שלום לכולם,
מזל טוב,דרולי

loolooo

New member
שלום לכולם,../images/Emo24.gifמזל טוב,דרולי

אחרי ש"נידנדתי" לכם בנושא הצימחונות (ואגב, מאוד עזרו לי התגובות שלכם. אנסה לישם), יש לי שאלה בנושא אחר: יש לי ילדה בת 11 שבדרך כלל היא מאוד חברותית , בהחלט לא ילדה מופנמת, אבל יש דבר אצלה שקצת מדאיג אותי: היא ניצמדת אלי (פיזית) מהרגע שאני מגיעה הביתה עד לכתה לישון. מאוד חשוב לה "למצוא חן" בעיני למרות שאני חוזרת ואומרת לה שהיא לא חייבת.חשובה לה דעתי על כל דבר והיא תמיד מסכימה איתי. היא מנסה למשוך אליה את תשומת ליבי (ושמתי לב שרק איתי היא כזאת. עם אביה, למשל, זה לא כך)לפעמים אפילו בדרכים "לא יפות" ושליליות. מה דעתכם?

droli

New member
loolooo ערב טוב, ../images/Emo29.gif../images/Emo29.gif../images/Emo29.gif../images/Emo42.gif

אני חושבת שאם בתך נצמדת אליך, היא כנראה מאד זקוקה לך. ואני הייתי נותנת לה לעשות את זה. אבל - עם יד על הלב, אני יודעת שזו עצת אחיטופל, ואני מקווה שלא תכעסי עלי. אני מניחה שלי זה היה מציק בחלק מהזמן, אם היו נדבקים אלי כל הזמן, ומחכים שאני אאשר כל דבר. אבל זה בחלק מהזמן, אני מניחה, שבשאר הזמן, הייתי מחבקת המון, ובכל דרך אפשרית מראה לה שאני אוהבת אותה, ואומרת לה את זה המון. אני יודעת שעוד כמה שנים היא לא תתן לי להתקרב אליה, ואני בינתיים עם כל חיבוק מרויחה עוד קצת מהריח שלה. אני מקווה שיהיה לך את כל הסבלנות שבעולם כדי להתמודד עם זה, ואני מקווה ומאמינה שזה יעבור עם הזמן. מיכל

loolooo

New member
דרולי, בוקר טוב. קראתי את דברייך הם

מאוד מרגיעים. תודה. אבל...בכל זאת אני דואגת. זה נמשך די הרבה ולא נראה לי שהאהבה הרבה שאני מראה לה בכל הזדמנות - עוזרת. תודה, בכל מקרה.

רובנס

New member
אולי כדאי להתייעץ עם איש מקצוע

ולברר איך אפשר לגרום לילדה להפתח ואולי זה קורה כי משהו מציק לה והיא לא יודעת כיצד להעביר לך את המסר לפעמים חלומות בלתי נעימים בעקבות סרט או תוכנית טלווזיה או סתם משהו ששמעה מפי חברה עלולים לגרום להם לאי שקט בכל אופן שווה לבדוק את כל האפשרויות ואם זו רק הצמדות דביקה עקב רצון לתשומת לב לדעתי שווה לדעת גם כיצד לפתור זאת מבלי לגרום לנזקים

loolooo

New member
רובנס, תודה. אני חושבת על זה . פשוט

כולם אומרים לי שאני סתם היסטרית.

רובנס

New member
אל תסמכי על מה שכולם אומרים לכי על

תחושות הבטן שלך הרי את מכירה את ילדתך טוב יותר מכולם ואת יכולה תמיד להפנות את הענין לפורומים עם מומחים לפני שאת נחשפת בפני יועצים ופסכולוגים

למעלה