שלום לכולם..

BaMbA babe

New member
שלום לכולם..

אני חדשה,קוראים לי אריאל ואני בת 12... מכיוון שאני לא מבינה בנושא הזה כלום אז יש לי שאלה..: שאני במיטה וכמעט נרדמת אז אני מרגישה כזה פתאום כאילו אני נופלת ואני ממש נבהלת ואז שאני פותחת את העיניים אז אני רואה שאני עדיין שוכבת נורמאלי וכאילו כלום לא קרה.. אתם יכולים להסביר לי מה זה?.. לא יודעת אם זה כל-כך קשור,אבל לא היה לי איפה לשאול.., אריאל..:)
 

1337hAx0r

New member
הסבר לתופעה שחווית

למעשה כל האנשים (כמעט) חווים את התופעה הזאת הנקראת בשפה המקצועית "רפלקס החלחלה" ,ההסבר המקובל הוא שהאינסטינקט הזה נשאר עוד מהימים שאבותינו ישנו על עצים . דרך אגב אין כזה דבר רוחות רפאים וסיאנסים.
 

ayalab

New member
../images/Emo35.gif

אתה בטוח שקוראים לזה "רפלקס החלחלה"? כי חיפשתי מידע בגוגלס ולא מצאתי כלום הייתי שמחה לקרוא קצת על התופעה. תודה,אילה.
 

1337hAx0r

New member
הנה לינק

כאן הסבר קצת יותר עם היבטים של פירוש חלומות. Falling dreams typically occur during the first stage of sleep. Dreams in this stage are often accompanied by muscle spasms of the arms, legs, and the whole body. These sudden contractions, also known as myclonic jerks. Sometimes when we have these falling dreams, we feel our whole body jerk or twitch and we awaken from this jerk. It is thought that this jerking action is part of an arousal mechanism that allows the sleeper to awaken and become quickly alert and responsive to possible threats in the environment.
 
בהחלט אין

למה חשבת שבפורום רוחות רפאים תמצאי את התשובה? רוח רפאים הפילה אותך..?
 

BaMbA babe

New member
אז אני כן אוכל לכתוב את זה??..

בפורום "הפילו אותך בשנתך? ספר לנו!"..?!
 
אל תדאגי אריאל גם לי זה קורה הרבה..

שאני מרגישה כאילו אני וצאת מתוך הגוף שלי לקראת נפילה ופתאום חוזרת,אולי זה באמת שריד של איזה רפלקס קדמון לכי תדעי. שלך חנה גונן
 

Flame

New member
../images/Emo5.gif

זה קרה לדוד שלי... זה לא אמיתי אבל מפחיד לחלוטין אני שונאת כאלה דברים... הדבר המעצבן הוא שהפחד שלי מושך את זה אליי אז אני חייבת להפסיק לפחד...
 
למעלה