שלום לכל חברי הפורום!

שלום לכל חברי הפורום!

אנחנו איגוד מקצועות האנימציה, איגוד שקם לפני כשנה, במטרה לקדם ולעודד את יצירת האנימציה בישראל, ולשפר את מעמד העוסקים במקצוע.

אנחנו רוצים להזמין אתכם - פרילאנסירים, שכירים ויוצרים עצמאיים, העוסקים במקצועות האנימציה על שלל תחומיה, להצטרף אלינו. כחברים באיגוד תהיה לכם הזכות להוביל את השינוי, להצטרף לעשרות שכבר החליטו לקחת את גורלם בידיהם, ולעצור את הגל המאיים להפוך את המקצוע שלנו מעבודה שמכבדת את בעליה לתחביב ילדותי.

תמורת דמי חבר חודשיים של 40 ש"ח בלבד (30 ש"ח לסטודנטים) חברי איגוד מקצועות האנימציה נהנים מתמיכה מתמדת וייעוץ בשלל נושאים, החל מכתיבת הצעות מחיר ועד להגשת סרטים לקרנות ופסטיבלים. כמו כן הם זכאים לשלוש שעות ייעוץ משפטי חינם בשנה – רבים מהם כבר ניצלו זכות זו לצורך גביית תשלומים ואכיפת הסכמים, כמו גם בניסוח חוזים, התייעצות לגבי זכויות יוצרים ונושאים אחרים.

אנחנו מארגנים שלל כנסים מקצועיים, ימי עיון, סדנאות ומפגשים (הכניסה לכולם חינם לחברי האיגוד), ומעבירים הרצאות לקראת יציאה לשוק לסטודנטים במכללות השונות. האתר שלנו מציע סוגים רבים של מידע חיוני, ביניהם טבלת מחירים מומלצים, מאמרים וטוטוריאלים, חדשות על המתרחש בתחום ועל הפעילות השוטפת וההישגים של הארגון.

בואו לפגוש אותנו באתר או בקבוצת הפייסבוק של האיגוד, ותראו כיצד, בעזרתכם, אנחנו יוצרים קהילה מגובשת וחזקה מתוך קבוצה גדולה ומנותקת של בודדים, כדי שאיש מאיתנו לא יצטרך יותר לעמוד לבד מול הקשיים הרבים של התעשייה שלנו.
 
למעלה