שלום לכולם...

שלום לכולם...

שמי רותם ואני חדש בפורום אתם עושים עבודה טובה פה בפורום והפורום לפי מה שקראתי עוזר להרבה אנשים לי אין בעיה עם הזהות המינית שלי כבר אבל אני מקווה לעזור פה לאנשים ולהיות משתתף פעיל בפורום אז שיהיה לכולם שבוע נפלא ויום נעים למרות כל הסופות שבחוץ

marik

New member
זהו??????? ככה סתם????????

סופות בחוץ?? טוב שלא ציירת גם פרחים ליד חחחחח אאאאאאאאייייייייזזזזזזזזזהההההההההההה קקקקקווווווורררררררררר

loanihu

New member
אז אני אברך אותך../images/Emo39.gif

נראה לי שהסופה הקפיאה את כולם. אבל בד"כ המארחים פה ממש בסדר ומקבלים את כולם מהר. אז בתור דרומי שלא מוכן לקפוא בחורף. אני מברך אותך - בברוך הבא

nכמ

New member
ברוכה הבאה..

אני מקווה שתצליחי להשתלב בפורום... זה לא קשה.. כמו כן תהיי מוכנה נפשית לעזור לאנשים.. בהצלחה!

תודה רבה לכולם....

כמה הבהרות להמשך... אני בן בן עם זין והבהרה שנייה מאריק חתיךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך כוסוןןןןןןןןןןןןןןן שווההההההההההה מת עלייך מאריק....

nכמ

New member
יפה יפה..

אתה בן עם פין.. למה יש דבר כזה גבר בן בלי פין? דבר שני.. אם מאריק כוסון כמו שאתה אומר, אז אני אעשה מאמץ לבוא למפגש הפורום גם אם זה לא יהיה בירושלים! שלישית אתה הומו/דו/סטרייט/בהכחשה/בארון??

nכמ

New member
חחח על מי אתה מנסה לעבוד?

לכל גבר יש פין, אם אין לו פין הוא לא גבר! אני לא מדבר על כאלה שעשו ניתוח לשינויי מין!

DarlingAdam

New member
גם אני לא מדבר על ניתוח,

ותאמין לי, בתור מנהל פורום שמלא בגברים כאלה, אני יודע על מה אני מדבר.

nכמ

New member
מאמין לך

שנלחץ ידיים? ואיך יכול להיות גבר בלי פין?

DarlingAdam

New member
ההבדל בין מין למגדר,

אם יותר לי לצטט את נורה, "מין זה מה שיש בין הרגליים, ומגדר זה מה שיש בין האוזניים". וכמו שיש אישה "בגוף של גבר", יש גם גבר "בגוף של אישה", או יותר נכון, בגוף של נקבה. ורוב הסיכויים שהוא לא יעבור ניתוח לבניית זין, א', כי זה קשה, כואב, ויקר להפליא, וב', כי הרבה מרגישים בסדר גמור גם בלי זה. וזה רק הזוית הטרנסית, בלי להזכיר אנשים שעברו תאונות או נולדו אינטרסקסואלים - שזו גם זוית טרנסית, כמובן, אבל שונה - ועוד כמה אפשרויות.

nכמ

New member
אני לא דיברתי על זה..

אבל הבנתי אותך וכן אתה צודק.. לא דיברתי על "גבר בגוף של אישה", אבל אם זה מה שהתכוונת אז לא הבנת אותי, אני התכוונתי לגבר בגוף של גבר שאין לו פין.. וזה כבר דבר אחר, מסכים איתי? וכן יש כזה, שמעתי שמישהוא בצרפת היה רשום בעיתון חתך לעצמו עם מספריים... אני לא אספר את כל ההמשך כי אתה תיגעל מהסיפור! אבל זה מה שהתכוונתי.. ואתה יכול לאשר לי את ההודעה שלחתי לך עכשיו הודעה בפורום שלך עם כמה שאלות... בבקשה ממך תאשר?

DarlingAdam

New member
אישרתי..

סליחה על הביורוקרטיה. וגבר בגוף נקבה הוא עדיין גבר. וישנם גם זכרים שלהם אין פין, אם כי זו יותר בעיה, אני מודה. מבחינתם.

nכמ

New member
כן יש גם גבר בגוף של גבר שאין לו

וזה באמת בעייה... טוב תודה על כל ההסברים! מאוד מעניין... ואני אבוא לפורום שלכם לעיתים קרובות יותר.. ותרגיש חופשי גם לבוא לפה ולהשתתף פה בפורום שלנו...

נגה א

New member
יש גם

גברים שקיבלו סרטן בפין או באשכים ואיבדו אותם. אדם למה אתה חושב שיש הבדל בין זכרים לבין טרנסים בנוגע לרמת הבעייתיות שבחוסר פין?

nכמ

New member
נראה לי שאדם היה עייף שהוא רשם

את התגובות בשירשור הזה... אני מקווה לפחות שמחר הוא יהיה עירני להמשך דיונים בנושא.. כדי שיכתוב דברים יותר לעניין..

DarlingAdam

New member
לא עשיתי סטטיסטיקה, אבל..

