שלום לכולם...

2יי2י girl

New member
שלום לכולם...

חדשה בפורום ויש לי שאלה מאוד חשובה לכולכן... אני והבן זוג אוטטו מתמסדים אחרי 4 שנות זוגיות, ויש לי בעיה, כמו כולנו, עם החמה (שהיא גם פולניה נוסף לכל, בכל מובן המילה), איך מרצים את החמה? או ששלום איתה הוא בגדר חלום? שיהיה בוקר טוב!
 

PINK POOH

New member
הי גירל!!!

תראי, יש המון המון סוגים של חמות, יש פה כאלה שיגידו לך שהם מסתדרות עם החמות מצוין, ויש כאלה שיגידו לך שכולם רעות ואין מה להתחיל לפתח קשר איתם. אני רק יכולה להגיד לך, שחמותה של אחותי לא מסתדרת עם כלה אחת שלה בצורה מזעזעת, ועם אחותי היא מסתדרת מצוין. כך שלדעתי זה מאוד תלוי בשני הצדדים, תנסי לדבר איתה בצורה יפה, אולי תגלי את האדם ה"אמיתי"(בשני המובנים...) שמאחורי המסכה. בהצלחה!!!
 

2יי2י girl

New member
זהו זה נורא מרגיז

כי לפעמים היא משוגעת עליי ושניה אחרי זה היא לא סובלת אותי, אני נורא נחמדה אליה, אבל היא... אי אפשר לקלוט איתה כלום...
 

ענתר

New member
אולי היא מרגישה שאת לא אמיתית

כלומר משתדלת מעל ומעבר, ולכן התגובות הלא עיקביות שלה?
 

PINK POOH

New member
זה מזכיר את סבתא שלי,

חמותה של אימי, היא הייתה משגעת את כל הנכדים שילכו ללמוד רפואה, ואף אחד לא רצה. עד שאני הודעתי בחגיגיות שאני רוצה ללכת ללמוד אחיות(סיעוד). ואז היא מנסה לשכנע אותי למה לא: "זה נורא קשה"... "זה הרבה שנים ללמוד"... "המשמרות בדר"כ לא נוחות"... ככה זה פולניה, אף פעם לא תהיה מרוצה, אין מה לעשות.
 
2יי2י girl ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

הענה לך בקצרה ראשית תתיחסי אילה בראש וראשונה כאל בן אדם עם כל מה שבא עם זה תכונות טובות רעות וכל מה שיש בחבילה ללמוד לקבל ולא להיות קטנונים כי לפעמים מה שרואים מכאן לא רואים משם
 

2יי2י girl

New member
האמת היא שחשבתי על זה..

ויש בעיה נוספת, הבן זוג שלי, הוא הבן הקטן שלה, והיא מגוננת עליו כמו אתרוג..
להיות טבעית? זה הכי עובד?
 
2יי2י girl בוקר אור-ברוכה הבאה../images/Emo41.gif

מזל טוב מראש. מסכימה עם אדית האחת. מוסיפה לדברים שנכתבו לך את השאלות: מה חשוב לך בקשר ביניכן? איך מגיב בן הזוג על התקשורת הלא עקבית הזו? [אם הוא בכלל מיודע לגביה]... בהצלחה.
 

2יי2י girl

New member
ה- בן זוג

ובכוונה אני מדגישה את ה"ה", הוא רוצה שיהיו יחסים חביבים, מצידו הוא לא נוקט עמדה, למרות שאם לדוגמא אני לא ארגיש בנוח לבוא ללכת וכו' הוא יעמוד לצידי. מאחר והבן זוג שלי הוא הדבר הכי חשוב בעיני אני רוצה שיהיו יחסים נעימים, עם שתי המשפחות, שדרך אגב, צריכים להפגש (ההורים שלי עם שלו..) שזה הולך להיות אסון בפני עצמו.. בקיצור כל שאני רוצה הוא שלום בית עם החמה!
 
רק תסבירי לי- GIRL

למה לדעתך המפגש יהיה אסון. זכרי: חלילה לא עלייך-יש מצבים בהם אדם אומר "אשר יגורתי - בא"... בכל אופן ,ה בנזוג עומד לצידך וזה הכי חשוב! כל טוב...
 

אוסה

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

לדעתי בשלב הראשון "תרצי" אותה אבל שלא יהפוך להרגללללללללללללללללללל מזל טוב
וברוכה הבאה
 

jesenia

New member
והטקסט המלא:

נונתים לה על מה להתלונן. ממילא וגו'.
מה, תודו שזה דגדג לכן במקלדת!
 
למעלה