיצונית שכן (9 גביעים). לכן הרצון שלך לסיים. את מעדיפה להיות לבד. עדיף לך להיות עם עצמך במעט שיש לך, מאשר אם אותו בחור (9 מטבעות). X מיוצג בתור אדם שלא יודע מה לבחור לעשות בחייו כרגע (2חרבות). נראה כי הוא חסר שלווה וממתין לאיזה רגע מתאים על מנת לעשות משהו. מעניין שדווקא מערכת היחסים שלכם נראית בוגרת ונפלאה (מלך הגביעים), נראה כי הבחור מסוגל להעניק חום ואהבה, ושיש פוטנציאל טוב לקשר בינכם (אביר הגביעים). מה עלייך "לעשות"? לבחון היטב האם את באמת רוצה לעזוב את הקשר (נער המטבעות). ייתכן שX נמצא כרגע בשלב קשה בחייו, ואולי אפילו הוא זקוק לתמיכתך. בחצי שנה הקרובה, תצטרכי לבחון האם את באמת מעוניינת לנתק איתו את הקשר. אני חושבת שאת צריכה לבדוק האם כדאי לך, ולנסות להעריך את מה שיש בו בכל זאת (3 מטבעות). חבל שלא נתת רקע לפני ששאלת את השאלה, כך הייתי מכוונת יותר טוב את הפרשנות. מה דעתך בכל זאת?

צ ל י ל 8

New member
היי שוב

בעקבות מה שכתבת לי במסר, ניסיתי להבין את הפריסה אחרת ולא הצלחתי. אולי ננסה פריסה אחרה: מה אני צריכה לדעת על כוונותיו של X לגבי הקשר שלנו? 6 קלפים+קלף סיכום

למעלה