שלום לכולם

שלום לכולם

אני צבר, צבר דולב. רק רציתי להגיד לכם שאני נפרד ממכם לשבוע בו אני אטייל לי בברצלונה היפה. אינשאללה יהיה בסדר עם השביתה והכל. יהיה בסדר נכון? אני לא מהאנשים האלה שיתקעו בנתבג.. אז תהנו לכם, וחג שמח לכולם. אני הייתי צבר דולב, אחרי תעלה רוני דורון.. קבלו אותה במחיאות כפיים סוערות.

Indian Friend

New member
שלום לכולם וערב טוב

צבר תהנה
ותחזור עם חוויות ותמונות! בהצלחה עם ענייני השביתות... זה לא משהו טיסה בטוחה!

Kettercat

New member
תהנה!!

גם אני נפרדת מכם. טוב, לא. אני סה"כ עוזבת לירושלים לכמה ימים (וגם יפית, אגב) אז סורי, גם משם כנראה תצטרכו לסבול אותי

NoaHK

New member
וביום חמישי יש נועה בביוף

בבית המוזיקה... וחוץ מזה, איפה כמה מילים על איך היה ברם בסינדרום? (איזה כיף להיות דידקטית!)

שלמונזה

New member
יום חמישי יש משינה! ../images/Emo168.gif

שכנעי את מאיה היא עדיין בעיר וחמודה בואי לבקר בפורום רם אוריון החדש שנפתח [1738] תגלי שם דברים מופלאים [או לפחות סיכומי הופעות מאוחר יותר]

NoaHK

New member
יום חמישי הארור.

הנה הדילמה שלי ליום חמישי: נועה בביוף בבית המוזיקה vs. דוד בינרט (לא סגורה על איפה) vs. אסף אבידן בלבונטין vs. היומולדת של אחותי שנה שעברה הפסדתי את היומולדת שלה בגלל שעבדתי... והיא מהאלה שנורא נורא חשוב להם הדברים האלה. אז כנראה שאני יודעת איפה אני אהיה ביום חמישי בערב. למה רביעי בערב כזה מוזנח? חמודה בעצמך!

NoaHK

New member
חדשות טובות!

היומולדת ביום שישי! אז... מה עושים בחמישי?

Indian Friend

New member
אם כבר ימי הולדת...../images/Emo65.gif

אז מחר יפתחו החגיגות כאן אצלנו, הפורום יהיה בן שנה, קטן מהדיסק של גבע ביום (אבל לא נהיה קטנוניים ונחגוג ביחד). תתכוננו. (יהיה אדיר מצדכם אם תפתחו שרשורים מיוחדים ורלוונטיים! גם אתם חלק.)

NoaHK

New member
ועוד משהו!

דרך אגב, מהפכת האינטרנט הגיעה גם לעיר הקודש... אז הא!

eliavtu

New member
הכי שווה ירושלים ../images/Emo99.gif

ברצלונה, ירושלים לאן שלא יהיה.. תהנו כולם :)

למעלה