שלום לכולם...

scarlet moon

New member
שלום לכולם... ../images/Emo29.gif

שלום לכולם! קראתי את רוב הפורום וזה היה ממש נחמד לראות כמה אתן תומכות ונחמדות! אז רציתי לשתף, אולי זה יעזור לי. קודם כל, אני בת 16. ירדתי באיזה חמישה חודשים 11 קילו... בעזרת דיאטה של "רזה לתמיד" (צירופי מזון וכל זה). לפני הדיאטה לא הייתי ממש שמנה, אבל היו לי הרגלי אכילה לא נכונים ולא הרגשתי טוב עם עצמי. עכשיו אני שוקלת 47 ואני 161... זאת אומרת שאני מתחת למשקל הרצוי לגיל שלי, וגם המחזור נפסק. הירידה מתחת לחמישים לא הייתה מתוכננת, אלא פשוט תוצאה של קושי לצאת מהרגלי תזונה מסוימים (היו לי הרגלי אכילה בריאים, זה לא שבמהלך הדיאטה הרעבתי את עצמי או משהו כזה חס וחלילה, אבל "רזה לתמיד" מאופיינת בהרבה חוקים שקשה לשבור אחרי שחיים אותם כל כך הרבה זמן). עכשיו אני במעקב רופאה שמבקשת ממני להעלות לחמישים (כבר עליתי קילו- הייתי 46). אין לי בעיה עם זה כי אני מבינה שהמשקל שאני נמצאת בו עכשיו לא בריא לי, ובאמת התחלתי לאכול הרבה.. ויש לי בעיה כזאת שאני חייבת כל שניה לדאוג לאכול אחרת אני מיד יורדת במשקל, ואני מפחדת פחד מוות מלרד עוד יותר, אז זה דיי מלחיץ. חוץ מזה אני נמצאת במין קונפליקט- מצד אחד אני יודעת שאני חייבת לעלות את הקילוגרמים האלה, ומצד שני יש כמו הרגשה של "לא חבל, אחרי כל המאמץ לעלות את זה בחזרה?". כמובן שאני אעלה אותם, אבל בכל זאת זו מין הרגשה מוזרה.. כי כשאני עולה על המשקל ורואה שעליתי, אז יש בי גם שמחה גדולה וגם טיפה אכזבה. יש לציין שאני מאד אוהבת לאכול (אני אפילו עובדת באפייה ופיסול עוגות לימי הולדת), אז אני אוהבת להיות במצב כזה שאני יכולה לאכול מה שבא לי כי יש לי מה להשמין. וכשאני אגיע למשקל הרצוי אני אצטרך לשמור כדי לא להשמין מעבר אליו...אני חושבת שאני מבזבזת יותר מדי זמן ומחשבה על אוכל וזה דיי מעצבן אותי כי זה ביזבוז זמן לדעתי. כמובן שהרבה אנשים חושדים בי שאני אנורקסית (ואני ממש לא). מרגע שהתחלתי לרדת אנשים לא פרגנו... זה דיי מאכזב ומעצבן. אני שונאת את השאלה "תגידי, את אוכלת בכלל?". זה כל כך מביך! כן, לעזאזל! אני אוכלת הרבה! למה אנשים חייבים להציק כל הזמן!?

LOST YAEL

New member
את יודעת מה קרה לי הכיפור?

אני גם ירדתי 15 קילו אני שוקלת 43 ואני 1.60 ואתמול ידיד שלי בא ואמר לי את צמה? אז אמרתי לו כן והוא צחק ואמר כמה זמן כבר??????? חחחחחחחחחחחחחח ממש מצחיק כמעט הרגתי אותו יעל אל תקחי קשה אנשים זה מקנאה

שלום חמודה

וברוכה הבאה לפורום שלנו!!! אני כל כך מבינה את מה שאת מרגישה... אני גם באותו מצב כמו שלך... רק המספרים של הגובה והמשקל שלי שונים, ואני לפעמים מרגישה בדיוק את מה שאת מתארת וזה מרגיייייייז!!!
כאילו... אני חושבת שכולם קנאים ושבגללם אני צריכה להשמין ועזבי... קשה לי להסביר את זה! בכל מקרה ברוכה הבאה

mikloi

New member
בנות יקרות!

