שלום לכולם

שלום לכולם

אז אני יודעת שעדיין לא הגעתי לגיל 30, אני בת 25, הסיבה שנכנסתי לפורום היא ע"מ להתייעץ איתכם... אני נמצאת בקשר ידידותי עם מישהי בסביבות גיל ה-40, עוברת עליה תקופה די קשה, ואני מאוד רוצה לעוד אותה... יודעת שאין באפשרותי לגרום לה באמת להרגיש טוב, אך למרות זאת הייתי רוצה לעשות מחווה כלשהי שתחמם לה את הלב... חשבתי לכתוב לה פתק ולצרף אליו משהו... השאלה היא מה? תחשבו על עצמכם, על משהו קטן שהיה עושה לכם טוב... כל הצעה תתקבל בברכה. תודה רבה! צללית לבנה

שוקולדים מסוגים שונים וטובים ../images/Emo211.gif

לסדר אותם בצורה יפה ולכתוב משהו מהלב.

הרעיון של חולת מנגו מצויין../images/Emo45.gif

שוקולדים...כרטיס ברכה נחמד..... אפילו להזמין אותה לאיזה סרט מצחיק....או לגלידה ככה בסבבה כמו חברות טובות... העיקר לעשות לה קצת טוב על ה
כל הכבוד

תספרי לה

שגם לציפורים קשה לנדוד, ואין להן בית ומחסה מפני חום או גשם, ובכל זאת הן מצייצות ושרות. ספרי לה גם שהפרחים פורחים בזקיפות קומתם כל האביב, למרות שהם יודעים שתיכף הקיץ מגיע וסופם להתייבש ולנבול קרב. וגם על הפרפרים המתעופפים במלוא הדרם וצבעיהם, למרות שחייהם כל כך קצרים וחסרי תועלת. מה שנראה רע היום מחר יכול להישכח ולהתחלף בטוב יותר. החיים רצופי מהפכים אחרת היו משעממים מאוד. הכל זמני בחיים. שתרים ראשה למעלה. שוקולד הוא לא נחמה. הוא רק מוסיף למשקל ולתסכול

למעלה