שלום לכולם.

שלום לכולם.

שלום לכולם. חלקכם מכירים אותי מהצ`אט. אני נכנס בסופ``שים בד``כ, כי פה בחיפה משהו דפוק עם המחשב. החלטתי להכנס לפורום זה, ולהנות אתכם פה. כמה מכם, אני גם מכיר, ואני חושב שאוכל לתרום יותר. רק בשביל אלו שלא מכירים/מכירות, אני בן 22, סטודנט להנדסת חשמל מהטכניון. במקור מגבעת שמואל במרכז, אבל מתגורר במהלך השבוע גבוה גבוה על הר הכרמל. מחדרי ניתן אפילו לראות את הים, אם כי יש עץ שמסתיר חלק ניכר מן הנוף. אשמח לעזור לכל אחד ואחת בכל בעיה או הרהור לב במידה ויזדקק, בנים ובנות כאחד. אינני יודע אם האימייל שלי מצורף להודעה, אבל הוא: [email protected] יום נעים

סיון ...

New member
שלום שלום :)

נעים מאוד.. אני סיון... ובמקריות שכזאת גם אני מחיפה גם במקור וגם לא במקור..... יום טוב...... בעצם לילה...

blue love

New member
הייי......גם אני..(-:

חיפאי... היי סיון היי קולפילד איזה כייף לדעת שיש גם צפוניים כאן..(-: חשבתי שמרכז הארץ השתלט עלינו..חהה וסיון..תודה! blue

חיפה, חיפה

אני לא רואה את עצמי חיפאי. חיפאיות אצלי זה רק דבר זמני. זאת מן תקופה כזאת בחיים, שאתה פשוט ``חייב`` להיות חיפאי. אני לא אוהב את חיפה כלל, ולא מוצא בעיר הזאת דבר חיובי אחד, חוץ מנוף (וגם אז, לא כולל את הנוף של המפעלים). אם כבר מדברים על זה, אז אם מישהו נוסע מכיוון הצ`ק פוסט לעבר הקריות, האם אתם שמים לב לשינוי בריחות שיש? תחילה יש סוג של ריח אחד מהמפעלים בלב המפרץ, ולאחר מכן, סוג הריח משתנה לסוג חדש. הפלא ופלא? אתה יודע מה משותף לשני הריחות? אני אגיד לך. 1. שניהם מזוהים בוודאות 2. שניהם גורמים לך לרצות להקיא, לסגור את החלון (אפילו בקיץ, וכשאין לך מזגן), ולנסוע כמה שיותר מהר (עד יעבור זעם). ממש חוצפה בטיחותית, ופגיעה באיכות הסביבה.

blue love

New member
סיון..

נראה לך שאני אשאיר אותך כאן לבד עם כל התל-אביבים? ליתר דיוק אני גר בקריות...פרבר של חיפה..(-: blue

על איזה לילה את מדברת?

23:00 זה אצלי אמצע הערב. לא הולכים לישון לפני 2 לפנות בוקר. אחת המומחיות שלי היא לדעת (ותסלחי לי על הביטוי), לזיין את השכל, ולהתמקד בדברים הקטנים. חיפה, עם כל הכבוד, זאת אחת הערים המכוערות ביותר בארץ. אסור להיות גאים בעיר הזאת. אז מה עם מכבי במקום הראשון? א. זיהום אוייר זוועתי בעיר ב. כל העיר מושבתת החל מ- 12 בלילה. מסקנה? רק תל אביב. וכל מילה נוספת מיותרת. אפשר לדעת את גילך ?

סיון ...

New member
תראה....

כנראה שאתה לא נמצא במקומות הנכונים...... אין ספק שחיפה לא כמו ת``א מבחינת בילויים.... אבל....עיר לא רעה בכלל.... והיא גם די יפה........ ובקשר לגיל....אפשר אבל לא פה......

גיל זה רק מספר....

אבל לא משנה. אני לא מאמין בגיל בתור מספר, אלא בתור בנאדם. בנאדם יכול להיות בן 14, ולהתנהג כמו בן 25, ולהפך (ע``ע, אני) :) אני לא מאמין שיש לי פה מה להסתיר בכל מקרה..... ואני אמשיך להפתיע ואתן אפילו לינק לאתר שלי.. לא ממש אתר, אלא רק כמה תמונות. אם בא לך סיוון, תשאירי לי את הגיל שלך באימייל שלי, טוב?

SECH

New member
שלום לך זר יקר........

היי.... שמי שולי ואני חדשה פה ,נעים להכיר וחג אהבה שמח.....

למעלה