שלום לכולם

שלום לכולם

קפצתי אליכם מפורום חתונות. החלטתי לשאול אתכם כי אתם כבר אחרי... אני צריכה דחוף הצעות למתנות לאורחים בסוף החתונה,ולא הדברים הנדושים (שוקולד,מחזיק מפתחות וכו וכו...). מה נראה לכם שהכי שומרים אחרי החתונה? מצטרפת אליכם בעוד שבועיים!!!!!!!

קודם כל ../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

אני אישית לא יכולה לעזור לך כי נישאתי לפני כ - 8 שנים ואז לא היה מקובל לתת מתנות לאורחים בסוף החתונה (לפחות לא אצלנו ואף אצל כל מכרינו שנישאו באותה עת)... אני נזכרת שבעבר הרחוק רחוק הדודות והסבתות בכל אירוע היו לוקחות הביתה את בוקט הפרחים
מהשולחנות - נו...זה....זה עם הספוג הירוק מתחת
חחחחחחחחחח היום זה כבר לא אפשרי כי העיצובים על השולחן מדהימים ולא ניתנים לסחיבה הביתה, נרות/אגרטלי דגיגים/סידורי פרחים מיוחדים וכיו"ב. ואני לתומי חשבתי שרק בימי הולדת של הקטנים
קונים פיצ'פקאס/הפתעות לילדים שהשתתפו... איפה היו הזמנים של פעם?!?!?!? של הצ'קים והסיפולוקס
ועכשיו אל תחשבו שאני כ"כ זקנה
אז מזל טוף ו
באירוע

תחכי עוד כמה שנים...

רוב האנשים כאן מנסים להדחיק את החתונה... מה דעתך על מחזיק מפתחות משוקולד עם סוכריות קופצות ?

במBי

New member
אני סולחת לך...

כי אני יודעת שהראש שלך לא לגמרי במקום חחח עכשיו, תקרא אתה עוד פעם ו ל א ט את השאלה (כולל המילה "אורחים")

שוקולד לחתונה??

כבר עדיף המגנט של במבי- מה עובר עליכן? מתנות ב-20 שקל לחתונה? חחח מה שצריך בבית אלה מכשירי חשמל: פודפרוססור, מיקרו+טוסטר [משולב] וכאלה, סירים ענקיים [הסולתם די יקרים] וכיו"ב. היום באמת נהוג להביא יותר צ'קים לחתונות כי יודעים שהעלות של הפקת האירוע גבוהה כך שרצוי בכלל לא לצרף רשימת מתנות.

אני לא קיבלתי מתנה באף חתונה

וגם אחרי קפה אני לא מבין כיצד נותנים מתנות לאורחים...

תNי

New member
זו לא בדיוק מתנה.

זו מזכרת נחמדה מהאירוע.. לא יכול להיות שלא נתקלת <בכמה חתונות היית? 2? חחח>

תNי

New member
צריך להוסיף..

חתונה זה לא אירוע פורומי במסעדה או בצוק כלשהוא חחח

למעלה