שלום לכולן- עדכון חם מהתנור- ג'קו

דורית41

New member
עדידס-אני אתך ,אצעק את נשארתי נורמא

נורמאלי,ומיד אח"כ את עוזרת לי עם "תגידי"?

moon line

New member
הי באתי להציץ לדקה , הלוואי והיו לי

קשרים בהפקה, אבל עד שזה יקרה....(i can just dream off) אני בנתיים על תקן של נערת התסריט שזה המקום הכי נמוך בהיררכיה שזורקים לה פירור או שניים אם רוצים.

a d i d a s 2 1

New member
כן אבל תשמעי

פה את במקום די גבוה...ואני מאמינה שלא רק פה... בכל אופן, נערת הרוק נשמע יותר טוב מנערת תסריט... למרות שתלוי באיזה תסריט מדובר, יו נואו, של איזה סרט.. והמבינה תבין...עכשיו לפני שאני אתחיל להשתטות ולדבר שטויות.. (שזה אחלההההה ותמיד קורה בסופו של דבר..) אני אלך לדבר עם זואי, אולי היא תחזיר אותי לקרקע...לזמן מוגבל! ו..אמממ...מון... תעריכי את עצמך יש לך על מה! שב"ש

דורית41

New member
יש גם נערת המים...

מוני אני יכולה להיות העוזרת שלך ולהתמנות לנערת המים?

moon line

New member
מה התפקיד שלה? לדעתי כבר אין את

התואר המכובד הזה יותר.

מגושקה

New member
היי מוני,

פשוט חשבתי שמכיוון שאת/אימך בקשר עם אחותו תוכלו להעביר לו את בקשתנו, זהו. ועדידס צודקת, את אצלנו במיקום מאוד גבוה.

shongold

New member
סליחה ומה עם ניצוצות..הוא האהוב עלי

עם הדיסטורשן המתאים זה צריך להיות פיגוזי!

מגושקה

New member
האמת....

כל הביצועים שלו בתוכנית פגזיים, ומאוד קשה לבחור ביניהם, ואני אישית בעד שאם הוא כבר שר שירים מהתוכנית אז, שישיר את כולם

נילית2

New member
אני ויאנה הולכות

בתור נציגות הפורום. כדי לייצג אתכן בכבוד וכיאה למעמד החלטתי גם הפעם לא לזרוק עליו חזיות וחוטיני

דורית41

New member
נילית-תבקשי מהמעריצה החדשה שלו -

שהתגלתה בהופעה הקודמת שתזרוק עליו....(את יודעת ההיא שצעקה לו תעשה לי ילד...חחח)

livi4

New member
שלום בנות יקרות - כולנו צריכות היום

להעביר אנרגיות טובות, מלאות במרץ ושמחה לג'קו שלנו , יקירנו . נילית ויאנה - על פי הכרותי האישית אתכן (ועוד פנים מול פנים) אין לי ספק שתעשו את זה שוב לג'קו .. תהנו ...

נילית2

New member
אני מרגע לרגע מרגישה את כובד

האחריות שרובצת על כתפיי .אני מתנדבת לתת לו חיבוק חזק ואם אתן מיתעקשות גם נשיקה ...על המצח. הכל בשם השליחות כמובן.

בנות, תשלכו דרכנו

את האנרגיות החיוביות והרבה הצלחה לג'קו האם לא הגיעה זמן להתקרב קצת לורד? - בגליל? הלילה? קצת הזנחנו אותה בהופעה הראשונה, היה יותר דגש על ג'קו והילה. מה כדאי להגיד לה לדעתכם?

מגושקה

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif המון אהבה

ואנרגיות חיוביות לג'קו היום במופע.
והרבה הצלחה

רנה6

New member
יאנההההההההה

יאנה, כל כך רוצה לבוא...אני יוצאת מדעתי...אלוהים, מה עושים כשרוצים משהו כל כך?!

למעלה