שלום לכולם.......

שלמה 22

New member
שלום לכולם.......

קצת רקע...... אני גדלתי במשפחה רגילה פחות או יותר אני נשואה ב"ה באושר לבעל מקסים... מה שאני רוצה לספר זה שאח שלי יש קצת בעיות משמעת והתנהגות הוא נמצא בישיבה (אנכנו חרדים) של קצת חינוך מיוחד... אבל הוא עצמאי ואפילו מעבר לכך אח שלי היום כבר 3 שנים במשפחה אומנת שפשוט מלכים... הכל התחיל באמצע כיתה ז בבית ספר רגיל... הוא החליט שאין לא בשביל מה ללכת לבית ספר כי זה לא היה הרמה שלו והוא די הפריע... והוא נשאר בבית חודשים ופשוט לא עשה כלום........... (יש לצין שהוא ילד חמוד בן 17 היום אבל ילד... ) בבית חוץ מלהרגיז את אמא שלי... (אבל זה בהמשך) לא היה בררה העברנו אותו לחינוך מיוחד בית ספר עד סוף כיתה ח ואחר כך לישיבה... אבל בכיתה ח גיל ההתבגרות השפיע אליו והוה היה מתפרץ מרביץ ועושה מה שבא לו ההדרדרות היתה מהירה מאוד... ופשוט לא היה טעם להשאיר אותו בבית.. כי ההתפרציות שלו היו לינ הוא סיפר לכל מי שפגש ברחוב... שההורים שלנו לא אוהבים אותו לא היה מוכן ללכת אם בגדים נקים ודוקה מלוכלכים והכול כדי להכאיס(וזה לא משהו שהוא שלט אלב כלומר לא בהשמתו) וכולם יעצו להרחיקו מהבית (גם הרווחה)ומה אני יגיד לכם הוא השתנה לטובה שמה יש ילדים ואצלינו בבית הוא האחרון כך שהוא פרח הם משפחה מקסימה והם הצילו אותו ואת כולנו... הוא מאוד אוהב את הבית ותמיד יש לו לאן לחזור והוא אוהב את המשפחה האמנת בקיצור הוא פורח זהוא אני רוצה להגיד כל המציל נפש אחת בישראל ... וזה ממשפחה האומנת של אחי..

jackie simon

New member
שלום גם לך....

תמיד משמח לשמוע סיפורי הצלחות. אני שמחה לדעת שמצבו של אחיך השתפר מאוד, ושהוא בקשר טוב עם שתי המשפחות. אחיך זכה בשתי משפחות שמקבלות אותו באהבה ויש לו תמיד היכן להיות. אשמח אם תגידי לו להכנס ולבקר אותנו בפורום. שתהיה שבת שלום

למעלה