אוי... כל כך עצוב לי לקרוא דברים שכאלה. אתן באמת חושבות שמי שדואג לכן אומר את זה מקנאה? יעלי, הידיד שלך למשל, זה רק מדאגה. אנשים הם כאלה! יש כאלה שאומרים מקנאה, אני יודעת, אבל לא מקנאים באנורקסית או בולמית... מקנאים במי שרזה בלי להרוג את עצמו בדרך... באמת! גם ברגעים בהם הרגשתי הכי שמנה ומגעילה בעולם, והייתי צוחקת "הלוואי אינשאללה אלוהים שאני אהיה אנורקסית!" זה היה רק הומור שחור כתוצאה מתסכול. זו מחלה נוראה! אני לא רוצה להיות רזה ולהרוג את עצמי בדרך, אני רוצה לרזות כדי להרגיש טוב עם עצמי, ואתן, יקירותי, לא מרגישות טוב עם עצמכן. אז מה הטעם? בבקשה, בבקשה, תלכו לקבל עזרה!!!! מיקה

scarlet moon

New member
זה כל כך מעצבן וקשה להתעלם! ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

זה מעצבן נורא!!! אנשים יכולים להיות כל כך לא מפרגנים! אני אפילו עברתי רופאה כי הרופאה הקודמת שלי כל הזמן טענה שאני אנורקסית, וזה ממש עיצבן אותי...
אנשים כל הזמן מעירים הערות מעצבנות, והם לא מבינים כמה שזה מביך ולא נעים. זה בכלל לא עניינם!
אוקיי, אני מסוגלת להבין אם חברות קרובות שלי או משפחה יתענינו, כי אני אדע שזה מדאגה (אנשים נורא היסטרים בגלל כל תופעות הפרעות האכילה), אבל אפילו אנשים שאני בקושי בקשר איתם באים ואומרים לי "תגידי, את אוכלת משהו?", "את רזה מדי, את אנורקסית או משהו?" וכל מיני כאלה... כל מיני דברים שמשאירים אותך המומה לגמרי ונבוכה כל כך! אני מוצאת את עצמי מנסה להוכיח לאנשים כמה הרבה אני אוכלת. ודברים הכי מעצבנים הם שאני נכנסת לחנות, נגיד, שאני קונה בה הרבה שנים, והמוכרת מתחילה לנאום לי לפני כל החנות כמה אני רזה מדי, וכמה זה לא נראה טוב וכל מיני דברים מהסוג הזה. הרגשתי שאני יכולה למות ממבוכה. מה זה לעזאזל עניינה!? ואני יודעת טוב מאד שברגע שיצאתי מהחנות היא אמרה משהו למוכרת השניה על זה שאני אנורקסית.. זה כל כך ברור. אז בקיצור, זה מה שמעצבן אותי. ואני באמת חושבת שאני נראת טוב. יכול להיות שאני טיפה רזה מדי... אבל מה לעשות שיש לי מבנה גוף כזה שהוא או שאני צריכה לבחור בין בטן רזה מדי לרגליים יפות או בטן טיפה מלאה יותר ורגליים עבות?..
בכל מקרה, אני מקווה שיהיה בסדר. אני גם אעלה את הקילוגרמים האלה בקרוב. אנחנו נוסעים לנופש החופש, אז אני משערת שבמלון אני אעלה מהר מאד את קל המשקל הזה, עם כל האוכל שם.
תודה על ההקשבה! ואני יודעת שחוסר הפרגון של החברה הוא דבר נורא נפוץ וזה כל כך מעצבן אותי, מצטערת אם אני מגזימה אם זה. אני לא חושבת שאני פאראנואידית או משהו כזה. מה דעתכן?

scarlet moon

New member
הרופאה

הא, ודרך אגב... אחרי שעברתי לרופאה השנייה (שהיא פי אלף יותר טובה) היא באמת תומכת, לעומת הקודמת, בזה שאני לא אנורקסית...גם עשינו מליוני בדיקות והכל היה תקין (חוץ מהקטע של מערכת המין, המחזור וכל זה, אבל היא אמרה לא לדאוג ושזה יחזור ברגע שאני אעלה עוד כמה קילו) אז זה לא שאני מדחיקה או משהו.

