שלום לכולם...

מצב
הנושא נעול.
וגם הריצפה שלו כחולה

מי שנסע וראה, ב 7141 ו 7275 יש
למושבים ריפוד שונה, צבעוני וחזק מאד לעין. לא יפה לדעתי. הדוגמא הכי מתאימה לדעתי היא הדוגמא הכחולה הראשונה או זו של 7280- אחת ויחידה במינה. לא ראיתי עוד אוטובוס עם ריפוד כזה.
וגם הריצפה שלו כחולה

יצחקA

New member
היו גם 7069, 7090 ו 7120 לתקופה

הן הוכנסו במהלך יולי - אוגוסט 1993
היו 4053 עד 4067 ואח"כ 4076 עג 4083. אח"כ הכניסו את 6173 ו-6208 ואח"כ את הנידרפלורים 7001, 7025, 7027 ו- 7029, 7141, 7223, 7254 ו-7275, עד להנכסתם של התוכים ב- 1 בינואר 2003.
היו גם 7069, 7090 ו 7120 לתקופה
קצרה ואח"כ התוכים. 4093 אף פעם לא נסע בקו 5?

יצחקA

New member
למה? חבל ../images/Emo12.gif

מה מושך בזה?
אני פשוט משתגע. זה אפילו לא אוטובוס מודרניים. איזו ענתיקה מעשנת, מזהמת ומגושמת וטוארג מצלם את זה כאילו זו מלכת יופי. יש פה חלק מהאנשים עם סטיות רציניות.
למה? חבל

אם תשים לב לדוגמא, 4053 הוא ה SL היחיד בעל דלתות שחורות שנוסע היום על הכביש. נידמה לי שבעבר היה עוד אוטובוס כזה. מישהו זוכר?

טוארג

New member
דווקא בגלל שהם לא מודרניים

מה מושך בזה?
אני פשוט משתגע. זה אפילו לא אוטובוס מודרניים. איזו ענתיקה מעשנת, מזהמת ומגושמת וטוארג מצלם את זה כאילו זו מלכת יופי. יש פה חלק מהאנשים עם סטיות רציניות.
דווקא בגלל שהם לא מודרניים
הם בקרוב יעלמו מהכביש עוד מספר שנים קטן יחסית... ד"א אני בכלל לא שמתי לב לקטע עם הדלתות ב-4053 חוצמזה, כל מי שכותב פה בקביעות אוהב את זה. אז אם יש לך בעיה אתה יודע מצויין לאן ללכת... הדלת החוצה נמצאת בלחיצה קלה על המקשים ALT ו-F4. תהנה.

ישראל ב

New member
משום מה נראה לי ש"גילביון" הזה

מה מושך בזה?
סתם מחפש לרדת פה על האנשים. תסתכלו ותראו שיש לו עוד כמה תגובות מוזרות. מה זה מפריע לך תגיד לי? אתה קורא לזה סטיות? בסדר כולם סוטים כאן. טוב לך?

fireman

New member
אתם צריכים להתחיל לזהות

סתם מחפש לרדת פה על האנשים. תסתכלו ותראו שיש לו עוד כמה תגובות מוזרות. מה זה מפריע לך תגיד לי? אתה קורא לזה סטיות? בסדר כולם סוטים כאן. טוב לך?
אתם צריכים להתחיל לזהות
טרולים כאלה ופשוט להמנע מתגובה.... תגובה לטרול נותנת לו מוטיבציה להמשיך... חשבו פעמיים שלפני שאתם לוחצים על "שלח" כשאתם מגיבים להודעות כאלו.

ישראל ב

New member
אתה צודק ערן

אתם צריכים להתחיל לזהות
טרולים כאלה ופשוט להמנע מתגובה.... תגובה לטרול נותנת לו מוטיבציה להמשיך... חשבו פעמיים שלפני שאתם לוחצים על "שלח" כשאתם מגיבים להודעות כאלו.
אתה צודק ערן

טוארג

New member
3978

שלום לכולם...
הסתובבתי עם המצלמה קצת בת"א היום וצילמתי שני SLים וניד אדום אחד, אני אעלה את התמונות בשעות הקרובות למרות מאורעות היום כי למרות הכל החיים ממשיכים. מובן מאליו שאין אלה תמונות מיוחדות או סקופים. ואביתר יש לי שאלה אליך: מהי לוחית הרישוי של האוטובוס הראשון שהיה עם מרכב "ברק" ומנוע מרצדס?
3978

טוארג

New member
אדומה בז'בוטינסקי פינת סוקולוב ת"א.

שלום לכולם...
הסתובבתי עם המצלמה קצת בת"א היום וצילמתי שני SLים וניד אדום אחד, אני אעלה את התמונות בשעות הקרובות למרות מאורעות היום כי למרות הכל החיים ממשיכים. מובן מאליו שאין אלה תמונות מיוחדות או סקופים. ואביתר יש לי שאלה אליך: מהי לוחית הרישוי של האוטובוס הראשון שהיה עם מרכב "ברק" ומנוע מרצדס?
במהלך היום פגשתי את המכונות הבאות: 310 המקסימה 7261 6001 3643 עם דגלי ארה"ב (?!) הרבה נידרפלורים אדומים בקו 61 שעובר לי ממש ליד הבית וראיתי גם SR בבוקר בצבעים שדומים ל"מאיה תורס" וגולת הכותרת - השגתי את "גלגלי הזמן"!! אלונה פני אליי במסרים אני אגיד לך איפה מצאתי אותו. הוא עלה לי בסך הכל 30 שקל. דרישת שלום לכולכם מתל אביב, בתקווה שמחר יהיה טוב יותר. יובל

יונתן32

New member
תמונות יפות ../images/Emo16.gif לזכר החיילים

במהלך היום פגשתי את המכונות הבאות: 310 המקסימה 7261 6001 3643 עם דגלי ארה"ב (?!) הרבה נידרפלורים אדומים בקו 61 שעובר לי ממש ליד הבית וראיתי גם SR בבוקר בצבעים שדומים ל"מאיה תורס" וגולת הכותרת - השגתי את "גלגלי הזמן"!! אלונה פני אליי במסרים אני אגיד לך איפה מצאתי אותו. הוא עלה לי בסך הכל 30 שקל. דרישת שלום לכולכם מתל אביב, בתקווה שמחר יהיה טוב יותר. יובל
תמונות יפות
לזכר החיילים

יצחקA

New member
תודה על התמונות!

תודה על התמונות!
איפה ראית את 6001 ומה היה הכיתוב בחלון הקו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה