שלום לכולם!!

שלום לכולם!!

אני שיר ואני אוהדת מכבי חיפה . שמתי לב שאין כאן יותר מידי אהבה להפועל תל אביב ושאחרוני אוהדי בית"ר בע"מ הגיעו לפורום . מישהו מוכן להסביר לי מה קורה פה?

אחרוני אוהדי בית"ר?

תגידי, אין בית ספר היום? מה את עושה בשעות כאלה פה? לידיעתך , הקבוצה עם הכי פחות יצוג אוהדים פה היא מכבי חיפה..... תקנו אותי אם אני טועה?

וואחד, שנתחיל עוד מלחמה???

עזוב ת´ילדה בשקט... תן לה להתבטא. יש פה בפורום קטע שישר מלכלכים על החדשים! אז וואחד, קבל אותה יפה (ואין לי שמץ של מושג מי זאת), בבקשה.

יואב.ט

New member
אני תומך במכביסטית

(ולא בגלל אהבתי למכבי חיפה) צריך להפסיק לתקוף כל אדם חדש שמגיע לפורום ורוצה להתבטא. אם לדעתכם ההודעה טפשית, פשוט תתעלמו, אל תתקפו. לא תמיד לכולם יש את יכולת הביטוי של עמוס עוז או של יהודה עמיחי. מקווה שהגענו להבנה על מנת שהפורום יהיה מקום נחמד יותר למצטרפים חדשים.

אני דוקא תומך בו

המפגרת הזאת מנסה להעליב כלל אנשים רק בגלל הקבוצה שהם אוהדים כדבר הראשון שהיא עושה בפורום, מגיע לה לספוג עלבון בחזרה. גברת תפוח, תלמדי נימוסים והליכות קודם

Y&B POWER

New member
היא לא העליבה אף אחד באופן אישי..

למרות שאני חושב שדווקא בפורום הזה,תומכי המגל זוכים לייצוג מוחץ שלפעמים גורם לי לקרוס תחת העומס(מתי,(ואם בכלל
)בסמ"א יגיח לפורום ממקום מושבו החדש בפלורידה אני תוהה..) אבל מחוץ לפורום זה ידוע ש... כ-ל העולם כולווו שונא את הפועל..ש-ו-נ-א את הפועל(פרט לרענן
) את המסקנות צריך להסיק לאחר התגובה לא לפני(אולי היא יושבת עכשיו בחדרה בוכיה לאחר התגובות הקשות ולא תכתוב כאן יותר
) התבייש לך

MoTi_NiMnY

New member
יואב אתה לא רוצה שהיא תרגיש בבית ?

כי זאת הגישה בין כל חברי הפורום כמעט ותיקים או לא

יואב.ט

New member
אבל חדשים לא יודעים את זה

חברי הפורום הותיקים כבר מכירים את צורת ההתבטאות של חלק מהנפשות הפועלות בפורום ולכן לא מתרגשים, אבל חבר חדש שמגיע עלול לפרש לא נכון את התגובה להודעה שלו ולהרגיש לא רצוי.

ליטן א

New member
גברת תפוח?

לא ראיתי אותך בפורום "גרפולוגיה"? לא משנה... בכל מקרה.. אני מסכים איתך במאה אחוז שיש כאן יותר מדיי אהבה להפועל ת"א.. צריך לחסל את האהבה הזאת אחת ולתמיד
אני אכיר לך את האנשים: מכבי ת"א: אנוכי, KGT1, מוטי-נימני, כוח הצ.כ. (צהוב כחול) או בכינויו הקודם (צ´ה גוורה המלך) בגלל התערבות שהייתה לו, גוּנר ועוד כמה שבטח שכחתי את שמם. הפועל ת"א: קוסטדינוב, סיבוב שלישי, אלון אייזן, האוהד נועם ועוד הרבה, שאני מעדיף לשכוח את שמם, עקב היותם אדומים
(סתם, בצחוק, חבר´ה) בית"ר ירושליים: קורנפיין לנבחרת (הלא הוא רענן..), בודי, וואחד מהקומץ (שזכית כבר להכיר את נחת המקלדת שלו..) ועוד כמה ששכחתי את שמם... (זיכרון קצר LOL) הפועל חיפה: אלדד הרמן, כריש נותן בראש (או בכינויו - סרדין מקבל בראש, או בשמו - רונן), Jews, דוג´ו (dojo), בן שמעון הוא אדום ועוד כמה... הפועל פ"ת: מוטי קקון (עמיתינו מארה"ב), האיש הכחול ועוד כמה... מכבי פ"ת: N!R... וזהו..
הפועל ב"ש: יואב טלמן (מנהל הפורום) מכבי חיפה: טוב, אותם תזהי כבר לבד
אם שכחתי מישהו (ואני בטוח ב150 אחוז ששכחתי), אני מצטער.... גברת אגס... אההה... תפוח... בהצלחה בפורום! צהוב עולה ליטן

ליטן א

New member
גברת תפוח?

