שלום לכולם

blinky18

New member
שלום לכולם

אני חדשה פה... יש לי אוגרת סיבירית קטנה ומתוקה... השאלה היא האם אפשר איכשהוא להעניש אותה אחרי שהיא נושכת? לקחת לה דברים או משהו כזה... כי לפעמים יש לה נשיכות חזקות... פעם היא נשכה אותי וירד לי דם אך בדרך כלל היא די מחונכת... הנה תמונה שלה:

chuchi46

New member
אני לא חושבת שהענשה תעזור

אני חושבת שאם תשני את הדרך שאת מחזיקה אותה (אני החזקתי את האוגרים שלי מסביב בית החזה... לא באגרוף או מהעורף) היא תנשך פחות (מניסיון, האוגרת שלי אולי נשכה אותי פעמיים אבל זה תמיד קרה כי לא החזקתי אותה נכון. והיא ממש חמודה! איך קוראים לה? וכמובן שגם ברוכה הבאה :]

מעייניT

New member
לדעתי

הענשה לא תעזור כי היא נשכה כנראה בסיטואצית פחד (תתקני אותי אם אני טועה...) או משהו לא היה נעים לה... כי אם היא הייתה לא מחונכת אז היו צרכים להעניש...

Rot3m

New member
>>

קודם כל תשני את האחיזה שבה את מחזיקה את האוגרת שלך, זה נראה שאת מוחצת אותה לגמרי. יכול להיות שהיא פשוט רעבה או שיש לך ריח של אוכל על הידים או שפשוט מאוד כתוצאה מהאחיזה שלך היא ככה.

fasterNY

New member
כשאני מרים את האוגרת...

בד"כ אני שם את היד לידה, והיא כבר עולה עליה... ככה אני לא לוחץ לה על שום דבר, והיא לא מרגישה מאויימת. במידה ואני צריך להרים אותה בניגוד לרצונה, אני מחזיק אותה באיזור המרכזי של הגוף, בין הרגליים הקדמיות לאחוריות, ואז מניח אותה על היד, בכדי שלא תרגיש "באויר"... ואז היא יותר רגועה. האם האוגרת בודדה? או שיש לה גם בן\בת זוג? בשלבים האחרונים של ההריון, האוגרות בדרך כלל נעשות קצת תוקפניות, במיוחד בהריון הראשון. רן

blinky18

New member
אני לא מחזיקה אותה ככה...

החזקתי אותה ככה רק לצילום בדרך כלל אני מחזיקה אותה בצורה כמו שמישהו פה תיאר פה... האוגרת שלי, צ'יפי אודטה, נמצאת לבד בכלוב אז ככה שלא נראה לי שהיא בהיריון, למרות שהבנתי שאוגרים יכולים לאגור זרע, ואחרי שיגיעו לבגרות המינית שלהם ,הם יכולים להשתמש בו להפריה... יש תקופות שהיא לא נושכת ויש תקופות שהיא נושכת,זה משתנה אצלה... והיא נושכת סתם ללא סיבה, כשהיא מטיילת לי על היד אז לפעמים היא חושבת שהאצבע זה אוכל...

fasterNY

New member
יש מצב שנגעת באוכל לפני?

שבדיוק זה אחרי שמילאת לה את האוכל שלה? או שסידת משהו עם אוכל?

Lovable Stray

New member
לאוגרים יש נטייה "לטעום" כל דבר

בדרך כלל זה משהו שלא ניתן לשנות. אם הנשיכות לא חזקות ולא מוציאות דם זאת לא תוקפנות.

Rockamora

New member
הלוווווווווווווווו

את מועכת אותה
יצאו לה כבר העיניים

למעלה