שלום לכולם

Starway

New member
שלום לכולם

שמי כפיר ואני חדש בפורום... יש לי שאלה... אני כבר קרוב לשנה מתאמן בחדר כושר.. כמובן שלאט לאט העליתי את משקל העבודה.. לאחרונה הפסקתי לעבוד על מנת לפתח כוח, והתחלתי לעבוד על ניפוח.. (לפי הוראת המאמן..) אך לאחר אימון (למחרת בדרך כלל) אני מרגיש כאבים עצומים בשריר... לפעמין אני אפילו לא מסוגל לישר את הידיים או כל מקום אחר שעבדתי עליו.. האם זה נורמאלי?? המאמן אומר שכן, אבל אני עדיין זקוק לדעה נוספת.. כי הכאב ממש חזק!

תעשה מתיחות לפני כל אימון

והרפיה בסוף האימון... גם אמבטיה חמה בסוף האימון די מרגיע את השרירים. אני בטוח שבעתיד זה יעבור לך.

ברוך הבא

יש לי מספר שאלות: כמה זמן נמשך הכאב ? האם יש לך ירידה בכוח ? האם הכאב נקודתי או כללי ? האם יש לך הרגשה של נוקשות בשריר ? האם זה מאופיין בתרגילים/מפרקים מסויימים ? כמה פעמים בשבוע אתה מתאמן ובאיזה עצימות ? מהי תוכנית האימון שלך וכמה זמן אתה מתאמן בה ? חזור אלי

Starway

New member
צר לי על האיחור...

הכאב נמשך בערך כיומיים... אין לי ירידה בכוח.. הכאב נקודתי מאוד.. יש נוקשות מסוימת אבל לא ממש... לא מאופיין בשום מפרקים מסוימים... אני מתאמן 4 פעמים בשבוע... אני משלב : א. כתפיים ורגליים ב. יד אחורית וקדמית ג. גב וחזה ד. אימון רק של אירובי וגמישות.. בכל אימון יש גם עבודה של בטן ואירובי קצר בהתחלה...

עוד

הכאב מופיע בזמן האימון ? הכאב נעלם תוך כדי אימון ומופיע אח"כ שוב ? הכאב מופיע בכל המפרקים בגוף ? תנסה לתאר לי איפה במפרק ? כמה זמן זה נמשך ?

Starway

New member
אני קצת..

חושש עכשיו, אני "הקפאתי" את האימונים שלי... זה נשמע לי רציני, ואני ממש לא יכול להרשות לעצמי להיפצע.... טוב אז, בשמן אימון אין כאב,רק כאב של המאמץ (בשריר בלבד ללא קשר למפרק..) הכאב מופיע בכל המפרקים אך במרפקים במיוחד. קצת קשה לתאר אבל בכל זאת: מדובר על החלק הצפוני יותר (לכיוון הראש) וקצת שמאלה.. ליד השקע של המפרק... (אני מקוה שהבנת.. )

כאבים

קשה לי להבין איפה הבעיה אבל ניתן לומר שזה לא כאבי שרירים אחרי מאמץ (DMOS). לך להבדק אצל רופא ספורט ודווח לנו.

Starway

New member
אוקי...

אני אלך בקרוב... וגם אעדכן... מקווה שזה לא משהוא רציני...

למעלה