שלום לכולם

• פותח הנושא rigi
  • פורסם בתאריך

rigi

New member
שלום לכולם

שלום שלום..! שכחתי להכיר את עצמי אני חדש פה.....הכינוי שלי הוא ריג`י (ולא ריגיכמו שכתוב) חולה הגה מגיל קטן.(פעם הייתי גם חולה על משאיות אבל זה עבר לי..קצת) מכור לפולקסווגן (מודלים -פאסאט 97 ומעלה גולף 99 ומעלה וכמובן בורה) אלה המודלים שהעלו את החברה הזאת ליגה !!!!. מכיוון שהמחירים עדין קצת יקרים מסתפק אני בלאנטיס F ידנית אשר לא מאכזבת בקשר לוויכוחים ...של האמריקאיות...כולכם צודקים לטוב ולרע... אך לאמריקאיות יש את החן שלהן...יש כאלה (כמוני) שאוהבים מדי פעם (אך רק מדי פעם) להרגיש את עוצמת המנוע ויש לו עוצמה...!!אומנם הרכבים משייטים אך עדיין ההרגשה נפלאה... למעשה לא מזמן חזרתי משולשה שבועות באר``הב, שבהן חרשתי על לומינה . ומאליבו..בעלות מנוע 3.100 V-6 ,רכב מהנה לשיוט ,אך לא לביצועים ושיוטים למען האמת ברגע שחזרתי למאזדתי היקרה לא התאכזבתי ולמעשה הופתעתי לטובה.. לוחצים על הגז והרכב טס !!! למעשה שעה לפני שכתבתי את ההודעה הזו חזרתי מאילת..נסיעה ספונטנית פאסאט (אני מאוהב) 1.8 לצערי אוטמטית אך לא מאכזבת . מי שלא ירד לאילת דרך...צאלים - מצפה רמון - עובדה - אילת לא ידע נסיעה מה היא....כבישים שכוחי אדם , רכב, שוטרים למיניהם. אין אוטובוסים מעכבים ,אין משאיות ...רק אספלט נקי..(ומדי פעם קופצני ,מה לעשות עדיין אנחנו בישראל ) אני רק יכול לומר לכם(לא שזה היה חכם) אבל הגעתי ל- 6.200 בס``לד (הילוך רביעי ואחרון באוטומאט של הפסאט) דלק על חשבון הברון...תדמינו את המהירות (החולשה שלי זאת מהירות ...) נעים להכיר אתכם ותפסיקו לרדת על האמריקאיות.....

© DrorZi

New member
קודם כל, ברוך הבא

הגעת למקום הנכון. לגבי האמריקאיות, אני אישית נוסע קבוע על קורסיקה 3100 טון ורבע על 160 כ``ס ו24.5 קג``מ, האוטו מהנה בקו ישר, ואת זה תמיד אמרתי, אני זוכר כמה וכמה פעמים שהשארתי מכוניות סמי ספורט (RSI,קולט,האצבק סיוויק) ברמזורים. זה נחמד לתת פול גז ב 160 ולראות את האוטו סוחב ל 190 בקלות יחסית,אבל חוץ מנסיעה בקו ישר האוטו מפחיד ! לגבי היוכוחים שראית על האמריקאיות פה חלקם נובעים מיחס של אנשים ולא מהמוצר עצמו לצערי. לגבי הנסיעה לאילת, כבר שנים אני נוסע אך ורק דרך כביש 40 ואתה צודק, הכביש תענוג, מומלץ. אני גם מסכים איתך על השמח שזה עושה לראות מנוע יפאני סוחב לסל``ד שמנועים אמריקאים היו מחזירים את נשמתם לGM. דרור זי

למעלה