שלום לכולם

rrrr123

New member
שלום לכולם

ברשותי כלב חמוד ביותר מסוג גולדן רטריבר בן כ- 7. ברצוני למסור אותו(עם כל הצער שבדבר) ורק בגלל שהוא אומלל כי אנחנו כל היום לא נמצאים והוא נעול בבית. הכלב מצויין למשפחה עם ילדים קטנים אין בעיית עצבנות או משהו כזה, פשוט כלב מדהים. מי שבאמת מעוניין בחבר אמיתי יכול להתקשר: 0545509596 תודה

מאמוש

New member
אפשר לפתור את הבעיה

בעזרת דוגיסטר שיבוא אל הכלב מתישהו ביום ויארח לו חברה, ישחק איתו יקח אותו לטיולים..

rrrr123

New member
ניסינו

זה לא עובד, הוא מרוב יאוש מלקק את עצמו, גורם לעצמו לפצעים וכל הבית מסריח. הוא צריך בית פרטי/קיבוץ/מושב שיוכל לרוץ להתפרק להוציא אנרגיה, פשוט חבל מסכן...

AntilopA2

New member
מה הקשר מושב?

לא משחררים כלב לבד בשום מקום. והוא יהיה הרבה יותר מסכן אם הוא יופרד מכם. למסור כלב בגיל הזה זה נורא.

rrrr123

New member
לא התכוונתי לשחרר

הכוונה היא להוציא אותו מהבית שישהה יום שלם לא בתוך דירה,אלא בגינה(בתוך מתחם הבית) או אולי עם עוד כלבה או משהו כזה...

b love

New member
אני לא חושבת שאת מודעת

לכמות בכלבים שיש המון למסירה, יש כמות כל כך ענקית של גורים גם.. אני חושבת שיהיה לך כמה מאוד למסור כלב ועוד בן 7, ועדיף לכלב להיות כמה שעות לבד בבית, אין לי כל כך רעיונות חוץ מלהביא לו חבר אם היה אפשרי..

AllRed

New member
כמה זמן הוא לבד בבית במשך היום?

חשבתם אולי לטפל בבעיה הזו של הליקוקים החוזרים? אולי הכלב סובל ממתח כלשהו? - חרדה? - אולי תתייעצו עם בעל מקצוע, כמו מטפל התנהגותי? אם הבעיה הזו תיפתר לא יהיה מסריח בבית. אולי הכלב מסריח כי יש לו בעיית עור? - אולי האוכל לא מתאים? אולי התכשירים נגד מזיקים לא מתאימים? למה הכלב אשם בכל הסיפור הזה כשברור שיש הרבה מה לטפל בו ואתם לא עושים כלום (לפי מה שכתבת). למסור כלב בגיל 7 בגלל שהוא לא יוצא מספיק החוצה זה עוול בלתי נתפס לכלב. הוא קשור אליכם, אתם הלהקה שלו, המשפחה, אתכם הוא אוהב ויאהב גם אם הוא יצא פחות ביום. תשקלו זאת שוב. עדיין לא ברור לי, למה דוגסיטר לא הסתדר? בית פרטי, שבו הוא ישב בחצר לא יפתור את הבעיה, הוא סובל ממשהו ואתם מוסרים אותו עם הבעיה הזו לבית אחר. מי אמר ששם יטפלו בו? - אולי גם שם ימסרו אותו הלאה? טפלו בכלב שלכם קודם כל. אני באמת חושב שהליקוק נובע ממצוקה כלשהי, נפשית או פיזית, שהכלב מציג. אף בעל חי לא יפגע בעצמו כשהוא בריא בנפשו/גופו.

למעלה