שלום לכולם

שלום לכולם

אני רוצה לקנות כרטיס קול. האם מישהו מכיר את ה-bca2000 של ברינגר? אמרו לי שזה חוסך את הצורך במיקסר ורציתי לדעת אם זה נכון. בנוסף, רציתי לדעת לגבי e-mu 1212m האם יש לו כרטיס dsp שמאיץ את העבודה עם vst instruments, או שיש לו dsp רק עבור אפקטים פנימיים? האם יש צורך בכלל בכרטיס dsp להאצת ה-vst (פנטיום 4 1.8 זיכרון 768)? ועוד שאלה לגבי מיקרופונים (למטרת הקלטות באולפן ביתי) - מה עדיף להקלטת שירה / כלים כמו גיטרה (אקוסטית וחשמלית) - דינמי (כמו sm57/58) או קונדנסר (mix tech)? אודה לכם אם תוכלו לעזור לי. תודה, רונן.

שלום...

לגבי ה - bca2000, אני לא ממש מכיר, שלום שלום לא יותר. אהה כן, קישור שיעזור לך הרבה בנושא - קרא את זה ברוכים הבאים לפורום

baduist

New member
--->

1. הנה סקירה על הכרטיס. 2. אין דבר כזה DSP לVST INSTRUMENTS נכון להיום. DSP יכול לתמוך רק בפלאגים שיודעים לנתב את עצמם לשאוב כח מרכיב DSP, וגם אז אתה צריך כמה בלוקים בשביל שזה יהיה שווה משהו (כלומר יחזיק יותר משני אפקטים). המחשב שלך יחזיק לא רע גם בלי, בכל מקרה - אם תעשה לו אופטימיזציה נכונה (קרא על כך בפורום) 3. אם היה עדיף קונדנסר, לא יהו דינאמיים בעולם, ולהיפך, לא? יאן דבר כזה עדיף, זה תלוי בך. קרא גם על זה בפורום, דיברנו על זה.

baduist

New member
משום מה

היו לי בעיות להעלות הודעות ביומיים האחרונים, ואכן שכחתי שם את הקישור. עכשיו אני נתקל בבעיות להכנס לאקט, שם נמצאת הסקירה, לכן אכוון אותך בע"פ: www.act.co.il שם תחת "כתבות" תמצא קטגורית "סקירות" (בתחתית הדף, אם אני לא טועה). אפשר לבדוק גם באתר היבואן טופ-טק (מופיע בקישורים, אם אני לא טועה), אני מאמין שאולי גם שם יהיה קישור לסקירה באקט.

למעלה