שלום לכולם

speedy123

New member
שלום לכולם

היי אני בת 15 ואני ADD (בלי ה-H) איזה מזל שהייתה היום שביתה אני מפחדת ללכת לבית ספר....... טוב נו, ניראה כבר מה יהיה מי יודע אולי עוד יהיה טוב....

דליה.ד

New member
שלום לך ספידי123 וברוכה הבאה!

אני מבינה שאת קצת לא רוצה ללמוד....ומפחדת. אם את מאובחנת וכולם יודעים ונותנים לך הקלות ומתאימים לך את הלימודים, אז לא צריכה להיות בעיה. לכן אני מתפלאת קצת. גם לי ילדה בת 14 וילדה בת 17, שתיהן עם add והן אוהבות את בית הספר, כי הן מקבלות יחס מתאים והתאמות.

speedy123

New member
אני מקווה

שיתנו לי את ההקלות כי עכשיו אני עולה לתיכון כיתה י´ ויש לנו השנה 2 בגרויות אחד בהיסטוריה ואחד בלשון ושתי המקצועות האלה אני ח-י-י-ב-ת שיתנו לי את ההקלות.......... בחטיבה תמיד נלחמנו על מה שמגיע לי ותמיד אני הייתי צריכה להזכיר למורים שיש לי הקלות כי המורים של היום הם ........טוב לא משנה בקיצור נקווה שזה יהיה שונה מאשר בחטיבה.....

speedy123

New member
ההקלות שאני מקבלת הם

1. לא מתייחסים לשגיאות כתיב שלי במבחנים. 2. בוחנים אותי בעל פה אחריי כל מבחן בכתב. 3. יש לי הארכת זמן. זה מה שאני ביינתים זוכרת...

זהבה נ

New member
ספידי יקרה, ברוכה הבאה אלינו

לקהילה, יש לי תיקון קטן עבורך אין דבר כזה "הקלות" אלא "דרכי היבחנות מותאמות, הן נקבעות על פי סוג הקושי ממנו את סובלת, יש תלמידים שנבחנים בכמה מקצועות בעל פה, או שכותבים עבורם את הבחינות , גם בבחינות הבגרות. כל השאר הוא כמו שצינה דליה. להת´

למעלה