שלום לכולם....

שלום לכולם....

אני אמיר בצ´י בן 17 מחולון אני חדש בפורום הזה אופנים זה דבר שמאפין אותי... פשוט ככה יש לי שלושה זוגות אופניים 1-gary fisher -air bob 2- GT- BACKWODS 3- אופנים שאני בניתי... עם הגה ועיצוב ממש מגניב.... אני משתמש באופנים בהרבה דרכים אבל מה שהכי מאפין אותי זה פעלולים\ רמפות וכאלה... אבל אני גם מטורף על טיולים ועל דאון היל אהה כן.... יש לי מין מוטו כזה.."אם היה לי עוד כסף היו לי עוד אופנים"

אה כן ו... אני רוצה לשתף אותכם במשו

שקרה לי לפנמי שנה אני לומד בבית-ספר מאוד מפוקפק ויום אחד הגיעו כמה ילדים שמאוחר יותר התברר לי שהם מתל-אביב והחליטו שבא להם על הגארי פישר אייר בוב שלי ועל עוד כמה אופניים מהבית ספר שלי אז כשיצאתי מההשלמות בשעה שלוש התגלו לי שני המנעולים שלי קרועים בפראיות והאופנים לא נראים באופק...בכל אופן אחרי שכבר הבנתי שהאופנים שלי שהם אחד הדברים החשובים שרכשתי בחיים שלי נגנבו נסעתי הביתה עם האופנים(ראליA5) של חבר שלי שריחם עלי ושלקח טרמפ עם חבר אחר . אחרי חודשים כשהצלחתי כבר לשכנע את אחי לקנות לי אופנים (דבר שלא קל לעשות עם משכורת של איש קבע במג"ב) הוא מתקשר אלי בצהרים ושואל אותי על כל מיני סימני זיהוי באופנים ומסתבר שהוא מצא אותם קשורות בחוף ראשון אז הוא חיכה לילד שהאופנים "שלו" וכשראה אותו בא לשחרר אותם שאל אותו מאיפה הוא הביא אותם אז הוא אמר לו שהוא קנה אותם מאיזה ילד במאתיים שקל.... אחי נתן לאותו ילד בן 11 100 שקל(זה מה שהיה עליו) ולקח את האופניים הביתה לאחר שתום המספר שילדה.... גנבו לי אותם בחולון ומצאתי אותם בחוף ראשון....

לוק21

New member
מה זאת אומרת בנית בעצמך? אתה...

אתה יכול להעלות תמונה שלהם, או לתת יותר הסברים על איך הם בנויות?

לא ממש "בניתי" פשוט.....

הרכבתי מכל מיני חלקים של אופנים שנזרקו באיזור של הבית שלי גלגל פה גלגל שם כסא פה מזלג שם שילדה והופ יש אופנים רק שלמזלג ריתכתי צינור ברזל(מי שמבין בריתוכים יודע שקשה להתאים סוגי ברזל לריתוכים טובים) וריתכתי לזה הגה של סופה.... אין לי שום תמונה שלהם ולצערי אין לי מצלמה דיגיטלית מה גם שאופנים כרגע אצל חבר שלי..... צבעתי את האופנים בלבן ושחור מטאלי בסגנון fade למי שכיר.. והדבקתי מדבקות של שמור מרחק על המשולש הגלגלים הם גלגלי שושנה ואחרי צביעה מקיפה של האופנים ושיוף פינות בריתוך הם נראו ממש יפות

אגב......

הם בגודל סטנדרטי ל בי אם אקס וגם הצלחתי להביא איתם הולי 180 ברמפת עפר נכון שכשנחתתי התרסקתי בצורה זוועתית כי זה קשה עם הגה וכשהפדלים מפלסטיק אבל כעקרון........

תודה.... אגב שאלה

גם בארץ הרכיבה האקסטרימית ברחוב נחשבת כהשחטת רכוש פשוט שוטר התחיל לרדוף אחרי שקפצתי את הרמפת עפר.... עזבו שהיא הייתה בתוך כביש שהיה סגור לשיפוצים

למעלה