ייייוווווווווו....

אני לא מאמינה!! אני מרגישה כל כך כמוך!! אני שונאת את כל ההערות המזדיינות האלה... זה כל כך מעצבן
לפעמים מעירים ואני ממש נשארת
וממש אין לי מילים מרוב בושה ומבוכה! ומיקוש... אני יודעת שחלק מההערות זה לא רק קנאה אבל רק דאגה, אבל את לא יכולה לתאר לעצמך כמה שזה מעצבן ומלחיץ ומפריע! אני כבר בטיפול (לא פסיכולוגי, אלא אצל דיאטנית, לעלות במשקל) ומחר יש לי פגישה ואני לא רוצה ללכת!!!!!! יאללה נשיקות לכולן

scarlet moon

New member
בהצלחה! ../images/Emo47.gif

כן, זה בהחלט בלתי נסבל. אבל כנראה גורלנו להתמודד עם ההערות המעצבנות האלה ואיכשהו ללמוד להתעלם מהן... מה לעשות, ככה זה. בהצלחה בפגישה אצל הדיאטנית!!! בת כמה את, דרך אגב?

madey

New member
היי ../images/Emo18.gif

היי קראתי את מכתבך ולמרות שאיני מקצועית אלא אחת הקוראות אני רוצה להגיב ראשית אני מכירה את הדיאטה רזה לתמיד בה מפרידים בין מזונות וכתוצאה מכך אכן יורדים במשקל. אני מאוד מפרגנת לך שהצלחת להוריד במשקל. אבל יחד עם זאת מאחר והמחזור החודשי שלך פסק זה מראה על איתות של הגוף שצריך לטפל בו. ייתכן שבלהט הירידה במשקל נסחפת וותרת על אבות מזון מסויימים. לכן אני חושבת שאת צריכה לעשות כמצוות הרופאה ולעלות במשקל. את יכולה בהחלט לאכול יותר על מנת לספק את הגוף שלך, יחד עם זאת כדי לעלות במשקל ולהחתיל לבכות על כל קילוגרם שעלית הפני את שריפת הקלוריות להליכה במשך שעה במיום או להתעמלות בחדר כושר. זכרי אני לא מקצועית, אבל בהחלט מפרגנת על הירידה במשקל. אני מכירה את התחושה הזאת. אך יחד עם זאת על תזלזלי בגוף. שמרי עליו. בהצלחה

scarlet moon

New member
תודה על הפירגון ../images/Emo13.gif

"רזה לתמיד" היא באמת דיאטה מאד יעילה. עובדה. הבעיה היא שברגע שאת מתחילה לבצע את כל החוקים (רק פירות עד הצהריים, הפרדה בין חלבונים לפחמימות, הפרדה בין פירות לאוכל וכו´) קשה להפסיק אותם כשרוצים להפסיק לרדת. עכשיו אני כבר ממש לא עושה את החוקים האלה (גם במהלך הדיאטה לא הייתי היסטרית על להפריד, אבל הפרדתי כמה שיותר)והחוק היחיד שאני מנסה לשמור עליו הוא לחכות בין אכילת פירות למזון אחר, וזהו... עכשיו אני אוכלת ממש הרבה...יכול להיות שבזמן הדיאטה לא אכלתי מספיק מכל אבות המזון. אבל עכשיו אני מקפידה על זה. אני לא חושבת שאי פעם הייתי אנורקסית- הירידה שלי מעבר לרצוי הייתה בלי כוונה, אלא פשוט קושי לצאת ממשטר מסוים. בהדרגה אני יצאתי ממנו (במטרה לא "לשגע" את הגוף). אין לי פחד מעלייה במשקל, בעיות רפואיות (חוץ מהמחזור) או כל דבר אחר שמגדיר אנורקסית. עכשיו אני אוכלת טוב ובריא. שיניתי הרגלים שהיו לי לפני הדיאטה (שתיית משקאות מוגזים, טונות של ממתקים וכו´)ועכשיו אני אוכלת בריא. שלוש ארוחות גדולות ומסודרות במהלך היום ובינהן פירות. חוץ מזה אני לוקחת תוספות תזונה הומאופטיות ליתר ביטחון. אני אעלה את הקילוגרמים והכל יהיה בסדר...

למעלה