שלום לכולם.

yahoo2006

New member
שלום לכולם.

וכבן, לא האמנתי שיבוא יום ויפתח פורום לקהילה זו, שאני משתייך אליה... האמת היא שחיפשתי הזדמנויות שונות מקומות שונים שבהם חיפשתי במה לבטא את עצמי, אך לרוב טענותיי התקבלו בחוסר הבנה מוחלט... העיניין הוא שאני בן 24, בוגר צה"ל, אקדמאי, נראה טוב וכו'. אבל, וזה אבל גדול מאוד, אני א-מיני. מעולם לא היה לי קשר מיני עם מישהי/מישהו ויתרה מזאת-לא חשקתי בזה מעולם. האמת היא שבתקופת הצבא זה לא ממש הפריע לי, משום שהשירות היה בלאו הכי אינטנסיבי ולא היה לי ממש זמן להקדיש לנושא. בתקופת לימודיי באוניברסיטה, הנושא דווקא כן התחיל להפריע לי. כאן המקום להדגיש שמה שהפריע לי זה לא העובדה שלא הייתי מקיים יחסי מין אלא התחושה הזו של "עוף מוזר ובודד". לאחרונה, סיימתי את לימודיי ואני עובד במקום עבודה מסודר. שם, לרוב המוחלט מהאנשים יש זוגיות מלאה. הגעתי גם לגיל שרבים מחבריי מקדישים את עצמם לבני/בנות זוגן, מה שגורם לתחושת הבדידות שלי להעמיק. אני מניח שאני נראה מוזר לכולם, גם להוריי., גם לחבריי.... במקום העבודה שלי המצאתי חברה פיקטיבית, כדי שירדו ממני ולא יציקו לי. אבל לא נוח לי לחיות בשקר. הגעתי למסקנה שאני חייב למצוא בחורה איכותית, פחות או יותר בת גילי, שתהיה גם היא אסקסואלית. אבל זה נראה לי כ"כ קשה כמו למצוא מחט בערימה של שחט. השורה התחתונה היא, שעל אף היותי אסקסואל, אני משתוקק לזוגיות, לחום ולקירבה אנושית, בדיוק כמו כל בן אם סקוסאלי רגיל. פשוט זה כ"כ קשה....איך בדיוק אני אוכל למצוא מישהי כזו? זה נדיר כל כך....הקהילה שלנו גם כך מוגבלת במספר האנשים שבה...גם המודעות לנושא הזה כמעט ולא קיימת העיניין הוא שבינתיים השנים היפות של החיים שלי חולפות להם מהר ולמרות שאני מצליח יחסית מבחינה תעסוקתית ויש לי אפיקים טובים לעתיד, אני מרגיש באיזשהו מקום מחסום וחוסר חשק להתקדם בחיים. למשל: אין משהו שידרבן אותי לעזוב את בית הוריי, כי פשוט אין לי עם מי (ושותף מהרחוב לא ממש בא בחשבון...). איך פותרים את בעיית הבדידות? האם ניתן להכיר בת זוג כמוני?? איך החיים שלי ראו החל מעתה? הפחד הגדול ביותר שתוקף אותי לעיתים קרובות למדי (בייחוד עכשיו, שסיימתי תואר ראשון ויש לי יותר זמן פנוי "לחשוב"...) הוא להישאר ערירי בודד,להזדקן לבד וללא ילדים. יש שפע של תכונות חיוביים ונראה לי ביזבוז כל רגע שאני עובר לבד. מדי פעם עלתה בראשי מחשבה שאולי אכיר בחורה ואתאר לה את מצבי אבל אני רואה בזאת קרב אבוד מראש, מה גם שלא הייתי רוצה שמישהי מינית, תצטרך לכבוש את יצריה בכדי להתאים את עצמה אליי. כאמור, בינתיים השנים חולפות להם. אני נאלץ מבחוץ להפגין שימחת חיים, הומור וכו'. בד בבד, אני נאלץ להתמודד עם כל הרמות הגבה מהחברה והחשדות של החברה שאולי אני בעצם גיי (כי לך תסביר למישהו שאתה אסקסואל, שכשרק לפני כמה חודשים גילית שבעצם התופעה הזו קיימת...). אני לא יודע אם הצלחתי לנסח את עצמי בצורה הטובה ביותר אבל אני מקווה שיהיו אנשים שיזדהו עם רוח דבריי.אודה לכם לכל תגובה בפורום או במע' המסרים. תודה לכולם.

