שלום לכולם

pardoi

New member
שלום לכולם

חג שמח קודם כל.... נכון שלא הייתי פה הרבה זמן....סורי.. אני מבקשת את עזרתכם.. התחלנו בעבודה את המשחק של הענק והגמד...ויצא לי את המנהלת שלי....(אגב..אני עובדת בהיי טק...) זה מתחיל מיום ראשון ואני צריכה רעיונות לדברים מקוריים ולא יקרים מידיי (מזל שיש לי קומבינות במקס ברנר) מישהו?

מה היא אוהבת?

יש משהו עליה שאת יודעת ואפשר למצוא לה מתנה שקשורה לזה? חוץ משוקולדים - גרביים מחזיק מפתחות נר ריחני או סבון מיוחד

pardoi

New member
תודה על הרעיון

אני לא יודעת כ"כ מה היא אוהבת...היא גם לא כזה הרבה זמן מנהלת שלי (חצי שנה בערך) אבל עלה לי רעיון..היא מתחתנת (לא ידוע עדיין מתי) אבל חשבתי לעשות משהו בסגנון של something old something new ובלה בלה בלה.. השאלה מה אני יכולה לעשות בשאר? בחלק הכחול אז נר כחול..בחדש אולי סרט לשיער חדש.. אבל מה עם משהו מושאל ומשהו ישן?

Hadas B

New member
משהו

משהו ישן - אולי איזה ברכה מעוצבת בסגנון עתיק\צמיד עם זכוכית שינה משהו מושאל - ספר?

pardoi

New member
רעיון מעולה

לגבי הספר אבל אני לא יודעת אם היא תאהב או לא וגם הברכה נשמעת טוב

sharon23d

New member
משהו ישן

יש הרבה חנויות יד-שניה שהמוצרים שלהם סבירים או חנויות מיוחדות של מוצרים ישנים (אני לא יודעת איפה את גרה, אבל בירושלים יש חנות מסויימת שקונה מוצרים ישנים מחנויות שנשרפו, שקרסו מבחינה כלכלית...) המוצרים ישנים, עתיקים... אפשר למצוא כל מיני פסלים ישנים... יודעת משהו? אולי תנסי לבדוק איזו סדרת מהילדות היא אהבה ולנסות לצרוב לה דיסק עם שיר של הפתיחה... לי אישית צרבו דיסק עם הרבה שירי פתיחה של סדרות מהילדות שזה ממש מרגש וכיף: הקוסם מארץ עוץ, גב' פלפלת, נילס, בימבה, קישקשתא, דרדסים......... טוב... מקווה שעזרתי

pardoi

New member
תודה

למעלה