לא ראיתי אותך בפורום "גרפולוגיה"? לא משנה... בכל מקרה.. אני מסכים איתך במאה אחוז שיש כאן יותר מדיי אהבה להפועל ת"א.. צריך לחסל את האהבה הזאת אחת ולתמיד
אני אכיר לך את האנשים: מכבי ת"א: אנוכי, KGT1, מוטי-נימני, כוח הצ.כ. (צהוב כחול) או בכינויו הקודם (צ´ה גוורה המלך) בגלל התערבות שהייתה לו, גוּנר ועוד כמה שבטח שכחתי את שמם. הפועל ת"א: קוסטדינוב, סיבוב שלישי, אלון אייזן, האוהד נועם ועוד הרבה, שאני מעדיף לשכוח את שמם, עקב היותם אדומים
(סתם, בצחוק, חבר´ה) בית"ר ירושליים: קורנפיין לנבחרת (הלא הוא רענן..), בודי, וואחד מהקומץ (שזכית כבר להכיר את נחת המקלדת שלו..) ועוד כמה ששכחתי את שמם... (זיכרון קצר LOL) הפועל חיפה: אלדד הרמן, כריש נותן בראש (או בכינויו - סרדין מקבל בראש, או בשמו - רונן), Jews, דוג´ו (dojo), בן שמעון הוא אדום ועוד כמה... הפועל פ"ת: מוטי קקון (עמיתינו מארה"ב), האיש הכחול ועוד כמה... מכבי פ"ת: N!R... וזהו..
הפועל ב"ש: יואב טלמן (מנהל הפורום) מכבי חיפה: טוב, אותם תזהי כבר לבד
אם שכחתי מישהו (ואני בטוח ב150 אחוז ששכחתי), אני מצטער.... גברת אגס... אההה... תפוח... בהצלחה בפורום! צהוב עולה ליטן

בודי

New member
ויש גם את בועז- החזאי

שגם הוא אוהד בית"ר ולא כתבת שם.....

אני אהבתי בשל תפוח

וחוץ מזה ליטן, אכן נעלבתי. מילא אם היית אוהד את תומכי המגל, ניחא. אבל אוהד מכבי? מי גידל אותך כאן? מי דאג לך ועזר לך כשילדים גדולים הרביצו לך? מי נתן לך מהסנדוויץ שלו שאוהדי הפועל לקחו לך את הכריך? מי דאג לך שנסעת לדודה שלך נטולת האינטרנט לשבועיים? מי זוכר שבגלל אבא שלך אתה אוהד מכבי? אהא? מי? אין לי אלא להסיק שאתה
עליך

ליטן א

New member
וכמובן, ניר לוין (גרנט)....

מכביסט ידוע בכל רחבי מתב...אהה, תבל..
מצטער מר לוין
... לגבי השאלות שלך: מי גידל אותי פה? האמת, ירון קלנר.. אבל הוא פרש מהפורום (וגם אלדד..) מי דאג לי כשילדים גדולים הרביצו לי? פחחחחחחחחחחחח מי נתן לי מהסנדוויץ´ שלו כשאוהדי הפועל לקחו לי אותו? ת´אמת, כבר הפסקתי לאכול מהסנדוויצ´ים שעושים באיצטדיונים.. חחחחחח מי דאג לי כשנסעתי לדודתי נטולת האינטרנט לשבועיים?? שאלה טובה.. ניתן לך את הצ´אנס, מחוסר ראיות. מי זוכר שבגלל אבא שלי אני אוהד מכבי?? בגלל אבא שלי???????? אני??? אבא שלי בכלל אוהד מכבי חיפה.. אבל בפעם הבאה אני ארשום אותך בהתחלה
צהוב עולה ליטן

ליטן א

New member
איזה בידור...

אני בדיוק שומע את השיר של "החברים של נטאשה", "עשי לי את המוות"...
ממש מתאים..
בכל מקרה, אני יכול לתת 2 תירוצים יפים: 1. השם שלך מראה את מי את אוהדת בדיוק...
2. ציינתי כאן רק קבוצות ליגת העל.. כשתעלו, נדבר
הכל בצחוק, אחותי

ליטן

תשמע אח שלי
, נראה שאנחנו קרובים לליגת העל יותר מאשר בית"ר ומכבי פ"ת...

קשוח31

New member
הייייי, את גם בחורה ...

(אולי צעירה - מה לעשות) וגם אוהדת ירוקה, אצלי התקבלת !!! ווואחד ... הוא טיפוס מיוחד, צריך להתייחס אליו בכבוד, חוץ מזה הוא בסדר. הוא עוזר פה לנהל את הענינים פחות או יותר ...
אז זהו, ברוכה הבאה

למעלה