שלום לכולם...

שלום לכולם...

יום הסטודנט בתל אביב שיר ששרה יהודית רביץ, די בתחילת הערב. המילה היחידה שאני זוכר זה נשימות או נושמת או נשימה.... מי מכיר?

Ice machinE

New member
יהודית הייתה דווקא די מאוחר ../images/Emo163.gif

או שהיא הופיעה פעמיים? שאני הגעתי היה את חצי משינה יחד עם 2/3 ג'נגו. ואחריהם הייתה את ההופעה של שריד חדד (בעעעעע) ואחריה עלתה יהודית רביץ, זה היה בסביבות 9:30 בערך לא? בכל מקרה סתם קיבלת הקפצה כי אין לי שמץ של מושג איזה שירים היא שרה.

חברים, שירים יפים של רביץ בבקשה.

אני אומר לכם מה זה לא: געגוע לקחת את ידי בידך שבתות וחגים באה מאהבה הילדה הכי יפה בגן בך לא נוגע ארבע לפנות בוקר הלילות הקסומים?

spacera

New member
יש כל כך הרבה..באמת זמרת מחוננת

אתה בא והולך אליי באהבתינו באת אליי וידוי כמו עפיפון לא טוב היות האדם לבדו לילה מה עושות האיילות מישהו משנה לשנה סוף לסיפור סליחות פני מלאך שיר ללא שם

netta16

New member
לא כל כך הבנתי

אם זיהו לך או לא, בכל אופן- אם זה ממש בוער לך ויש לך סבלנות, כנס לשירונט (www.shiron.net),ותחת "שירים ומבצעים" הכנס 'יהודית רביץ'. מייגע, ארוך וכואב - אבל שווה את המאמץ. בהצלחה ולילה טוב (הייתי עושה את זה בעצמי אם לא הייתי חצי ישנה עכשיו..סקול נייט) :)

ayaliar

Well-known member
טוב

מבחינתי ליהודית רביץ אין שירים יפים אז אני אכתוב שירים עם השורש נ.ש.מ.: ליבי אומר פחד למחרת באהבתנו אני משם זהו. יו אני מכירה רק אחד פה.

spacera

New member
עכשיו ליכלכת..

אבל אין מה לעשות- כנראה הטעם שלנו ממש שונה..

netta16

New member
../images/Emo8.gif

כשקראתי את המילים שלו ב"שירונט", נזכרתי שחיפשתי אותו מעט, אחרי שחברה שלי שרה לי "הירוק היום ירוק ירוק". מוגבלת. :) אוףףף, זה באמת שיר יפה

netta16

New member
../images/Emo6.gifיייששש!!!

מצאתי! מצאתי! הוא נמצא בקאזה..נסו שוב. עכשיו אפשר לישון בשקט.

לא מוצא...../images/Emo10.gif

תהיה חוצפה מצידי לבקש ממך... אולי... לשלוח לי למייל?

למעלה