שלום לכולם

taxi555

New member
שלום לכולם

אני יהיה חדש בפורום אז נעים מאד אני משה ואני אוהד הפועל י-ם כדורסל{וכן בית"ר י-ם כדורגל-מה לעשות פיצול אישיות]ויש לי דעה אחת לגביי יריבות ספורטיבית זה רק ספורט ולא יותר מזה ובטוח לא אישי... וכן אני בעד שמכבי ת"א תזכה בפיינל פור ולו רק מהסיבה שלהכניס לכל האנטישימים באשר הם במיוחד באיטליה{הייתי ברומא לפני 3 שבועות ורבתי מכות עם חבורת אנטישמים שהזדהו עם הטרוריסטים הפלסטיניים בהפגנה נגד ישראל} ביי לכולם ונשתמע

roy_ma

New member
ברוך הבא. טוב לדעת שיש אוהדי

ירושלים נורמלים.

taxi555

New member
NBA????../images/Emo24.gif

צריך לשאול את מי אני לא אוהד שם אני כל משחק בNBA רואה ומקנא שאני לא שם אבל יש לי עדיפות לאינדיאנה ר´גי מילר הענק... לייקרס שאקיל וקובי{השמן והרזה
} וכמובן שחקנים לבד כמו אייברסון,טרייסי מגרדי, הטייס המעופף קרטר,גיסון קיד ואיזה ננס קטן בשם וואן אקסל ויש עוד אבל אלה הנבחרים שלי

Kgt1

New member
חבר´ה זה פשוט נס!!!!!!!!! מצאנו

מישהו שמעריך בצורה חינוכית את ואן איירבול!!!!!!!!!! זה לא ייאמן!! ראית את המשחק אתמול?? כי אני לא חושב שיש מקום לספק אחרי התצוגה המדהימה מאתמול.

taxi555

New member
היי אתה זוכר כמה משחקים הוא הכריע ../images/Emo127.gif

בשניה האחרונה בשלשות משוגעות אתה לא יכול רק לזכור את האירבול האחרון שלו ולפי דעתי זה גם הראשון שלו לפחות לפי מה שאני ראיתי

Kgt1

New member
"האיירבול האחרון שלו"?? אני מנסה

להסתכל עשרות אלפי עונות לאחור ולהזכר בראשון הבן אדם פשוט מסוגל להחטיא מכל מצב!!!! יותר טוב ממוטי דניאל עולה לליי אפ!! (ב.ה הוא לא יהיה איתנו בעונה הבאה).

למעלה