שלום לכולם :)

tomerldt

New member
שלום לכולם :)

אני הולך להופעה שיש מחר לנורית בירושלים, והייתי שמח אם מישהו היה יכול לכתוב לי את הפלייליסט של התקופה האחרונה שלה מהסיבוב הופעות הנוכחי, אני אשמח אם מישהו שהיה בהופעות האחרונות שלה יכתוב :)

leeo

New member
בבקשה../images/Emo13.gif

תיאור ההופעה בזאפה ת"א שבה הייתי חודש שעבר, ופלייליסט ותיאור ההופעה באמפי עין-הוד שהייתה לפני מס' ימים. תהנה בהופעה ואתה מוזמן כמובן לשתף איך הייתה
.

REDbloodedMAN

New member
לדעתי לא :)

אבל כשאני הייתי בכמה הופעות הייתה איזה פעם שהיא זרמה עם בקשות לא הכי שגרתיות (שירים שהיא כבר לא זכרה ומהקהל שרו לה והיא זרמה עם זה, בכל זאת יש לה המון שירים) :) אז אם אתה ממש רוצה אתה יכול לנסות בהדרן להתחיל לשיר ולראות!

tomerldt

New member
בסוף היא עשתה את "אין מדינה לאהבה"

היה מפתיע! הפלייליסט היה כמעט זהה למה ששלחתם לי עד מחר מה שהשמיים נותנים השיר על הארץ ספינותיה להתראות מתוק - עיבוד מפתיע ומרגש, הסוף היה פשוט מושלם זה הגשם הלילות הקסומים עייפתי אתה פה חסר לי - שלדעתי קצת ביאס אותי... משהו בלבבה (שיר אהבה) אתה הולך לישון מוקדם ילדות נשכחת נגיעה אחת רכב אתה משתחרר מעביר דף סוס מעץ + בגובה שווה יש לי סימפטיה למדני את השיר הפשוט אין מדינה לאהבה - אחרי שהיא אמרה שורד יודעת לנגן כל שיר שיש לה ואז איתגרו אותה עם זה... גאון אני אשתגע בעיקרון הייתה אחלה הופעה, אם נחשב בכך שממוצע הגילאים היה 50 (ברצינות) אז זה היה לי קצת מוזר, בעיקר כי הלכתי לבד ולא ידעתי איך אני מוצא את עצמי בין כל האנשים שם, אבל הצלחתי להתחבר לאיזו אישה בת 70 שישבה לידי :) לאיש בת 50 :) ולצעירה!!! בת 30 (אני בן 18 ד"א) אחרי ההופעה הצטלמתי עם נורית וזהו נראה לי, סיפרתי כל מה שיש לספר :)

tomerldt

New member
תודה רבה על הפלייליסט :)

אני אדאג לרשום פה על ההופעה

shmoolik123

New member
גם אני הורדתי את ממוצע הגילאים

כשהייתי בהופעה שלה,אמנם היו כמה בני עשרים ככה אבל אני וידידה שלי הינו הכי צעירים (16)

למעלה