יש הרבה FTMים שלא דחוף להם להשיג זין, ונראה לי שאם איבדת אחד שהיה לך מלידה בתאונה או מחלה, זו טראומה מסוג אחר. שוב, לא עשיתי משאל, זו רק דעתי.

אורי 0

New member
לא (רק) בפין שלי

כשאתה חושב "גבר" אתה לא חושב רק על פין. אתה חושב על עשרים דברים שונים שקשורים בעיניך ל"גבר" ול"גבריות", לעומת דברים אחרים שקשורים אצלך ל"אשה". (למשל, יש אנשים - ונשים - שמבחינתם "גבר" זה קשור ל"אמיץ" או ל"עצמאי", ל"תוקפני", ל"לא מראה רגשות" או ל"רוצה לזיין". ולעומת זאת יש א/נשים שמבחינתן אשה זה "צורך להראות טוב", "אמא", "מטפלת", "מקשיבה", "רגשית" וכן הלאה.) עכשיו, לא אצל כל גבר הדברים הללו מתקיימים - יש גברים רגישים, לא תוקפניים, גנדרנים, ויש כאלה שלא חשובים שהתכונות האלה הן בהכרח גבריות. כל אלה - עדיין גברים, כי הם מרגישים גברים - רק קצת אחרת. יש נשים שלא רוצות להיות אמא. יש נשים שלא יודעות להקשיב, ויש נשים שלא נורא אכפת להן איך הן נראות. גם אלה עדיין נשים, הם מרגישות נשים - רק קצת אחרת. וכיוון שאנחנו בפורום הזה - אני מזכיר לך שיש גברים שאוהבים גברים, והרבה חושבים שזה "נשי" (ביחוד שגבר יהיה פסיבי, כלומר שיחדרו אליו), ויש נשים שאוהבות נשים, והרבה חושבים שזה "גברי". אבל אלה בכל-זאת גברים ואלה בכל-זאת נשים, כי כך הם מרגישים. ויש... גברים שמבחינה ביולוגית הם נקבות, ונשים שמבחינה ביולוגית הם זכרים. חלקם ממש מרגישים "אשה מבפנים" או "גבר מבפנים". ואצל חלקם זה פחות ברור. חלק מהם מאמצים מה שהם תופסים כ"תכונות נשיות" או "תכונות גבריות", ואצל חלק מהם זה פחות חשוב. חלק מהם מרגישים שהגוף מאוד חשוב לגבריות שלהם או לנשיות שלהם. הם עושים שינויים גופניים: הנשים (כזכור, ביולוגית הן זכרים) - מורידות שער לצמיתות מהפנים, לוקחות הורמונים שמצמיחים שדיים ועוצרים התקרחות, משתילות שדיים בניתוח. והגברים לוקחים הורמונים שמשנים את הקול ומצמיחים שער על הפנים, ומפסיקים את הווסת (ביולוגית הם נולדו נקבות!), ומורידים את השדיים בניתוח. עכשיו, מאלה האחרונים, רק רבע מהנשים עושות ניתוח שיוצר להן נרתיק מלאכותי במקום הפין והאשכים שנולדו איתם: יש כאלה שלא מספיק חשוב להן, או שהן חוששות מהניתוח, או שאין להן כסף, או פשוט הן מרגישות טוב ככה- מספיק נשיות. רק עשירית מהגברים שדיברתי עליהם למעלה עושים לעצמם פין במקום הנרתיק - כי זה ניתוח מאוד מסובך ומאוד יקר. ושוב יש גברים שלא חשים בזה צורך. עכשיו, יש כאלה, מאלה שעושים שינויים בגוף אבל גם מאלה שלא, שבכלל לא מרגישים שהם צריכים להגדיר את עצמם כ"גברים" או כ"נשים" דווקא. יש כאלה שהם פשוט "לא זה ולא זה". יש כאלה שהם "יותר גבר" או "יותר אשה" אבל "לא לגמרי". כך הם מרגישים. אני מכיר אחד שאומר שהוא "52% גבר ו 48% אשה". אני אומר אחד כי הוא מדבר על עצמו כזכר. אתה מדבר אתו כזכר. אבל הוא לא "גבר" ולא "אשה". עכשיו יש מקרים אחרים. אני "נראה לי" גבר, אבל יש דברים שבהם אני רוצה להיות "נשי". אני למשל רוצה להיות מיני כמו אשה, למשוך בהופעה שלי. ואני באמת "מתלבש", כלומר לובש בגדים שהם של נשים (אם כי רוב הנשים שאני מכיר לא מתלבשות ומתאפרות כמו שאני עושה בהזדמנויות האלה). אני בעצם עושה משהו עם פנטזיה של "להיות נשי". ככשהנשיות שאני מנסה לממש היא בראש שלי. זה לא שכל הנשים באמת הולכות ככה. מקוה שהגעת עד כאן. מסובך... זה ענין שצריך להכיר את הא/נשים בשביל לקלוט. אם בא לך. כנס לפורום 496 - טרנסג'נדרס וחברים, קרא קדימה ואחורה, שמע ושאל. ואם אתה לא מבין כל כך מהר - אל תיבהל, גם אני לא מבין תמיד עד הסוף, אפילו את עצמי. ויש

למעלה