שלום לכולם

שלום לכולם ../images/Emo39.gif

יש לי עמוד בצד"ל, וממנו אני רוצה לשלוח שני משתנים לעמוד בצד"ש. העמוד בצד"ש אמור להחזיר לאותו עמוד בצד"ל שני משתנים אחרים. ניסיתי לעבוד פה עם מודל-בוקס, כי זה הכי נוח (אפשר לשלוח לו משתנה מורכב, ולקבל ממנו משתנה מורכב בחזרה), אך המודל בוקס לא עובד כאשר עמוד אחד בצד"ל, והשני בצד"ש. חשבתי על XMLHTTP, הבעיה היא שהוא עושה בעיות עם עברית (תוכן המשתנים הוא בעברית). כמו-כן, שם מדובר במשתנה אחד, כלומר כל תוכן העמוד ואז צריך לנתח את התוכן => בלאגן. האם יש לכם רעיון כיצד לעשות זאת? הם בעזרת XMLHTTP אפשר לקבל "ישירות שני משתנים"? האם הוא תומך בעברית? תודה!

לא הסברתי את עצמי טוב -

עמוד אחד שמור ממש פיזית אצל מחשב הלקוח, ועמוד שני נמצא איפשהו ברחבי הרשת. כלומר הכל מנוהל בעצם בצד"ל, כי גם העמוד ברשת מחזיר את הנתונים בצד"ל... אז השאלה קצת לבוני אתרים, אבל סליחה, מקווה שתוכלו לעזור לי גם פה

../images/Emo41.gif ניסוח סופי -

צד"ל: יש לי שני דפים בשני דומיינים שונים. להלן דף א' ודף ב'. המטרה: להעביר מדף א' שני נתונים לדף ב', ואח"כ להחזיר מדף ב' לדף א' שני נתונים אחרים. מגבלות: הנתונים בעברית.

והערה קטנה -

דף ב' הוא דף שמעבד את הנתונים מדף א' בצד"ש ואז מחזיר נתונים תואמים. אם אפשר שתהיה העברה ישירה מצד"ש של דף ב' לצד הלקוח של דף א' זה הכי טוב

roee

New member
אין בעיה עם עיברית עם את

במיוחד אם את עובדת ביוניקוד

אוקיי, אבל יש לי בעיה עם העברית

עדיין- אני שולחת נתונים ככה:
var oHTTP=new ActiveXObject("Microsoft.XMLHTTP"); oHTTP.open('POST','http://x.asp',false); oHTTP.setRequestHeader ("Content-Type", "application/x-www-form-urlencoded"); oHTTP.send ("text="+sText); sContent=oHTTP.ResponseText;​
והעמוד X:
<%@ language="jscript" codepage=1255%> <% var sText=Request("text")(); sText=sText.replace(/א/g,'ב'); sText=sText.replace(/a/g,'b'); %> <%=sText%>​
הבעיה: את ההחלות בין a ל-b הוא מבצע נהדר, הבעיה היא עם כל ההחלפות שנוגעות לעברית - הוא פשוט לא מבצע אותם. מה הבעיה?

תודה, אבל זה לא עובד -

<%@ language="jscript" codepage=65001%> <% var sText=Request("text")(); sText=sText.replace(/א/g,'ב'); %> <%=sText%> ----------------------------- Error Type: ‏‏שגיאת קומפילציה של Microsoft JScript (0x800A03EE) ‏‏נדרש ')' line 6 Response.Write(sText)​

ובעייה נוספת - כל העבודה עם

ה-XMLHTTP מצמצת לי רווחים במחרוזות שאני שולחת, שורות חדשות וכו'. איך מתמודדים עם זה?

למעלה