שלום לכולם

שלום לכולם../images/Emo9.gif

רציתי לברר אם חברת פלאפון יכולה לתבוע אותי על מכשיר שאין לו חוזה בנמצא. נכון לעכשיו שנה וחצי אני רודפת אחריהם שימצאו לי חוזה שהוא חתום בשם. ורק אחרי שנגמר לי הזמן עם המסלול ואני יכולה לנתק את הקו הם נזכרים להגיד לי שאין חוזה בכלל אצלם. ואחרי שמנתקים התאריך היה 28.7 והם ניתקו לי את הקו ב3.9 כל הזמן הזה שנה ו8 חודש לערך אני רודפת מתקשרת מציקה וכלום אין מענה גם אחרי שאמרו לי שניתקו את הקו ב3.9 מתברר שפתאום יש קבלה על הטלפון אבל אין חתימה . זה בעצם קבלה של מחיר שהטלפון שווה. בכל מקרה למרות שניתקת את הפלאפון מהחברה עצמה הלכתי לבנק וביטלתי את ההוראת קבע. אחרי כמה ימים אני מקבלת חשבונית שאני אמורה לשלם על הטלפון כי ש לי עוד שנה וחצי ל-3 שנים פתאום הפלאפון הזה הוא התחיבות ל3 שנים. התקשרתי לברר והם אומריםש אני צודקת והכל בסדר והם צריכים לתת לי זיכוי. אחרי כמה שבועות שאני מחכה לתשובה, הם שלחו את זה לבדיקה ואמרו שיתקשרו ויודיעו לי. אני מקבלת מכתב, התראה למשפט. הרי יש לי חיובים על טלפון שאין לו חוזה. התקשרתי ביררתי אמרו אל תדאגי הכל נעצר והכל יהיה בסדר את צודקת ואנחנו צריכים לתת לך חוזה. היום אני מתקשרת והום אומרים לי " התיק לא אצלנו הוא עבר לעורך דין את אמורה לדבר איתו ולסגור עיניניים" בחיים לא התעצבנתי ככה.... לכן אני פונה אליכם שמבינים קצת הרבה יותר ממני..... אם יש לכם עצה או משו יותר טוב או אפילו תשובה מבעסת ... העיקר שתגיבו ואני אשמח לקרוא ולענות. ( מחר אמורים להתקשר כדי להגיד לי אם נסגור בינינו או נסגור דרך משפט ) מה אתם חושבים ללכת למשפט? כל העינין פה זה על סכום של 700 שקל, אבל בעצם אין חוזה.. לא? אודה לכם על התשובות =]

למעלה