שלום לכולם..

mpanda

New member
שלום לכולם..

אני כבר כמה חודשים עוקבת אחרי הנאמר פה בפורום.. דברים מאוד מעניינים.. טוב נו חלקם.. לא הכל מעניין אותי כמו כולם תמיד נמשכתי לצד ההרסני שבי כאב נראה לי דבר נעים וטוב.. וכאן בעצם יש שאלה האם השימוש בכאב להנאה מינית נחשב להרסני? קראתי את הספר האחרון של פאולו קואלו 11 דקות הוא מספר שם בקצרה על ההתנסות בכאב להנאה מינית הייתה אדירה לדמות בסיפור אבל מיד אחרי.. הוא גם דאג לשלול. אותי אישית זה טיפה הרגיז אבל מי הוא שיגיד לי מה עושה לי.. שיהיה לכולם יום טוב.. כמו כל פעם מחדש..

mpanda

New member
**

כוונתי בלשלול היא שהוא מיד אחרי פשוט הסביר כמה זו גישה מוטעית לקיום יחסים וכמה זה אסור ולא טוב ובלה בלה בלה..

nerissa

New member
זה מזכיר לי..

את סדרת ספרי Gor של ג'ון נורמן. הוא כמעט הצליח ללכת עם זה עד הסוף.. מה שהרס את העלילות בספרים שלו, פעם אחר פעם, היה המלל הצדקני שבו ניסה לראות ולהסביר דרך עיניהן של השפחות.. כשהוא מצטדק/מסביר/מתפתל סביב עצמו.. מצמיד רגשות אהבה במקומות בלתי אפשריים רק משום שלא הצליח "להסביר" כניעה טוטאלית או להבין מאיפה היא באה. הוא היה כל כך זהיר וכל כך בילבל את עצמו כך שבספר אחד הוא חוזר על כל "ההסברים" שלו כל כך הרבה פעמים שזה הופך 50 אחוז מהספר למיותר.. לחומר לעוס. במקום להשאיר את העלילה כפי שהיא מבלי להיכנס לניתוחים פילוסופיים מיותרים, לאפשר לכל אחד להתחבר לזה בדרך שלו - הוא ניסה לדחוף לנו לגרון את האינטרפטציות שלו. זה גרם לי להקיא את הסגנון שלו ואת הספרים החוצה. הספיקה לי קריאה של שניים מתוך מעל לעשרים ספרים שלו כדי "להבין את העקרון". חבל. פשוט רעיון טוב לסדרת ספרים שהתפספס בגדול. כך גם נשמע הספר שאת קראת (עדיין לא קראתי אותו) נשמע כאילו הפחד העמוק הזה מלהיכנס תחת קטגוריית "סוטה" גורמת לאנשים לגעת/לא לגעת בנושא.. כשהם "מכסים לעצמם את התחת" בסוף בבריחה פלספנית, ופוסלים על הסף נושא שחדר להם מתחת לעור. עצוב בעיני, אבל אלו צירי לידה שיש לכל אדם בדרך למודעות עצמית מלאה, לדעתי.

אוי ואבוי

שסופר "מהוגן" ייגע בגועל נפש שקוראים לו סקס? ועוד סקס סוטה ומבחיל... איכס... רחמנא ליצלן... זו הסיבה שהרבה מהספרים שנכתבים עם תבלין של סקס, נכתבים תחת פסבדונים(שם עט)

אייבורי

New member
ברוכה הבאה

לא קראתי את הספר הזה של פאולו מצד שני...על נהר הפיאדרה ישבתי וגם בכיתי..היה נפלא אז לחיי סופר מקסים אייבורי

למעלה