שלום לכל האנשים המדהימים פה :)

שלום לכל האנשים המדהימים פה :)

אני מעריץ את מייקל מאז שאני זוכר את עצמי , (1975) תינוק שלא מבין כלום.
הסיבה שאני פה זה כי כל המעריצים של מייקל מקסימים!
אשמח אם תדריכו אותי להוריד את ההופעה של מייקל ג'קסון בישראל! זה חלק קטן שחסר לי בעולם המייקל ג'קסון שאני חי . (הייתי בהופעה בארץ) אם יש פה מישהו שהיה או הייתה בהופעה בארץ ה 1 או ה 2 ? אשמח לדעת ולהתכתב על מה שהיה בארץ כשהמלך היה.
קול באני

CrAzY4uMJJ

New member
תהנה לך פה=]היו קצת פה שהיו בהופעה

של מייקל בארץ.. אין מאיפה להוריד אותה..אין אותה בכלל ברשת לפי מה שאני יודעת.. שמחה בשבילך שהיית בהופעה..אני בטוחה שנהנת!!=]

תודה תודה

ברור שנהנתי!!!!!!! מה שידוע לי שלמייקל יש צלמים משלו! לכן אין אפשרות דרך עולם הטלויזיה מלבד ערוץ 3 קטע קצר של השיר שני בהופעה . אין הופעות יותר טובות בעולם משל מייקל! כל האומנים מעתקים ממייקל ... ושוב תודה

HOT4Umichael

New member
ברוך הבא

הדבר שהכי מעניין אותי בכל הסיפור הזה..... מה זה "קול באני" ???? השתלבות נעימה... נטלי

זה ניק :)

קול באני יש לי תמונה שצילמתי עם ארנב מגניב, משם זה קול באני . וטנקס גירל

The Experience

New member
יש למיטב ידיעתי 2 שירים שקיימים

בוידאו מההופעה בארץ WANNA BE STARTIN SOMETHING ו HUMAN NATURE אפשר להשיג אותם בכל תוכנות שיתוף למיניהן

יאאאאאא

דרך הקאזה ????? מה רושמים בבקשה מה רושמים מה מה מה מה מה מה מה ?????? תגיד מיד מה לפני שאני אשלח את מייקל עליך :) תודה מראש קול באני

dancing gabriel

New member
אני מצאתי את ההופעות שרשמתי בקאזה..

michael jackson- live in the igul. אם זה לא עוזר תנסה live in israel.

תודהההההההה ../images/Emo45.gif

תודה תודה תודה תודה תודה תתתתתתתתתתתתתתתתתתתודה אנסה

HOT4Umichael

New member
חלוווווווווו again

ספר לנו קצת עלייך... בן כמה? איךף קוראים לך? למה מייקל...... מאיפה אתה בארץ? בן כמה למה ואיך.. :) אתה יודע....... נטלי

../images/Emo9.gif

אני ביישן !!!! אולי במשך הזמן אספר ... נטלילילילילי להלהלהלהלהלהלהלה
1. אני מהמרכז 2. ההמשך אולי יבוא 3. אמרתי אולי 4. אולי

HOT4Umichael

New member
אם תשאר פה עוד קצת..ממש קצת..

תוכיח לעצמך שאתה לא כזה ביישן !!! מכחה לתשובות............... נטלי

הממ...

אני אוכיח לך בזה שאומר לך...... Who Is It השיר. נטלי בהמשך בהמשך! את גורמת לי להחליף צבעים
אני אדום

HOT4Umichael

New member
באמת שאין צורך להחליף צבעים...

אתה כבר תצחק על השרשור הזה בעתיד.... אתה תראה :):) נכון ברק??????? תגיד לו.............

למעלה