שלום לכולם

שיפ1

New member
שלום לכולם

הפסקתי לעשן לפני 16 יום בעזרת כדורי זייבן, שבינתיים פיתחתי אלרגיה אליהם ועכשיו אני ממשיכה בלי העזרה שלהם. כיף לי לא לעשן אבל זה קשה מנטלית. אני באמת חדשה בזה, אחרי עישון של 22 שנה יותר מקופסא וחצי ליום. ובכל זאת יש לי המון מה להגיד על זה כאילו אני מינימום שמונה שנים לא מעשנת.

eyalbd

New member
בהצלחה

לפני שנה הייתי במצב שאת בו היום (אני לא פיתחתי אלרגיה לזייבן והמשכתי במשך חודש) את עדיין לא התנקית לחלוטין מהתלות הפיסית ועוד יבואו לך אי אלו "קריזים". זהי אותם ותני להם לחלוף. זה לא לוקח יותר מכמה שניות. אל תתני לכמות העישון ומשך הזמן שאת מעשנת להיות גורמים שמקשים יותר על ההפסקה (ובכך סיבות-תירוצים להתפתות לחזור לעישון). אמת נכון - סיגריה הפכה להיות חלק מהזהות שלך עם השנים. אבל אפשר לנפץ את זה. היום זה יותר ויותר רחוק לי. היזהרי מעודף ביטחון. זה שהפסקת לעשן שלושה שבועות או חודש לא אומר שאת יכולה לרסן את השד ולחיות מהיום והלאה עם סיגריה שתיים ביום. את לא מסוגלת לאחת או שתיים ביום ואם תנסי את צ'יק צ'ק תעלי לקופסה וחצי. אל תתפתי לקחת ולו שכטה אחת! זהו חוק ההתמכרות והוא הוכח במשך שנים על מספר רב של דפוסי התמכרות (למשל אפילו שלא שלוק אצל אלכוהוליסטים). הכלל פשוט: "אפילו לא שכטה אחת". בהצלחה

למעלה