שלום לכולם

שלום לכולם

בעוד חודש הבן שלי חוגג יום הולדת 6. ביום הולדת שבגן ההורים שותפים מלאים וצריכים להעביר שעתיים שעתיים וחצי של פעילות לילדי הגן. וכאן אני צריכה את עזרתכם, אין לי מושג מה לעשות איתם, אני יודעת שחלק מההורים עושים הפעלה של המקצוע שלהם אבל אני עובדת כמזכירה ובעלי נהג מונית אז זה לא מתאים ולכן חשבתי על יצירה כלשהיא וככה כל ילד גם יצא עם מתנה מהיום הולדת של מאור. כמה שיותר רעיונות יתקבלו בברכה. תודה מראש.

../images/Emo6.gif../images/Emo28.gif../images/Emo186.gif

כתבת את זה גם באומנות שימושית....
הצחיק אותי.. אממממ........ אני אומרת שנחכה לאנשים היותר יצירתיים ממני אני בנתיים אשוטט בטאגליינס

ShirShir

New member
בישול חובבני מתאים?../images/Emo26.gif

תוכלו להכין איתם כדורי שוקולד או לעשות סדנת הכנת שוקולדים, (יש גם מפעילים מקצועיים לכך...)
אולי משחקים עם בלונים ארוכים מיוחדים? מכירה?
הפעלות ויצירה בנושאי ליצנים - מאוד מתאים לימי הולדת!!

../images/Emo140.gifיצירה ../images/Emo151.gif

שלום לך את יכולה לקנות בחנויות יצירה מחזיקי מפתחות בצורות שונות לב, חמסה וכו' והילדים יקשטו זאת לבד או לגזור מסול צורות שונות ולחבר לזה טבעת של מחזיק מפתחות וכך יהיה לך מחזיק . את יכולה צורות מגבס והילדים יקשטו . תכנסי לפורום גננות ותשאלי שם אני בטוחה שיענו לך שם בצורה רצינית ... מזל טוב ובהצלחה

disha

New member
את יכולה...

לקראת ט"ו בשבט גם... לקנות במשתלה עציצים ופרחים כאלה ולקנות מפיות צבעוניות ולתת לילדים לצבוע.. להדביק את המפיות... ילדים בגילאים האלה ממש אוהבים את זה...
את יכולה לקנות מסגרות,שכל אחד יצייר ציור או משהו כזה ושהם יצבעו את המסגרת ולרשום מהיומולדת של מאור...
את יכולה להכין איתם עוגה ואז כאילו הם אוכלים את מה שהכינו.. (אני מניחה שברור לך שהם לא יאכלו את זה... השאלה איזו סוג של פעילות את צריכה... אם זה סתם להעסיק אותם במקום הגננת במשחקים או שעת צריכה פעילות מסויימת...

אני צריכה יצירה איתם

ממש להפעיל אותם שעתיים. אם זה כמו שכתבתי בהודעה הראשונה , הפעלה שקשורה במקצוע שלי או כל הפעלה אחרת שמתחשק לי.

רעיון../images/Emo26.gif../images/Emo42.gif../images/Emo143.gif

קודם כל מזל טוב לו
את יכולה לעשות משהו נחמד אבל זה קצת מלכלך.. את יכולה לקנות גביעי גלידה אבל שזה לא שפיץ למטה אלה עגול
תכיני להם בבבית עיסה של כדורי שוקולד
תבקשי מהם שיכניסו לתוך גביעי גלידה את העיסה של הכודרי שוקולד
לאחר מכן תתני להם שיפודים כאלה שעושים איתם על האש(את בטוח מכירה
)ותתני להם ממתקים בכל מיני צורות-נחשים,לבבות,נשיקות,בננות וכל הצורות האלה
... תבקשי מהמם שיכניסו ל3 שיפודים ממתקים ושיתקעו את זה בעיסה שבתוך הגביע גלידה
וזהו
קרדיט לפורום אמנות בעוגות
והנה קישור לראות את הגביע
)תלחצי פה

למעלה