שלום לכולם.

ErezEtzyon

New member
שלום לכולם.

הי.
אני ארז ואנחנו הורים טריים ליהונתן שהיום חגג שלושה שבועות. לבחור יש קלאב פוט ברגל אחת ואני צריך קצת עזרה.
יש טיפים מניסיון איך לעשות אמבטיה ? כי זה לא פשוט עם הגבס.
מכל סוגי הנעליים והסדים מה הכי מומלץ ? אני הרבה על הקו של ישראל ארה״ב ואין לי בעיה להביא משם אם מומלץ ?
איך מזמינים / מידות / סוגים

תודה בה על העזרה.
ארז

goldyle

New member
הי ארז

קודם כל מזל טוב!
אנחנו עשינו מקלחות עם מטלית ופעם בשבוע לפני החלפת הגבס אמבטיה אמיתית וטובה. אני יודעת שיש כאלה שמניילנים את הגבס טוב ומכניסים לתוך המים.

לגבי הנעלים- איפה אתם מטופלים? לא הייתי מזמינה נעלים לפני שהרופא יגיד שצריך,
אנחנו רכשנו ג'ון מיטשל עפ"י המלצת הרופא המטפל (בדנה). שלחנו פקס לחברה והנעלים הגיעו תוך פחות משבוע.
לפני הגבס האחרון אריאלה הפזיותרפיסטית מדדה לו את הרגלים ומילאנו ביחד את טופס ההזמנה.

ErezEtzyon

New member
אסף הרופא

תודה
אנחנו התחלנו באסף הרופא ובינתיים ההתרשמות מדוקטור שטרית ומרותי הפיזיותרפיסטית מאוד חיובית.
הבחור מבוטח במכבי והבנתי שהוחזר גבוהה ולכן לא רואה טעם לסחוב במזוודה מחו״ל. השבוע עוברים לגבס שלישי.

תודה

anetber

New member
נעליים של ג׳ון מיטשל ומוט של דובס

הי ארז, אנחנו הורים לעמית בת החודשיים, כבר אחרי סדרה ארוכה של גבסים, ניתוח ועוד שבוע כבר עוברים לנעליים. לגבי האמבטיות, אנחנו מנגבים אותה עם מטליות רטובות ואחרי כל ניגוב גם משמנים קצת בשמן;) לגבי הנעליים אנחנו מתכוונים לקנות את הנעליים של ג׳ון מיטשל שהרופא המליץ לנו עליהם וכנראה שנקנה את המוט הגמיש של דובס, הבנתי שהוא מעולה ( אתה יכול לראות באתר של דובס סרטונים עם הנעליים ולהבין עד כמה המוט הגמיש הוא נהדר לילד). בכל מקרה שיהיה המון מזל טוב והצלחה בכל.

B1509

New member
טיפים

היי ארז!!

קודם כל המון מזל טוב!!

לגבי המקלחות - אנחנו קילחנו אותו עם גבסים בשני הרגליים במשך תקופה ארוכה. זה קצת יותר זמן וקצת מסורבל אבל שווה את זה בעיניי, במיוחד שלקטנצ'יק שלי יש עור רגיש וכל פעם שדילגנו על מקלחת יצאו לו פצעים קטנים כאלה מהזיעה... והשד ממש לא כזה נורא!! עטפנו את הגבס טוב טוב בניילון נצמד, ומעל הכל שמנו שקית ניילון (עדיף דקה כזו כמו של הירקות בסופר) ושמנו גומייה של השיער בקרסול ועוד אחת בירך מעל סוף הגבס (אל דאגה - זה לא באמת עוצר להם את הדם, פשוט עושים את זה זריז ומורידים את זה ראשון והכל בסדר). מה שכן - זה דורש שני אנשים. בעלי היה עומד בראש האמבטיה שלו ותופס עם יד אחת את הקטן ככה שהוא מונח לאורך האמה שלו והכף יד אוחזת לו בצוואר ועם היד השנייה מחזיק את הגבסים באוויר. אני הייתי מסבנת ושוטפת אותו תוך כדי. זה נשמע מסובך אבל באמת שזה לא והוא היה ישן יותר טוב אחר כך. אם אצלכם הגבס הוא רק ברגל אחת זה נראה לי אפילו עוד יותר פשוט. רק לא לשכוח להוריד ישר את השקיות והניילון :)

בקשר לנעליים - לנו יש ג'ון מיטשל עם מוט דינמי של דובס ואנחנו סופר מרוצים, אז אני ממליצה בחום.

אם יש לך עוד שאלות - בשמחה :)
מעיין

Yifatule

New member
מזל טוב

היי ארז,

לגבי נעלים - אנחנו השתמשנו בדניס בראון הישראליות. בחירת נעלים זה מאוד אינדיווידואלי, למה הילד מתחבר, כמה תקציב יש לכם וכו...

לגבי המקלחת - אנחנו לא ויתרנו על אמבטיה טובה. עטפנו בשתי שקיות (משהו בסדר גודל של השקיות של הירקות מהסופר) וסגרנו עם גומייה. טבלנו אותה באמבטיה טובה, אולי לא ארוכה מספיק אבל בהחלט יסודית ונעימה.

בהצלחה!
יפעת.

פרלמנים

New member
קריאה על שלב הגבסים

קרא כאן קישור מומלץ , איך הולך עד כה?
בוקר אור וברוכים הבאים. מי הרופא המטפל?
אפשר להזמין את כל סוגי הנעליים ישירות לישראל, לא נראה לי שיש יתרון משמעותי לקנייה בחו"ל.
בהצלחה,
ג'סיקה

ErezEtzyon

New member
הולך מצויין

בינתיים הולך מצויין. גם יהונתן וגם הוריו מקבלים את הגבס באהבה. והוא מתנהג למופת.
הרופא המטפל זה דוקטור שטרית מאסף הרופא.
שנגיע לזמן הנעליים נחליט.
תודה

פרלמנים

New member
בהצלחה, אנחנו כאן

ממליצה בחום לקבל חוות דעת שנייה בסיום שלב הגבסים.

למעלה