שלום לכולם

אצא לי

New member
שלום לכולם

אני מעוניין לטוס לאוסטרליה עם משפחתי. עם איזו חברה תעופה מישראל אתם ממליצים לי לנסוע? כמה זמן אורכת הטיסה? האם יש עצירות והיכן וכמה עולה כרטיס? אני יודע שזה יקר מאוד אבל.. מישהו יכול לתת לי המלצה או איזה שהוא אתר לבדוק? בתודה מראש אני.

urish99

New member
טיסות לאוז

תלוי אם אתה רוצה לטוס כמה שיותר קצר או כמה שיותר זול. הכי קצר זה אל-על + קוונטס/בריטיש איירוויס דרך בנקוק או הונג קונג. בערך 22 שעות באויר (סידני) וזמן ההמתנה לקונקשיין משתנה. יותר זול עם סינגפור איירליינס דרך אירופה (אחלה חברה), אבל למה שלא תברר עם סוכן נסיעות מהארץ?

../images/Emo160.gif לאוסטרליה

פינוקיו שלום, אוריש צודק, הכי טוב לבדוק מהארץ איזה טיסות הכי זולות...כל פעם יש דילים שונים עם חברות שונות. כרטיסי הטיסה עם חברת אולימפיק יחסית זולים, אבל יש המתנה באתונה של איזה 14 שעות. חברת התעופה נותנת מלון. המטוסים חדישים אבל השירות ...לא משהו. יש כל מיני חברות שעוברות דרך אירופה בארצות כמו הונגריה, או טורקיה, אבל זה משתנה בכל עונה. הכי טוב זה לבדוק אצל סוכנות בארץ.
לירון

13245

New member
אוסטרליה

מכוון שהטיסה לאוסטרליה היא מאוד ארוכה ומיגעת המלצתי היא לטוס עם החברות הכי טובות והן לא יקרות סינגפור ארלינס תאי אייר כתאי פסיפיק הדרך הכי קצרה עם תאי מגיעים ישירות לבנקוק ובבנקוק מומלץ לנוח כדי להתרגל לשעות כרגע הבדל שעות עם אוסטרליה כ-9 שעות המחירים עדכנים הם עם תאי 1505$ עם כתאי 1260$ אך כל הטיסות סגורות במהלך חודש מארס בסינגפור ארלינס 1269$ עם עצירות באתונה עיר מענינת ובסינגפור יש אפשרות לטוס לבנקוק ושם לקנות כרטיס טיסה בזול זמן הטיסה עם תאי זה 19 שעות עם סינגפור ארלינס כ-18 שעות

אסף4יי

New member
עוד דברים שכדאי לקחת בחשבון

המסלול של אל-על לתאילנד לא עובר מעל ארצות ערב (איראן, עירק וכו') ולכן הטיסה מתארכת קצת. מצד שני זו טיסה יותר בטוחה. אם הנתון הזה חשוב לך, כדאי לברר את הנושא. זה עלול להיות לא נעים לנחות באיראן במידה ויש איזה תקלה במטוס או שאחד הנוסעים מרגיש לא טוב...

למעלה