שלום לכל הצפונים...הדרומיים..

שלום לכל הצפונים...הדרומיים..

ושלום גם לאלה העומדים בטווח....המרכז.. קודם כל מקווה שההתעמלות הזאת שנאסראללה הזה מאלץ אותכם עם הירידה למקלטים, יעברו כמה שיותר מהר!!, ומקווה שלא יהיו יותר נפגעי גוף ונפש.. לא בחזית ולא בעורף שהפך לחזית.. ושניתכל היכן כל הצפוניים שכאן? אור ראיתי שהתפקדת, פרינסס ליס ראיתי שהפרת את ההוראות של פיקוד העורף כשהחלטת שאת יוצאת לך עם בית המלוכה לקניון... לפחות טוב שהתייצבת בזמן.. ראיתי שעוד כמה צפוניים התייצבו... לא ראיתי את סטארר? מישהו נמצא איתה בקשר? מקווה שהכל בסדר איתה. מאחלת לכםםםםם לכולכםםםםםםםם להיות חזקיםםם ולהשמר להוראותתתת

or1

New member
ערב טוב פנינת החן ../images/Emo140.gif

ההתעמלות אינה קלה ועל כך תספר לך עננה לבנה
אך אנחנו עומדים איתן ומקווים לימים טובים יותר
סטאר ומשפחתה עזבו את האזור לאחר ימים קשים של מטחים בלתי פוסקים בסביבת מקום מגוריה, היא מתאוששת ומרגישה טוב ובטוחה שתשתמח לדעת ששאלת לשלומה. תודה פנינת החן
על הדאגה ועל ההתעניינות בשלומנו. המשך ערב נעים לך ולכולם

היי פנינת החן - נעים להכיר אותך

את שייכת לצפוניים? לדרומיים? או למרכז?? ערב נעים

היי עננית וכולםםם

<מושיטה יד ימנית-->נעים להכיר אותך וכל מי שלא מכירה> פיזית אני במרכז אבל כל כולי עם הצפוניים, והדרומיים משמע שאני נמצאת בתווך... יש לי משפחה בצפון שלא מוכנה להיות פליטה ולהגיע למרכז.. יש לי חברה שגרה בנהריה, ואם זכור לכם, היה שבוע שעבר מישהו שנהרג כשהאישה קראה לבעלה להכנס מהר למקלט... כל זה קרה מעבר לרחוב של החברה ואז היתה הפעם האחרונה ששמעתי ממנה.. אני יכולה רק לקוות שהסוללה של הנייד נגמר, שהיא נמצאת בטוחה במקלט ושידו המרצחת של נאסראללה וכל החיזבאלללההה תחדול מהירי. הן על החזית והן על העורף שהפך בן לילה לחזית... ותפילה גם לשובם של החיילים החטופים...

or1

New member
בוקר אור פנינת החן ../images/Emo24.gif

מקווה שחברתך התרחקה מעט מהצפון הרועש וזו הסיבה היחידה לכך שאינך מצליחה ליצור עמה קשר
יום טוב ושקט

היי פנינת חן - בוקר אור

תחשבי שהחברה נסעה למקום מיקלט ולא נמצאת שם באיזור הקטיושות לא נעים להיות במקלט ממש לא מתפללת לחיילים היקרים שלנו שישובו הביתה בשלום ושיהיו רק בשורות טובות

jozefin3

New member
../images/Emo29.gifלילה טוב פנינה

הכל בסדר........כולם בסדר...... ונאמין שיהיה עוד יותר בסדר..... לילה טוב

or1

New member
ילדון אהוב ../images/Emo13.gif

תודה פנינת שהבאת אלינו מילים מלבה של אם אוהבת מילים הנגעות ב
כולנו.

למעלה