שלום לכולם

MayanOn

New member
שלום לכולם

רציתי להתייעץ אתכם. אם הייתם הולכים ל מסיבה והיה בה רחבת היפ הופ ישראלי, מה הייתם רוצים לשמוע? ועוד משהו...אפשר בבקשה המלצה על שירים חדשים? הרבה זמן לא התעדכנתי בקשר לשירי היפ הופ חדשים

Poetic Death

New member
אני יכול להגיד לך מה לא הייתי רוצה

לשמוע. כל מה שילדה בת 13 כן הייתה רוצה לשמוע.

MayanOn

New member
וואו תודה

איזה פורום חם ואוהב ועכשיו אולי קצת תגובות רציניות?

את רצינית

וואלה מלך הבן אדם שיחזיק רחבה רוקדת שעה עם היפ הופ ישראלי... אלה השירים שהכי קרובים למשהו שיכול להחזיק מסיבה תומר יוסף - לרקוד הלילה אקסום - פתאום בנו מוקי וחמי - כל הנוסעים מוקי - שב"ק מיוזיק סאב - הציר סאב - האדריכלים שב"ק ס - קרטון לילה שב"ק ס - מביא אותה הפוך שב"ק ס - עושים שמות על הבמות הדג נחש - קוסאמאמק קוואמי - שידברו קאשי - מי אתם וואללה זה מה שיצא מריפרופ מהיר על המדף ואתם יודעים מה? גם את... בויאקה - גואה תכלס שימו פה את כל השירים הרקידים שיש...

papa g

New member
אין

מספיק מבחר להחזיק שעה את רוצה להחזיק רחבה לכל הלילה לא נראה לי אפשרי וחוץ מזה לא נראה לי מעניין כי כראה אחרי השעתיים הראשונות אפילו הדי ג'יי ירדם

glass vegas

New member
וואי יש כל כך הרבה מה לנגן ברחבה

כזאת והקהל יחזיק כמו גדול.. ככה: קוואמי-עשר,קומבינה,ימים שחורים קאשי-הללויה,יוצא החוצה,בואי ניקח דברים טאבו +-יש כמה שירים שאפשר לנגן במסיבות באלבום שלו.. סאבלימינל-לא חסר כלא 6-לא חסר שי 360-קבל,360,ואפשר למצוא עוד כמה באלבום.. בויאקה-מסיבויאקה,ויש עוד כמה דברים באלבום מוקי -לא חסר שבק ס-לא חסר אורי שוחט.-איך קוראים לי פישי -סמל מיני מומי לוי-יש לו כמה שטויות... סגול 59-היפ הופ איינשטיין(האלבום) יש שם כמה דברים נחמדים. הדג נחש-לא חסר. צ'ה הישראלי-לא תקנו אותי בכסף,בחורות זה בחורות. אקסום-פתאום באנו. צ'ולו-קצת מהאלבום החדש שחר סוויסה-קצת מהאלבום החדש. יפתי-בוא לים. איזי-אלימות ונמות,ראפר מגניב,הלילה ואם אני יתאמץ אני ימצא עוד..

MayanOn

New member
תודה לכל הרציניים שביניכם

אם אתם רוצים להיווכח לעובדה שתהיה רחבה של היפ הופ ישראלי, לא כל הערב מן הסתם אבל קרוב לשעתיים היום ב00.00 סטודיו 49, המוסד לשעבר, 4 רחבות, 10 די ג'ייז 55 ש"ח כניסה, אלכוהול חופשי. רחבת רוק, שחורה, ישראלי...

רשמת הרבה שירים

אבל רובם לא רקידים... זה ששיר טוב לא הופך אותו לשיר שיתפוס במועדון ראה דוגמאת סגול, הדג נחש (שיש להם המון שירים טובים אבל לא למועדון) וגם ההפך, יש מצב שהשיר של יפתי שהוא לא בדיוק "כתבי אפלטון" ינוגן ויתפוס טוב...

arnesTT

New member
בוא לים מנוגן

לפחות אני שמעתי אותו במסיבה והוא תפס לא פחות משום שיר "היפהופ" ישראלי. אנשים אוהבים את זה זה שיר מסיבות קלאסי , לא פואמה אבל עושה שמח

למעלה