שלום לכולם.

שלום לכולם.

אני בת כמעט 15 בכיתה ט´. מציירת מאז שאני זוכרת את עצמי. רציתי לשאול... צילום דיגיטלי זה הכי טוב בשביל להעביר ציורים גדולים(גיליון...) ומה עם קטנים? לסרוק או לצלם דיגיטלית? יש חנויות שאפשר לצלם דיגיטלית? תודה ומקווה לפרסם פה ציורים שלי בהמשך... אחלה פורום! גלית.

FreeFeeling

New member
היי גלית...

יש דיון מעמיק מה יותר טוב... הצילום דיגיטלי או הצילום הרגיל. ולפי מה שידועה לי המצלמה הדיגיטלית היא לא למטרת הדפס צילומים בגדול. זה יצא לא רע ואפילו טוב ,אבל כיבן שבצילום רגיל יש יותר אינפורמציה מהדיגיטלי (נכון לתקופה הזו) רצוי לצלם עם מצלמה טובה (לא דיגיטלית) מה שאני יכול לומר לך באופן אישי... שאני מעדיף בהרבה את הצילו הדיגיטלי (אני דבוק למחשב) ולא רוצה לחקות אד שהצילומים יפותחו.... ומוכן לבתר על איכות. (וחולם על מצלמה דיגיטלית מדהימה !) של ניקון ! אשמח לראות ציורים שלך..
FreeFeeling

שלום וברוכה הבאה! ../images/Emo39.gif

היי יופי שבאת!! לגבי הציורים זה די פשוט: קטנים לסרוק גדולים לצלם יווו - אני כבר מחכה לראות!!! תעלי הרבה ציורים - יש לנו כל שבוע "מלך שבת" שזה מי שמעלה הכי הרבה עבודות בשבוע וכולם מתכנסים להפריח לו בלונים ולהעריץ אותו...
בכלל יש פה הרבה התרחשויות אז תבואי הרבה! אפרת

FreeFeeling

New member
איזה טוש טוש אני !!! ../images/Emo12.gif

איזה טוש טוש אני !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כדי דחוף שאני הלך לישון !!!!!!

לאפרתו´ש ופרי פילינג

אני מקווה גם. את הקטנים אני כנראה יסרוק ביום רביעי חמישי באיזה אינטרנט קפה כי אין לי סורק בבית.ואת הגדולים יותר נחכה עד שנפתח תפילים. אז אני מקווה להעלות אותם כאן. הפורום נראה ממש מגניב ושוקק חיים! מקווה להיות פעילה ביותר... גלית

למעלה