שלום לכולם

שלום לכולם

אני בכלל מתחום אחר, אבל רציתי לשאול מי יודעת איך בונים צפורניים מאבקת אקריליק? וגם האם ניתן לבנות בעזרת אבקה זו על צפורניים כסוסות. תודה מראש...

יעל י

New member
היי יהודית ברוכה הבאה

ניתן בהחלט לבנות לכוססות באקריל. איך? את זה צריך ללמוד.

תודה אבל...

אני כמובן לא מתכוונת לבנות לבד. אלא שמשהי שלמדה אמרה לי שכדאי לי לבנות בטבילה כי הצפורניים שלי קטנות ודקות. השאלה היא האם ניתן גם לבנות צפורן ארוכה או רק על הקיים ולחכות שיתארך? אם בונים ציפורן ארוכה, האם זה על צפורן מלאכותית? אם כן איך היא לא נופלת, הרי משטח הציפורן מאוד קטן... ושוב תודה...

רחל וו

New member
תשובה לגבי כסיסה.

שלום יהודית, אכן ניתן לבנות ציפורניים באקריל לכוססת, לכוססת יש באמת משטח ציפורניים מאוד קטן....הצמיחה של הציפורניים מהירה יותר ...הציפורניים שומניות יותר, העור מסביב נקרא קטיקולה והוא מעובה .. הוא מתיישב גם על הציפורן מסביב זה עור קרני שאין לנו צורך בו. בנוסף בקצה החופשי של הציפורן גם יש עיבוי. אלה הם סימנים לכוססות. כוססת צריכה לדעת כשבונים לה ציפורניים זה נקרא שיקום ... עליה להגיע בתדירות גדולה לכל מילוי וזה אומר בתחילת לעשות בנייה ..ניתן לעשות קצת אורך אך זה חייב להיות מאוד קצר... בתחילת הדרך ישנה תופעה של נפילת ציפורניים בערך בפעמיים האשונות עליה להגיע למילוי בין שבוע ל10 ימים ... לאחר מכן אפשר להזיז ולהגיע פעמים אחרי שבועים ולאחר מכן לעבור לשלושה שבועות ויציאה לדרך הרגילה הציפורניים מתחזקות והמשטח מתחת גדל ואז אין כל בעיה. לדעתי האישית טבילה אינה מספיק חזקה לכן כדאי לעשות בניה בשיטה המשולבת שהיא טבילה ומכחול ביחד. והנה דוגמאות לכוססות. בכל מקרה שיהיה לך ב ה צ ל ח ה .

למעלה