מזדהה

גם לי יש את הפחד הזה, והפתרון הטוב ביותר שאני יכול לחשוב עליו, מעבר להשקעה בפן החברתי פיתוח קשרי חברות והצטרפות לקומונה (או הקמת קומונה), זה יצירת קהילה פעילה של אסקסואלים. צעד ראשון מעבר לפורום הזה יהיה דף קשר שדרכו חברי הקהילה יוכלו ליצור קשר זה עם זה. נשמע לך מתאים?

avi1283

New member
היי

אני מזדהה לחלוטין, גם אני מרגיש שיהיה לי קשה למצוא בת זוג, ואני חייב לחפש אסקסאולית. כתבו פה גם נשים שקשה להם להאמין שימצאו אבל הם גם מחפשות בן זוג. אני מאמין שככל שהקהילה תגדל, גם בעקבות הפורום הזה, יהיו בעתיד מפגשים והיכרויות ויהיה הרבה יותר קל ליצור קשרים, כך שאני אופטימי.

Limbonic Art

New member
כנראה שיש מקום לאופטימיות

טוב, כמו שלא חשבת שאי פעם יפתח פורום בנושא ותוכל לספר בפתיחות על החששות שלך ולהפתעתך זה קרה! (אגב כנותך ממש מוערכת בעיניי) כך, נראה שכן, תוכל למצוא בחורה א-מינית לקשר המקום הזה הוא התחלה טובה, אמנם לא אתר היכרות וככל הנראה עם מעט אנשים אבל גם זו התחלה ,גם מכאן אפשר להכיר אנשים כמוך וגם נשים שיהיה לך בהצלחה ואל דאגה אינך לבד:)

ברוך הבא../images/Emo135.gif

במצב הנוכחי, אסקסואלים צריכים קודם כל לפתח עור פיל. גם כנגד הביקורת מבחוץ של המתנגדים והלא מבינים, וגם כנגד הבדידות, שבאה בגלל שאלו מאתנו שמחפשים קשר רומנטי, מחפשים קשר יוצא דופן. פעם בשירותי היכרויות ואתרי היכרויות, כשאמרת שאתה גבר מיד היו מחפשים לך נשים, עכשיו באתרים אתה יכול לבקש גם גברים שאוהבים גברים. יום אחד תוכל גם לחפש שם בני זוג לפי מטרות רומנטיות ולא מיניות, חכה ותראה. זה לא יקרה מעצמו, זה יקרה בזכות קהילת אסקס גדולה ומגובשת שתיצור קהל ודרישה. במקום שכל אחד מאתנו יהיה בודד ויחשוב שהוא היחיד בעולם ואז שירותי ההיכרויות לא ידעו שאנחנו קיימים בכלל. אני חושבת שהושפעתי יותר מדי מהנאומים של הפוליטיקאים היום.

מה אנחנו צריכים לעשות?

מה עלינו כקהילה לעשות כדי לקדם את רעיון האמיניים באתרי הכרויות?

בשלב ראשון לכתוב להם לדעתי

מי האתרים הפופולריים שמתעדכנים הרבה? אם לא יסכימו אפשר לעשות קמפיינים ועצומות, אם נרצה.

p019

New member
ברוך הבא

ממש לא היה בעיה להבין אותך. מפתיע עד כמה קל לתקשר כשאתה מדבר עם אנשים שעברו את אותן חוויות. בגיל העשרה פתרתי את הדילמה בין העובדה שאני לא יתחתן (כיוון שאז חשבתי שאני הא-מינית היחידה בעולם) לצורך שלי בחברה ובתמיכה - ע"י קומונה. רעיון שכנאה עלה גם אצל אחרים - כיוון שזה כבר הוזכר בעבר בפורום. כיוון שתמיד רציתי להתעסק במחקר אקדמי - דימינתי את הקומונה סביב הנושא הזה. כשגדלתי והבנתי שלמצוא עוד ארבעה חמישה אנשים לחיות איתם בקומונה זה ארבה יותר מסובח מלמצוא אדם אחד (וארבה גם את זה לא מצליחים לזמן רב) ועדין לא ידעתי שיש עוד א-מיניים (אם כי התחלתי לחשוד) - אז החלטתי להשקיע את חיי במדע. כך אני יוכל לדעת שלחיי יש משמעות. אבל הפורום הזה נותן תיקווה גם למצוא בן זוג א-מיני. בכל מקרה - ברוך הבא.

למעלה